Prijava

Nedostatak talenta je povreda?

Ma ono što je uhvatio onog metroseksualca za nogu i to je sve. Jeste bila nesportska, ali nije to prelomilo.
#drobnjakizauta

e jbg, ako je to pederluk, onda ima i previse pedera u svim sportovima. cuj zadrzao mu nogu da ovaj ne krene u kontru. pa toga ima koliko hoces od vaterpola do fudbala.

3 bcanja i lopta sa strane

Izvinjavam se i tebi i ostalim limenkama, dosao sam kasno kuci

nadam se da ćeš još dva puta da zaglaviš u gradu

3 bcanja i lopta sa strane

pa cak se i slazem da treba davati nesportsku. pavlovic je i pokazao da nije bas korektan igrac, ali kad bi sudije mogle redovno da primecuju takve stvari neki igraci, tipa katic, ne bi mogli ni da se bave kosarkom.

Boxer
3 bcanja i lopta sa strane

Tu ste oštećeni realno.

Ali opet da ponovim. Da su sudije sudile kako treba, tj. da su vam svirale neki od mnoštvo faulova kada ste izašli iz bonusa drugačije bi bilo.

pavlovic je i pokazao da nije bas korektan igrac

Pavlaka je prljav igrač dosta. Npr, ako se seća neko kako je opalio po glavi Rejnoldsa u BGu.

Secate se kad je Nelson u derbiju potkopao Milutinova i bacio ga na zemlju? E, a evo sta mu se sad dogadja Blazic ga udara svom snagom pescnicom u oko i steti mu roznjacu!!!

Masni lepi moj. Da se razumemo, nismo mi izubili zbog toga brt. Nema šta da se sere sudijama kad ovako igraš. Napisao sam čisto zbog ovih ograničenih kad je derbi u pitanju, Gaz, Skočko itd.

Cigani, imali ste sreću što je igrao Milutinov. Da nije, bilo bi 20 razlike lagano.

Jeste brt, i mi izbacimo Jaku i šta onda?

Gde smo bili nigde, šta smo radili ništa.
Eno ti na temi Marić baci oko na tugu jebenu ako nisi gledao, vezano za sport.
Ja odo spavam

Ako smo mi ograničeni šta reći za vas onda? Ne provaljuj se.

Reci šta hoćeš, to je tvoje mišljenje i to poštujem. Moje je da ste ti i Gazimudo u zadnja 2 dana gori od janpija u najslavnijim danima.

Боксере, нека, пусти их. Имају право да просипају своје муд(р)ости и вечерас колико хоће, сами смо усрали ствар. Да смо одиграли како је требало, опет би ЦКМ био сам у овој теми, а Трућ повремено долазио да провери постове. Нека сипају, јбг, вечерас им се може.