Prijava

Da da, baš uobičajeno na derbiju. Jedino mu je mogao pružiti kurac da ustane.

VID FRANJEVACA ŠTO SE USKURČIŠE PREKO NOĆI
http://www.24sata.hr/image/samostan-nudi-postanite-redovnik-na-jedan-vikend-504x335-20100207-20101019013440-276259.jpg
JEBAĆEMO VAM PRVU PETORKU, ZAPAMTITE OVU SLIČICU PTIČICE

http://www.dodaj.rs/f/3G/Wi/2MHSVpDS/cctpyjxweaaijzf.jpg
Hahaha, na stranu sve drugo, dal ste toliko prolupali...
Al dobro, razumem vas, prvo bili delije, pa naprasno grobari, pa vas sad vrv vuče da budete i iz železnika, ako ništa drugo.

Ili su Grobari železnik junačka navijačka grupa, poznata po tome da su odjebali direktivu za navijanje za Čovićevu veštačku tvorevinu?

Nisu svi iz zeleznika iz zeleznika!!1

Očekujem pakao od navijanja, kao i obično.

Hahaha, na stranu sve drugo, dal ste toliko prolupali...
Al dobro, razumem vas, prvo bili delije, pa naprasno grobari, pa vas sad vrv vuče da budete i iz železnika, ako ništa drugo.

Ili su Grobari železnik junačka navijačka grupa, poznata po tome da su odjebali direktivu za navijanje za Čovićevu veštačku tvorevinu?

Znaci svako ko je iz Zeleznika mora da navija za efempe? Vo imja oca.
Ne znam da li si upoznat al postoji taj Zeleznik i pre nego sto je "zvezdi" tamo postalo mesto prebivalista.

I vi nesto serete Janpiju i Paklu, a za ovakve postove bi i daunovci rekli da su retardirani.

Doduse, serem i ja mnogo, kontam da si zbog nedostatka trofeja na donjoj slici (sto zbog toga sto gazda legenda ne sme da istakne one koje je osvojio pre promene imena, sto zbog toga vam zvezda pre promene adrese nije nista osvojila) pa moras da gledas po coskovima Arene ne bi li poceo da pravis sprdnju od cinjenice da nekim cudom postoje ljudi iz Zeleznika koji navijaju za Partizan..

Od kad se lupanje gluposti zove trol?

Kontam da momak nije ozbiljan.. Msm prilično je veliku glupost i bemislicu napisao, a to baš i nije u njegovom stilu ako se tako može reći, pa zato mislim da tera trolu

Bravo Gazi, bravo, uvek nadjes nacin iznova da me odusevis...

korake napravi
desno lijevo desno

dirljivo je koliko ste vi postali sekta
koja slepo veruje u svaki titraj svog gurua

SVE IH SADA JEBI BOBANE
BOBANEEEEEEEEEEEEEEEE

#zbogreprezentacije

Jok verovaću u Radonju. Znam buljuk Rimljana koji su mi priznali da bi dupe prodali da je Dule na njihovoj strani, a pošto nije mrze ga iz dna duše.

Sve u svemu bićete jebati.

Jeste svesni kakvo će navijanje da bude??