Prijava

Јесте помало шаблонски, треба мало дефинисати неког лика, који није јеб'о Сајси Галому. хехе

Дод'о сам све. Дајте још, ако имате нешто што нема на листи.

П.С. Како је Данкан добро одрадио Ризлу Фалимија, јеб'о му је кеву!

Дод'о сам све

Alo bre Sreto, nijesi mog Koteštapitu. Je l' to oćeš da kažeš da ne valja? A?

E, lepe teme za krkanje minusa na sve Divi Gavaje, sad kad su svi kompajlirani, lakše mi je da ih sve izminusiram. ;-)

Kakav meraklijski post :D
Meni muka sad da ih otvaram, neka ih neko izminusira za mene sa duplog.

Nego nemojte da ubacujete u tim one koje sam ja već ubacio u defku Vukajlija Ol stars. Novi tim. Nove legende.

торима омашијо си тему ЛОЛО

Пазли, тај ми више личи на кратеж, ал' убацио сам ти оног порнићара.

Ma sprdam se bre. Sranje je realno i da nije kratež ;)

Шасереш, није лош кратеж! хехе

Ubaci i Asi Jadan, njega nisi...

Ma prso sam, tek iz trećeg puta sam izvalio da je tu...

http://vukajlija.com/de-bong/634106
Ne znam da li ova moze u tu grupu, jeste iz bong sizenja ali sam je pisao u ovom fazonu.

odlična tema, taman da podstakne na preljevanje gomilom lejm pokušaja da se iskopira ovaj fazon definicije

edit: mada je sve rečeno odma

Moram da primetim da kad se nesto pretvori u patern, postaje sranje... ako me razumete

Њарнеру, откад сам отворио ову тему, чини ми се да није изашла ни једна оваква дефиниција (ал' ја имам идеју за 3 комада, лоло). Тема неће ни бити много активна и популарна, тако да је нубаре неће ни приметити, а аутори који посећују форум знају одавно за овај тип дефиниција, тако да то нема никакве везе. Тема служи само да све сакупимо и ако има нешто ново да апдејтујемо листу.

Шта да радим с овим Џабуланијем и Џабалескуом? Џабулани је већ дефинисан на 100 начина, Џабалеску помало личи на овај фазон, а обе дефке су скоро исте. :Д