Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. Slađe bi mi bilo da ih tučemo trojkom u poslednjoj sekundi, al jebiga, govna smo, biće dvajes razlike!

  2. Наши клубови нису приватизовани, још увек су државни или удружења грађана

    I paća i Zvezda su udruženja građana, po zakonu jedino tako može da postoji sportski klub, o bilo kom sportu da se radi! Inače ni Zvezda ni Partizan ne bi videli ni dinara. Inače, ovaj dole je i kad ste bili na F4 Evrolige (2010. god. ja mislim), je kukao na sav glas, "JOŠ PARA JOŠ PARA", kad su im davali mnogo više nego ikome ikada u košarci. Dulu knjo knjo, koliko god para da daš malo će mu biti, ne znam što...
    http://www.dodaj.rs/f/3h/13G/JXGZPN6/2796851-a-a-dulef-1.jpg

  3. Hehe, vi razvijate filmove o pobedi, neka neka...

  4. Не знам ко побеђује данас, виђемо.. Ал Партизан донекле може да присмрди Звезди у успјесима што се тиче фудбала, али обрнуто што се тиче кошарке, никад и никако!
    ВОЛИМ ТО СЛАВНО ИМЕ, И ДИВИМ СЕ САМО ЊИМА!

  5. само да видите како изгледа понижавање.

    Nismo vas samo jednom pobedili i ponizili. Pogledaj malo bolje, ali naravno kao i obično što izmišljate, opet na silu pokušavate da napravite kako čete jednim kupom Radivoja Koraća da izbrišete decenije zlostavljanja, a nećete. To je neizbrisiva trauma što m isvaki vaš post govori, a još plus nećete ni uzeti kup jer ćete dobiti po tamburi, pa da izmišljate nešto novo.
    Ja bih se pokrio ušima da sam deceniju govorio kako ne gledam košarku samo da me Grobari ne bi zajebavali. Toliko vam je bilo stalo da vas ne zajebavamo.

  6. Mandovi, je l' snimate novu monografiju ako pobedite večeras? Red bi bio, niste odavno.

  7. Hehe, vi razvijate filmove o pobedi, neka neka...

    Oni su ono jednom uzeli kup i napravili knjigu. Mislim dok su postojali, sada ne postoje. Mi bi morali neku ozbiljnu šumu da isečemo da pišemo o našim trofejima.

  8. СИСАЋЕТЕ НАМ КУРЧИНУ ЦИГАНСКУ ШУГАВУ ИСПРЕД ХАЛЕ ПОРЕД КОНТЕЈНЕРА ГДЕ ОБЕДУЈЕМО!!!2

  9. JEBO FEMPEOA! JEBI KUPOA!!!!

  10. Da se kup igra sledeće sezone vi biste ga sigurno osvojili ovako je još uvek neizvesno.

  11. GRUPA DEBILA NE ZNA NI ZA KOGA NAVIJA
    A S DRUGE STRANE STOKA KOJA NABIJA!

  12. Ja bih se pokrio ušima da sam deceniju govorio kako ne gledam košarku samo da me Grobari ne bi zajebavali. Toliko vam je bilo stalo da vas ne zajebavamo.

    Ја се не бих хвалио купљеним титулама, тројкама из аута, гепековањем судија. Ваша доминација је уништила нашу кошарку. Од злата 2002. године смо само једну медаљу освојили, и то ону на ЕП 2009. године. Толико о томе колико је ваша доминација донела добро нашој кошарци. Стварно сам убеђен да ће Звездина титула бити знак да ће нам бити боље. Можда је то сујеверје, али ја стварно тако мислим. Уствари кад би титулу освојила било која екипа осим Партизана, то би значило да се наша кошарка опоравља.

  13. Fuzija Košarkaških Klubova KK FMP, KK Evropska Zvezda, KK Sledeća Sezona i KK Zlostavljani je uspešna i sada je to jedan klub KK FMP DIVA TELEKOM.

  14. хехехехехе, још једном кобјашњаваш ехехехехех

  15. Ја се не бих хвалио купљеним титулама, тројкама из аута, гепековањем судија.

    hehe

    Ваша доминација је уништила нашу кошарку.

    Ako ti je lakše da misliš tako nema problema...

    Стварно сам убеђен да ће Звездина титула бити знак да ће нам бити боље.

    VUČIĆU REAGUJ!!!!!!1112347890

  16. Johnny Kurajber
    Fuzija Košarkaških Klubova KK FMP, KK Evropska Zvezda, KK Sledeća Sezona i KK Zlostavljani je uspešna i sada je to jedan klub KK FMP DIVA TELEKOM.

    ... рече навијач КК Цептер Игокеа Мтс Рајфајзен

  17. Стварно сам убеђен да ће Звездина титула бити знак да ће нам бити боље.

    TAKOE! SKOT I BRAUN U REPKU!
    NEK SE JEBE I KRSTIC KAD IMAMO BRAUNA.
    I MLADJANI RAKOC, ON JE PRAVO OSVEZENJE ZA REPKU!
    I DA, MAESTRALNI SAVOOOOOOOOVIIIIIIIIIIC. TO SU OKOSNICE SRBIJE KOJE DOLAZE IZ STUBA SRPSTVA. LIMENOG STUBA SRPSTVA.

    JEDVA CEKAM IZGOVORE KAD PUKNU.. OPET CE BITI SVINJA DEBELA, SUDIJE, NAVIJACI, DANILOVIC POZIVAO NA KRVOPROLICE, COVIC JE GOSPODIN. BU HA

  18. I mislim da ih 10 godina pusenja kurca nece boleti kao ovaj poraz veceras. Ali definitino.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.