Prijava

"Nisam želeo da plačem, ali toliko su me jako jebali da je ozbiljno počelo da boli" - Milan Gurović, odlomak iz njegove autobiografije "Partizan je penetrirao u mene"
http://www.zbrka.com/zanimljivosti-i-jet-set/images/gurovic-jezim-se-na-sliku-severa.jpg

Ooo Partizane, volimo te, srcem svim!!! Gde god ti da igraš tu su tvoji Grobari, samo tebi verni, samo tebi odani. Ooo Partizane, volimo te, srcem svim!!!

који сте ви алкатрази хехехехе, како ћу да вас спрдам сутра :3

Inače ja sam trenir'o s Bingom jedno vreme, ovaj što teši KURVU MILANA...

el može neki garavi da mi objasni značenje pesme:

Indija Pakistan...

Haha dobro vam je ovo, samo znam da kad Zvezda bude ugazila Partizan ima da plačete i žalite se na, u odnosu na vaše, fine i kulturne postove Rezervoir Doga i kompanije, kao i obično :)

ovaj što teši KURVU MILANA...

KURVO MILANE
JEBEMO TI SVE
SVE TVOJE DRUGOVE
IZ ZVEZDE CRVENE
PIČKE CIGANSKE

JEBEM TI ŽENU ZNAJ
ALI TO NIJE KRAJ
ĆALETA ALKOSA
I ĆERKU KOPILE
ŠTO NE ZNA ČIJA JEEEEE

el može neki garavi da mi objasni značenje pesme:

Joj nemoj samo da ti objašnjavaju. Oni uvek imaju i izgovor i neko objašnjenje za sve, bez obzira što samo ni veruju u to što kažu. Nemoj da ti objašnjavaju.

Izuzetno me zanima, razumi me, a ovo je sasvim okej tema za to.

fine i kulturne postove Rezervoir Doga i kompanije, kao i obično :)

Ova tema nije otvorena za finoću i kulturu već da se malo zagrejemo jebem mu mater. Nekada je to na Vukajliji bilo stalno pred derbi u fudbalu. U basketu nije bilo potrebe pošto ga vi niste gledali do oe godine. Dobro, ne znam ni fudbal što ste gledali uopšte al' nema veze.

Zvezda je postala košarkaška institucija, sila, evropski gigant koji je u stanju da pobjedi svakoga. Vratila se na krila stare slave.
- Miševi, čuvajte se sutra. Ne bi trebalo da imamo problema, jači smo na svim pozicijama, imamo bolje navijače i mislim da će biti pišanje po sada jadnom Partizanu i debeloj svinji.

https://www.youtube.com/watch?v=YzapDXQTTdo

то је ваша песма маћори...

јебати, карати, циганима трага не оставити, индија, пакистан, тамо роми овде само партизан...

тужно је што ни ваше сопствене песме не знате... квази навијачи :3

CKM i Đoni, dvoje su se tako smuvali. Fino se vas dvojica ispričaste. Biće lijepo čitati ove postove i sjutra kad poduva debeli sa svojom ekipicom.

Ja znam tu pesmu naravno, ali nije to nikada bila nešto popularna pesma kkod nas.

Zvezda je postala košarkaška institucija, sila, evropski gigant koji je u stanju da pobjedi svakoga. Vratila se na krila stare slave.

Da bi postao institucija treba nešto osvojiti, a koje stare slave? Vaš najveći uspeh u košarci ja kada izgubite manje od 10 razlike od nas.

NE POMAŽE HUK SEVERA
NI PODRŠKA OD PEDERA
NI USTAŠA ZA TRENERA
NE POMAŽU GASPROM PARE
NE POMAŽE STARA SLAVA
LUKIĆEVA SVINJSKA GLAVA

NE POMAŽU PIKSKI DEJA
NI TROFEJI IZ MUZEJA
NI CIGANI IZ PIREJA
NE POMAŽE KURVI NIŠTA
A MNOGO JE ONA HTELA
TITULA JE CRNO BELA!

Evo npr. ova pesma je jasna ciganima, i ne mora se objašnjavat k'o indija pakistan,

ZVEZDU DA MI PONUDE
DA JE JEBEM I ZA DŽABE
NE BI JE JEB'O JA
KURVA JE CIGANSKA
NA NA NA NA NA NA
NA NA NA NA NA NA
NA NA NA NA NA NA
PARTIZAN ŠAMPION!!!!

Stvarno, što su ukinuli sezonu šljake u košarci?

Видим да и даље патите од изненадне комшијине посјете у раном дјетинству ! :)