Prijava

Jednom se naduvam ko zmaj i ležim ja tako kad poče od Iglsa 'Hotel Kalifornija'. I piči ono tako u mojoj glavuši, od riječi do riječi, svaki takt, ma sve i tako komplet pjesma. A ja ni dan danas nemam pojma kompletan tekst napamet.

A jednom sam naduvan sjeo na skuter da idem kući s posla. I skrećem ja u raskrsnici u lijevo i op, op, op odjednom vozim ja vodoravno. Ispravljam ja i opet vodim normalno. I onda mi se to svidjelo i pičio sam gradom i samo skretao da bi vozio 'vodoravno' dok se nisam malo unormalio.
Najbolji trip koji mi se desio.

Au skočko sportisto, sram te bilo! Da li ti to mama zna? lolo

Zašto si joj prilazio kad se ne zoveš Uroš? O.o

zato što u krugu od dvajes metara nije bilo drugog živog bića pa reko žena me pomešala
šta može loše da ispadne ako se predstavim kao Uroš, možda ću čuti koju pametnu reč.

otiso ja kod ribe na gajbu, tek se upoznali, 15-tak dana se znali. i poceli da se zvalavimo, vatacimo, ja ruku u pantalone njene, ona mi sklanja ruku. vatali se tako dalje, ja opet da je skinem, ona opet ne da. ma svasta probao. posle jedno sat vatanja, prekinem ja, nece ona, nista sednem ja u kuhinju i kazem"aj jebi ga, skuvaj kafu"

a ona kaze:

sta, ti bi sad da pijes kafu? idi tamo u sobu, ugasi svetlo, skini se, sad cu ja da dodjem.

odem ja, seo na krevet i krene milion guposti da mi se vrzma po glavi

"jebote, ova luda, ova ce sad da dodje sa satarom da me iskasapi, ima kitu, ima jednu vestacku nogu, ima da mi popije svu krv, sta je ovo leb ti, trudim se pola sata ona nece, sad odjednom oce...

i u tim razmisljanjima dolazi ona, ja onako obucen sedim, nije mi da bezim, treci sprat, jebi ga visoko, gola, riba, vrh, sve na svom mestu i kaze

"sto se nisi skinuo"

evo sad cu-kazem ja.

posle mi rodila troje dece. zna i ona za taj moj trip.

Danas u teretani siđem sa pokretne trake, a noge mi same trče i mrdaju levo-desno. Ista stvar i sa klizanja. Skinem klizaljke, obučem patike, i krenem da ih vučem po podu sa spuštenim kolenima.

Pricao ja s majkom i utripovao na sekund da je drug i krenem da kazem kurac u sklopu recenice, i sva sreca izadje samo ku i onda sam skapirao.

Pricao ja s majkom i utripovao na sekund da je drug i krenem da kazem kurac u sklopu recenice, i sva sreca izadje samo ku i onda sam skapirao.

Da, zamisli da ti izašao ceo kurac pred kevom. :D

Јамајчанин
Au skočko sportisto, sram te bilo! Da li ti to mama zna? lolo

Tad još nije bila popularna doping kontrola :D

Teleportacija. U snu. Mnooogo dobro, preporučujem. Ovako, žešće se tripujem da su neki ljudi toliko ružni da liče na morževe, koale, tvorove, mravojede, koze.

Imala sam jako los trip naduvana.. Inace sam bila u nekom bedaku, pa, kao, opustencija, smotam dzoint.. Sama sam bila sa klincem, tad imao cetiri godine i spavao, noc, vreme kad bi posten svet inace trebalo da spava.. Nista od toga, jedino se posteno naduvam. Kuca prizemna, leto, otvoren prozor gleda na dvoriste i dodje mi ker, bretonac, ispod prozora.. Laje, meni se cini kao da me zove, pa ti ja do prozora, krenem "psecim" jezikom da komuniciram, pevam neki prigodan rep iz glave, pseto zavija, ja u kikot, kompletna ludnica. Malo mi to bilo, sakama poceh da udaram ritam po futeru prozora.. Kad, neko mi iz dubine dvorista odgovara lupnjavom u istom ritmu. Ja jedan ritam, otuda istovetno dobovanje.. To je potrajalo neko vreme, dok me u momentu nije obuzela paranoja da me neko provocira, da ce mi upasti u kucu.. Sledi zatvaranje prozora, navlacenje roletni, zakljucavanje vrata, gasenje svetla pre svega, sunjanje.. To je bio tek delic i pocetak te duvke koju u zivotu nisam zaboravila.. Mislim da sam se te noci izborila sa svim demonima u glavi i iz svega izvukla jednu zivotnu lekciju. Naravoucenije: ne duvaj i ne pij kada si u bedaku i ne radi to nikad sam, u najgorem si drustvu.

Ja se uvijek tripujem da kada vezujem pertle u stvari ne vezem pertle nego zebra s krilima.

Skk?

E stog stena, duhovito xD

otiso ja kod ribe na gajbu, tek se upoznali, 15-tak dana se znali. i poceli da se zvalavimo, vatacimo, ja ruku u pantalone njene, ona mi sklanja ruku. vatali se tako dalje, ja opet da je skinem, ona opet ne da. ma svasta probao. posle jedno sat vatanja, prekinem ja, nece ona, nista sednem ja u kuhinju i kazem"aj jebi ga, skuvaj kafu"

a ona kaze:

sta, ti bi sad da pijes kafu? idi tamo u sobu, ugasi svetlo, skini se, sad cu ja da dodjem.

odem ja, seo na krevet i krene milion guposti da mi se vrzma po glavi

"jebote, ova luda, ova ce sad da dodje sa satarom da me iskasapi, ima kitu, ima jednu vestacku nogu, ima da mi popije svu krv, sta je ovo leb ti, trudim se pola sata ona nece, sad odjednom oce...

i u tim razmisljanjima dolazi ona, ja onako obucen sedim, nije mi da bezim, treci sprat, jebi ga visoko, gola, riba, vrh, sve na svom mestu i kaze

"sto se nisi skinuo"

evo sad cu-kazem ja.

posle mi rodila troje dece. zna i ona za taj moj trip.

Је ли има неко да потврди ту твоју причу?

Ja sam se jednom istripovao da sam video duha.
Kad sam bio osnovna skola, neki decko se igrao sa caletovm pistoljem sa burazerom, i pucao sebi u glavu i pogino. I posto nisam znao tog decka toliko blisko, meni su objasnili ko je taj lik. OK. Par godina kasnije u busu vidim tog lika za kog sam mislio da je mrtav, i poceo sam da mucam pred drugaricom, i istrcao iz busa koliko sam se usro.
Na kraju se ispostavi da sam ja ustvari istripovao od tog decka da je to taj sto se ubio, a u stvari su mi lose objasnili drugari.
I dan danas pamtim kako mi je srce lupalo...
Jos ja onako bled blenuo u tog lika, a on jos gori u fazonu " koji ti je kurac sta blenes".. Ortakinja mi se i dan danas smeje kad gledamo horor filmove zajedno

lelel, kakvi tripevi :)
samo da se upišem a posle šizenje :)

a da, jednom sam se istripovala da sam videla NLO, zapravo, bila sam UBEĐENA da sam videla. sedela na terasi, oko 9 uveče, i videla svetleću tačku na nebu koja ide pravo vertikalno. prvo sam pomislila da je helikopter, jer avion ne može tako vertikalno da se diže, ali pošto nije blinkalo, ja se usrala, i uletela u kuću po naočare. dok sam izašla, nije je više bilo.

posle par dana, ja opet oko 9 uveče na terasi, i opet vidim to svetlo! kad u jednom trennutku svetlo krenulo horizontalno na desno, pa polako na dole i da blinka. tu skontam da je samo avion, koji se dizao išao ka meni, pa je izgledalo kao da ide vertikalno....

Ja sam se jednom istripovo da je Gambi nosio moje patike dok je jebo međ topovima, kad ono međutim, bile su Burzumove.

лоло тулуме

Imam ih mnogo zapamćenih, al' aj napisaću ovaj najskoriji i ubedljivo najdivniji, najjači, ne znam ni ja kako da ga nazovem, al' i jebeno sam se usr'o.

Sad za Srpsku novu godinu, okupila se ekipica kod ortaka (nezavršena kuća inače, izgleda ukleto do bola) i blejačimo tu, slušamo ziku, dernjamo se, igrali poker, ovi se tu napijali (ja nisam hteo, jer sam dan pre toga preterao, a duvke nije bilo, tako da manje zabave za mene). I ništa, negde oko 3 ujutru, mi se smorili i sad, šta ćemo, počeli da pričamo neke strašne priče, usrali se živi. I na kraju, uzimam ja one karte što su nam ostale i kao pitam ih : '' Koliko ljudi će ovde noćas umreti?'' vadim jednu kartu, kad ono desetka, a tačno toliko nas je bilo tamo. Mi se pokenjali, ortak me lupa po šaci : ''beži bre budalo da l' si normalan'', drugi ortak počeo da muca, a mi se ostali smejemo i kao : ''Ajde još, ajde još!''

Sad, bio je tu jedan lik koji je znao nešto malo više o tome, spominjao neke 'medijume' kao oni mogu da pričaju sa demonima ovo ono i ja tu pristanem da budem taj medijum i reko aj još.

Postavljao tu neka pitanja, sve nešto jezivo, tripovali se, ovaj 'demon' pogađao sve, sve zna, mi izneverovali. Posle nekog vremena, počelo da lupa sve po kući, otvorila se vrata, roletne one starinske udaraju po prozorima, meni suze na oči, ne znam šta ću, grabim neku vilu da ga probodem ako uleti, ortak drži flaše, ovaj jedan sekiru, ma idi, tarapana. I sad ništa, smirimo se mi tu, zaključimo da je bio vetar, neko ostavio otvorena vrata pa se ova druga otvorila itd, itd, smejemo se i aj kao da spavamo.
Legnem ja, sve fino ušuškan, toplo mi, al' nema šanse da zaspim, prođe tako pola sata možda, ja najzad sklopim oči. Budim se u jednom trenutku, gledam okolo, svi spavaju, boli ih kurac. Ja opet ne mogu da zaspim, zabodem tako, gledam kroz prozor, kad jebem ti sve na svetu u pičku lepu materinu majko kud me rodi, VILA!

Rek'o, šta je ovo krv ti jebem, usro se, ne mogu da se pomerim, ne mogu da je ne gledam. A onaaa, ih, prelepo biće, stoji ispod nekog ogromnog drveta, igra, vijori joj se plava kosa, a beo ten, pa neka haljina, ne mogu da opišem boju, al' najviše vuče na ljubičastu. Gledam ja tako u nju, ni sam ne znam koliko, kad odjednom, ustajem, hodam ka prozoru, krećem dizađem dodem kod nje. Otvaram onaj prozor, kad fljus sunce ti jebem žareno, opali me ona roletna u glavu, gledam napolje nema vile, okrećem se i derem se ortaku : '' PILE DRŽ ME, NE DAJ, POLUDEO SAM ''

Boli njega kurac, on se smeje. Smirim se ja tu nekako, vratim se, legnem, zaspim, ustajemo svi negde oko 7-8 i kao, ajmo gajbi. Prolazimo pored tog drveta, ja se vatam za ortaka, jeza me neka uvatila, ne puštam. Normalno pička se smejao tad, kad je lepo odspavao, zove me na mobilni, počeo da mi priča neke priče u fazonu HEIL DEMONI DEMONI KLANJAM VAM SE. Narkomani, svi do jednog.

Ako budem bio raspoložen, pisaću još tripova što sam ili smo doživljavali.