Prijava

Уколико Звезда сутра победи Партизан, то ће бити трећи куп Кораћа у витринама ФМП-а.

хехехехе, тарзанијски хумор хехехехехе

јебаћемо мишу тумбаша!

ЈЕБИ ЕФЕМПЕОАААААААААААААААА

ти леприконе можеш тарзанијском хумору да попушиш курац. Јер ја сам велики Запата ти си леприкон мали јебени.

директно вређање, бан! ЈЕБАЋЕМО ГРОБАРЕ ОПААА

Уколико Звезда сутра победи Партизан, то ће бити трећи куп Кораћа у витринама ФМП-а.

A glupi su ovi iz FMP-a, mogli su lepo da razvijaju lagano svoj klub i da osvoje ponešto, ovako su uzeli ukleto gubitničko ime i ugasiće se za koju godinu. Šteta za njih.

Ма попушиш ми директни курац.

U principu nema nekih posebnih pravila, piši šta hoćeš, prozivaj kako hoćeš, jedino važe opšta pravila da ne smeš da vređaš nekog Vukajlijaša lično

срамота, тарзане, срамота

Иначе, она Млатонијева слика са ширењем чмара је побиједила.

Шта оћеш бре ти од мене пичко мала. Ти ниси дорастао да ми се обратиш. Док сам ја харо по овом сајту ти си дрко курац. АЈ мрш.

Иначе, она Млатонијева слика са ширењем чмара је побиједила.

Da, početak teme, a već pobeda lolololo

срамота, тарзане, срамота

Da, ali pominjanjem Tarzanije i ti si direktno napao na njega. Poenta je da nema direktnih napada.

Zapato, nadam se da nisi ozbiljan u ovim svojim postovim.

децхко брате, чему директно вређање? јебаћемо гробаре хихихихи

Aj i ja jednom Oooo Jebi FMP!!! Ooo Jebi FMP!!! JEBI JEBI FMP!!!

Ma da se vratimo mi tematici:

HILJADE PORUKA, I NIJEDNA NIJE KURVI POMOGLA
UMESTO PEHARA, U RUKAMA ĆE BITI NAŠA KURČINA!

http://www.ekapija.com/dokumenti/dusko_vujosevic_030309.gif

Dule: Ajde Milane, ponovo moraš da širiš noge i da ih staviš na moja ramena. Znaš da tako najbolje penetriram u tebe.

Наравно да се зезам кад кажем ''велики запата'' нисам толко луд лоло. Ал кад се неко мало говно дрзне МЕНИ да кења о тарзанском хумору, као на фору, шта тражим ја на вуки, понављм... може да ми дућка курац.

PS: Odbanujte Devetara, ovako nie interesantno.

"Ko nije skidao gaće pred Partizanom taj ne zna šta je pravo silovanje." - Svetislav Pešić