Prijava

ahahhahahahhahahahahaha

E jel ovo faul blazica?
https://youtu.be/iivx4wk3SHU?t=7s

Na 9-10 sekunde?

aHAHAHA jebote koliko je jadno i do jaja ovo pavlovicevo.

Sto faul Blazica, covek se bacio na loptu, ovaj crnja fej d vej donavej odradio?

лол, црногорац, мрзи га да устане и врати се у одбрану.

I ako moze komentar zasto na 0:30 lazicevo nije okarakterisano kao nameran faul jer je ocigledno da zeli da ga faulira i gura ga sa dve ruke (jako slicno kao Macvan hrta).

https://www.youtube.com/watch?v=cgx8oz3ufbk

Ili ste i to zaboravili i samo je Pavlovic bitan?

Sto faul Blazica, covek se bacio na loptu, ovaj crnja fej d vej donavej odradio?

Pa mozda, al samo mozda, zato sto mu u trenutku suta ramenom gura noge,a pritom ovaj nema gde ni da padne. I nije se Akojon bacio unazad pre suta, negpo posle, jer nije imao gde da sleti.

види овај понео реденике оће да нам пуца у играче

Uh kako mu je Milutinov jebao majku ovom bananom, baš je pukla. Da nije toliki ložač, mogao je kad je bio oko trojke samo da je pusti Đenki lijevo i da ga boli kurac, sve bi perfektno odradio. A kako su se stvari odvijale, lako je moguće da bi crnac i šibnuo trojku. Jebajiga sad.

Gaz anhele tvoj pokušaj da opravdaš Pavlovića je jadniji ja mislim od samog njegovoh hvata za nogu jbg
Ispao kurton, ispao teraj dalje jbg.

Blažič Jaka, duva na brzaka!

е, а озбиљно се види да га мрзи да устане и трчи у одбрану. то је тај инстинкт пецарошки, лол.

хахаха, још не верујем шта је тепић покушао. да набаци лопту на врх табле и да прође време док је скину метлом одатле?

какав цар павловић шта кењате, које нба шмекерско искуство, па није то неки цигански ударац него маца класична.

Opravdavam Pavlovica?
Meni je samo drago sto je uspeo da navuce brancila ko vola, a oko namere se ja nista ne kosim sa vasim razmisljanjem.

A ako si one klipove o vasim nedosudjenim namernim licnim procenio kao pravdanje, zajebaja si se. To samo prica da morate jako da cutite kada su sudije u pitanju, jer svaku tekmu imate bolje sudjenje.

U jebenoj trecoj cetvrtini ste izasli iz bonusa posle 3 minuta igre, a mi nismo dobili nijedan faul posle toga. Jeste vi dobri defanzivno,al niste vanzemaljci.

Ma manje od tri minuta bilo 7:30 a peta lična bila u poslednjem minutu

To samo prica da morate jako da cutite kada su sudije u pitanju, jer svaku tekmu imate bolje sudjenje.

ne lupaj. Mogao bih o sudjenju koliko i ti ali nema potrebe bio je dovoljno ujednacen kriterijum da sudije budu neprimetne.

види овај понео реденике оће да нам пуца у играче

Dobra opservacija, komesar lige treba da reaguje, sprecimo nasilje jos i pre nego sto se desi!

Sto se Pavlovica tice, ovo je dobar ugao, ni govora o medjusobnoj, ali nije razlog za drzanje noge lenjost, vec to sto mu Lazic nije sportski dao ruku da ustane, sto je vise nego uobicajeno u ovakvim situacijama.