Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. ама, не може, бохоре. видиш да дајем банове на један дан. јерихона сам одбановао да учествује на такмичењу, па ћу да му вратим бан (ваљда то може, лол).

    ако тражите жртву, ево нудим се ја, не дам остале модераторе! ти људи су хероји и тако ћемо сви да их памтимо!

  2. Haha Truć. Ti si Bog. Ok brate kupio si me drugim pasusom.

  3. I Produži ban Šomiju slobodno, sigurno je zaslužio
    LOOOL

  4. Aman Truće, boli me kurac za Jericha i Šomija, ali smo sa ličnim prepucavanjima počeli Jericho i ja, i bila su malo žešća od ovog njihovog prepucavanja.

  5. Osećam se malo odbačeno. Trebalo je i mene da banuješ. Lolo :-(

  6. шта сте ви почели? немам појма. нешто сте се расправљали ко је објективан и колико, ко је коме глуп и тако то. нисте се нешто вређали. јебига, ове форе "угини" ми нису укусне, а тек није његов одговор.

  7. doduše tačno je da je naša rasprava bila malo "civilizovanija". Njegova poenta je bila da sam glup, a moja da je on potlačeni metuzalem, al' ima smisla to što kažeš. Nije bilo psovanja i takvih sranja.

  8. Jeste milan dao abijatija juveu

    Da li bi vi uopste prihvatili da vam damo recimo kaplanovica koji bi namerno imao indeks u minusu i tehnicku gresku cim udje na parket?

  9. шта сте ви почели? немам појма. нешто сте се расправљали ко је објективан и колико, ко је коме глуп и тако то. нисте се нешто вређали. јебига, ове форе "угини" ми нису укусне, а тек није његов одговор.

    I zbog toga što TEBI ugini fore nisu ukusne šomi je ostao banovan kao 1 dan ali ipak banovan, a džeriko nubina klasična ostao jer se prijavio za neko nubovsko takmičenje.

    koje jedenje govana
    U G I N I
    G
    I
    N
    I
    #pravda

  10. prijavljen je za takmičenje a još nije ni došao na njega red da pravi na takmičenju
    obojici savetujem
    U G I N I T E
    G
    I
    N
    I
    T
    E
    #markojagodašomijagoda

  11. oko celog ovog vredjanja macvana za konjsku glavu, najtuznije mi je sto musavi izgleda ne znaju kako konj izgleda :((((((((
    a odmah malo iza toga mi nije jasno kako neko ko ima jebenog bobana u timu moze da sprda nekog drugog igraca na osnovu fizickog izgleda
    a onda iza toga je koji su razred ta deca sto prozivaju nekog na osnovu fizickog izgleda

    ja klk znam treba da se ismevaju karakterne osobine, to je stvar izbora, a licni opis je jebiga genetika i ne meres uticati na nj.
    Zato lepo kazes blazicu da je peder i kako god okrenes ne meres promasiti

  12. Macvan ima najlepsu zenu na svetu zove se Ana. Delije mogu da mu zvacu kurac samo!

  13. a odmah malo iza toga mi nije jasno kako neko ko ima jebenog bobana u timu moze da sprda nekog drugog igraca na osnovu fizickog izgleda

    hahahaha ja sam ovo sinoc ortacima pricao ali ono bole nas jaja vidis da se nervira kad mu vicu pa onako sav kao izlozen se dere i skace haha kako da mu ne skandiras posle

    To ti je nesto kao dzela kuva spermu, standardna prozivka koje ako nema nije to to

  14. Macvan ima najlepsu zenu na svetu zove se Ana. Delije mogu da mu zvacu kurac samo!

    najlepsu

    http://www.dodaj.rs/f/K/mw/3OWNhgZF/1/101184510200660637812105.jpg

  15. oko celog ovog vredjanja macvana za konjsku glavu, najtuznije mi je sto musavi izgleda ne znaju kako konj izgleda :((((((((

    Jel pričamo o onom Mačvanu kog su grobari vređali dok je igrao u Hemofarmu? :S

  16. Samo da napomenem da se banuje reme zbog spema predugačkim postovima. Ovo je tema za prepucavanje.

    RASNI JE. JA SAM U ŠTRAJKU I NE PREPUCAVAM SE.
    EDIT:
    moram malo

    http://i.imgflip.com/1xwyf.jpg

  17. па и да јесу играо је у хемофарму
    - није играо у партизану тада
    - није играо у партизану пре
    - подложан је вређању

  18. PIČKOO PIČKOOO

    a kada ti dođe u kuću

    BRAAAAATMOOOOOOOJ BRATMOOOOOJ

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.