Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. Brate, Pavlović i ostali su relativno ispušene lule, u suštini, dobri su to igrači, ali malo su matori za ove mečeve gde se šilji kurac i pobeđuje trenutna motivacija i naloženost.

    A i niko od njih nije Kalina, čovek prosečne tehnike sa mudima većim od košarkaške lopte. Nije slučajno što je na SP iskočio i izdominirao protiv Grka i Brazilaca, što je iskočio sada i još milion puta u bitnim utakmicama. Lik je rođeni pobednik. Brate, kad je prikucao Akojona onako lepo, pogledajte odakle se vratio i kako ga je stigao. Kalina BOG.

  2. Jeste, saće morati samo da zakucava, pošto ne vidi.

  3. a i onaj svileni milutinof, jebote, ubodu ga u oko i odma na spavanje. nije brt nego mu kasni plata, to je javna tajna, svi to znaju osim mene!

    NABIJO MU PRST U OKO KO PUTIN AMERICI!

    za vas igra jedan sloveenac, o cemu dalje da pricamo?

  4. ADA KONJU, ONAJ TI DIJETE NAPRAVI
    http://juznifront.com/upload/43bcb7577a0563a5b2be1d5f1233f63a.jpg
    NEMOJ TAKO DULE, REKO JE DA ĆE ME ŽENI

  5. Ko vas jebe što imate jednog centra i tri frtalja pleja.
    Vrati konju post Džeriko!

  6. Brate, Pavlović i ostali su relativno ispušene lule, u suštini, dobri su to igrači, ali malo su matori za ove mečeve gde se šilji kurac i pobeđuje trenutna motivacija i naloženost.

    не лупај реме, важи да се мачван не ложи и да павловићу није много стало итд итд

  7. Kad mu ti vratis glavu.

  8. Ovo je toliko namešteno da nemam reči, kao Bobi ne igra, MViPi Jevrej lige, i oni nas kao dobiu i bez njega. Sooooooou fejk

  9. Dajte Jutjub kompilaciju preko koje ste doveli Akojona.

  10. Зар нису Мурић и Блажич добри ортаци?

  11. Davide, lože se, ali nemaju snage da se lože koliko Kalina. Vidiš da je Kalina brat lud čovek jebote. U stanju je da povuče celu ekipu energijom. SLIČNO KAO ŠTO JE ŠTIME RADIO SA KLUPE NA SVETSKOM

  12. Dal je realno da govno Blazic opet kao slucajno povredi naseg igraca? U ligi je Muricu povredio lakat, 2 meseca nije igrao, sad kao slucajno izvadi oko jedinom nasem centru?

    I Radonja se popiša po vama i izvede našeg prvog centra iz igre. LOOOOL

  13. mozda su bili dobri ortaci, ali su sad u vecitim rivalima. mozda ce ponovo biti ortaci, ali

    DO TADA - VECITI NEPRIJATELJI!

  14. ма ја релативно готивим калинића због репке и то, ал то су тренуци, има још брда игре, видећеш задесиће се неки гробар да овако повуче и изложи се максимално.

  15. Mačvan vam je ubedljivo najjača karika. Pavlović je izduvan balon. Sve vreme sam imao utisak da je lik u fazonu "prestar sam ja za ovo".

  16. oplakao sam na 5-6 situacija tokom tekme

  17. који вам је курац сутра ће партизан да покида, можда чак и победе

    ово данас било свирање курцу

  18. I Radonja se popiša po vama i izvede našeg prvog centra iz igre. LOOOOL

    Stvarno nije bila fora, kao evo nemamo prednost, igramo fer-plej, nemoj da bi se neko posle zalio - ali ga je u zavrsnici ipak uveo i sjebao stvar.

  19. Kolko pederski od Dula da izvede malog Vanju na konferenciju...
    Radonja lepo Jaku krvnika izvede, jedino Kalinu da je izveo ali otekla mu muda, eno Neša nervoza nadgleda lađenje.
    Sutra po 30 min Tejić, Marijanović i Lazić. X faktor Danguba.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.