Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. ххаххахаахха па које пичкице јел могуће ово

  2. Nadam se da Dule neće da ga ubacuje pošto onda neće igrati ni MVP EL pa ćemo biti u prednosti.

  3. Smej se ti mlatoni koliko hoces ali ja ti kazem da ima smisla

    A sto ne komentarisete sada povredu beonjace?

  4. Priča se da Blažič hoće da uništi karijeru malom Marinkoviću, da ga povrijedi i istisne Partizanu mogućnost zarade na njemu, ako je to istina onda stvarno sramota. Sa nekim stvarima se ne treba igrati.

  5. Ima smisla ako imaš dvocifren IQ.

  6. Brate nema puno smisla ovako kada razgovaramo ali razvoj situacije sinoc je pokazao da je tako ispalo-vi igrali bez ovog sto place a mi bez bobiske

  7. Samo kažem šta se priča nemoj da me napadaš

  8. Haha hromozome meni je rekao

  9. Nemojte i večeras da pobjegnete sa foruma kao pičke? Jasno?

  10. Hromozome, ne loži se da sam tebi odgovorio

  11. godinee mnogee ste spemovali otimali postoveee

  12. Fender Stratocaster

    Онако лаички гледано Боби је у предности кад лопта скакуће по обручу или се одбије близу обруча, онда само дигне руке и покупи лопту. Међутим, кад неко прангија па се одбије од обруча у поље ту је предност Мачвана јер је бржи. А пошто Ђенка, Јака, Вилијамс са једне и Милосављевић, Мурић и Тепић са друге стране имају тврду руку (нешто мало мекшу него Далолололо), онда је већa вероватноћа да ће Мачван да покупи лопту него Боби.

    Па скоро сваки центар је бржи од Бобија, поготово у Евролиги. А кошеви у Арени су тврди, то смо видели сви више пута. Значи, да је Радоња био паметан да и у Евролиги не користи Марјановића толико, имали бисмо више скокова и добили више утакмица! Сад бисмо играли четвртфинале Евролиге! Глупан!

  13. BEZ BOBANA F4
    BRAVO BASKET MILJANIĆI

  14. http://play.mrt.com.mk/epg/linear/3545
    ево опет македонаца, ако има неки наш стриминг окачите

  15. Za one koji imaju telekomov paket s arenama, najavljen je prenos na rtrs-u, mada je pisao neko to već sinoć. Sad čekam da vidim hoće li biti.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.