Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. nije pavlovic los al je zasticen previse ono je smesno ko da je harden jebeni sviraju mi svaki kontakt

  2. ali ajfon vam se kreće ko sinan sakić

  3. ма ја релативно готивим калинића због репке и то, ал то су тренуци, има још брда игре, видећеш задесиће се неки гробар да овако повуче и изложи се максимално.

    Ne kažem da neće, i ne kažem da je gotovo, samo kažem da Kalina ima mentalni sklop koji se retko viđa, i da od njega očekujem da bude glavni faktor (ono što od Zvezde može da napravi pobednički tim). Jebiga, takva je glava. Prosečan igrač koji je jebeni šampion.

  4. deky_aod
    Kolko pederski od Dula da izvede malog Vanju na konferenciju...
    Radonja lepo Jaku krvnika izvede, jedino Kalinu da je izveo ali otekla mu muda, eno Neša nervoza nadgleda lađenje.
    Sutra po 30 min Tejić, Marijanović i Lazić. X faktor Danguba.

  5. Dal je realno da govno Blazic opet kao slucajno povredi naseg igraca? U ligi je Muricu povredio lakat, 2 meseca nije igrao, sad kao slucajno izvadi oko jedinom nasem centru?

    "Četiri utakmice, tri povrede igrača, dve od strane Blažiča, slučajno na našim glavnim igračima, mada ja mislim da u košarci ima malo slučajnih povreda".

    I rest my case.
    http://mondo.rs/a786577/Sport/Kosarka/Vujosevic-posle-derbija-Blazic-povredio-i-Milutinova-slucajno.html

    Što se tiče Kaline, istetovirao bih ga preko Bohorovke.

  6. deky_aod
    deky_aod
    Kolko pederski od Dula da izvede malog Vanju na konferenciju...
    Radonja lepo Jaku krvnika izvede, jedino Kalinu da je izveo ali otekla mu muda, eno Neša nervoza nadgleda lađenje.
    Sutra po 30 min Tejić, Marijanović i Lazić. X faktor Danguba.

  7. Jović će sutra da umoči. Danas je jeo govna, sutra će da se opusti i odigra tekmu života.
    Čisto da Bldlgaja mora da mu skine kapu.

  8. CapooN
    deky_aod
    deky_aod
    Kolko pederski od Dula da izvede malog Vanju na konferenciju...
    Radonja lepo Jaku krvnika izvede, jedino Kalinu da je izveo ali otekla mu muda, eno Neša nervoza nadgleda lađenje.
    Sutra po 30 min Tejić, Marijanović i Lazić. X faktor Danguba.

  9. Kažite Milutinovu da se ne brine, Jaka mu lepo čuva oko, vratiće mu nakon polufinala.

  10. radonja nesto koristi, nije sav svoj

  11. Ne serite za Jaku, Jaka je samo tip kog opiči adrenalin toliko da bi se potukao na terenu na keca. Neotesana stoka jeste, ali nije imao nameru.

  12. Šupak je što nije prišao i pružio ruku, bar da vidi kako je čovjek.

  13. Pa kako da priđe i pruži ruku kad mora da sakrije oko negde?

  14. radonja nesto koristi, nije sav svoj

    Koristi prezervative dok vas jebe.

  15. ok istu bi pricu pricali da je neko marjanovicu isterao oko? vazi

  16. Pobeda na domaćem terenu, no big deal. Sutra brejk, to je već big deal.

  17. Aj nek neko odradi Putina kako jaše Mačvana.

  18. FAĐO
    radonja nesto koristi, nije sav svoj
    Koristi prezervative dok vas jebe.

    genijalno, a jesi li to sam smislio ili ti je neko pomogao

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.