Prijava

Boxer
Groblje, čestitke na pobedi. Dosta veći broj vas je na forumu večeras, juče samo CKM. Dobri ste.

Izvinjavam se i tebi i ostalim limenkama, dosao sam kasno kuci i nisam ni palio komp. AL dosao sam cim sam ustao.

A veceras ostao kuci gledao, zato ovolika aktivnost.

Ista hala, isti timovi, isti broj ulaznica i mesta, pa da vidimo čije je bolje navijanje.

daj malo da se smejemo, gazi, nemoj da si na kraj srca.

e, uhvatio sam singl da ce zvezda da uzme loptu na podbacivanju. 1,75 poklon kvota bila.

e, to, mlato

I ONI NAS ISTO TUKU
http://vesti-online.com/data/images/2014-04-24/410678_20593990b_iff.jpg?ver=1398497469
ALI MI NE KUKAMO

Ajde nemoj srati Gaz pls

Nemoj nervozan biti, serija gotova nije jos

Impresionira malodušnost ciganska.

ajde, bohore, pridji grobu, uzmi bajaderu, valja se.

Milutinov vam presudio ej. Lik koji igra na istoj poziciji kao i MVP Evrolige, koji je nekim čudom u vašoj ekipi ej.

Lol nisam vam ja Janpi nooobare da me ložite. Nisam prelistao temu, je l reko ko šta o Pavlakinom pederluku onome?

sta gotova serija, mi se radujemo ovoj jednoj pobedi. i dalje smo daleko od druge, ovo smo dobili na srecu, zvezda je favorit i realno treba da se ubiju ako ne dobiju seriju.

koi pederluk, ja pitam sta, nece niko da kaze.

Jaka Blažič, jaka banana.
Mi bogati, ciganji gowno

Truć nemaš ti mene šta da pitaš. Ti koji banovao si 23Šomija a Džerika provukao kroz takmičenje
O
K
?

рекао бих да сте нелегално добили, јасно се видело да блажичу није дато да избаци лопту из руке кад је шутирао 10 секунди пре краја, а познато је да је то фаул, тако да ће то да оспоре ваљда до прекосутра, спортски поздрав.

Impresionira malodušnost ciganska.

Да су нас урнисале судије, било би сигурно масовне пљувачине, овако ујебали нас наши играчи и тренер...

Ако нисмо способни да са оваквим тимом издржимо притисак 7000 Гробара, Дукљанинов притисак на судије, онда би стварно требало све у пакету са Човићем послати у Забелу да туцају камен.

ЕДИТ: Мока Славнић је

brt, dzeriko je jedan. a somija imas tog i imas onog sa nbg!

ozbiljno pitam, je l nesto posle utakmice ili ono sto je uhvatio lazica za nogu?

koju je povredu imao lazic? nesto se dugo oporavlja od toga.