Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. KKFMPLGBTBGDIVATELEKOMCTVBGD

    TO SU OKOSNICE SRBIJE KOJE DOLAZE IZ STUBA SRPSTVA. LIMENOG STUBA SRPSTVA.

    Ahahhahahahahhahaha

  2. умро бранко коцкица :/

  3. ahahahhahaha najjače je kad počnu da pričaju kako je reprezentacija propala zbog Partizana ahahahahaha

  4. Ја се не бих хвалио купљеним титулама, тројкама из аута, гепековањем судија. Ваша доминација је уништила нашу кошарку. - onaj F4 isto smo podkupili sudije a? kako te sramota nije

  5. http://images2.kurir-info.rs/slika-620x333/dusko-vujosevic-kurir-intervju-1352058068-119818.jpg

    Vujošević: Evo da pokažemo navijačima zvezde koji nisu gledali košarku mnogo godina, ovo je lopta kojom se igra ovaj sport. Inače ne pokazujemo igračima zvezde to, jer njihov klub je postojao, samo navijači nisu gledali.

  6. prvaci evrope, to smo isto sudije potkupili je li?

  7. http://www.mememaker.net/static/images/memes/1378791.jpg
    јеванђеље по Дулу, 2, 15, волјум уан.

  8. јевреј навија за партизан? ХАХАХАХАХАХАХХАХАХА

  9. ... рече навијач КК Цептер Игокеа Мтс Рајфајзен

    I naravno odmah usledi izmišljotina.
    Uvek sam se pitao je l' vi verujete u ovo. Možda i verujete kao neki mehanizam odbrane, mada čisto sumnjam da verujete. Bili bi ludi onda.

  10. Nema karata u prodaji....

  11. A samo me zanima zašto niste gledali košarku 10 godina, a sada je gledate?

    Moja teorija je da niste gledali jer niste uz svoj tim kada gubi, a sada gledate jer nekoga i pobeđuje, ali me zanima da čujem vašu izmišljotinu, tačnije verziju toga.

  12. Mene me zanima da mi vi reknete da li rts prenosi tekmu.

  13. преноси али немој да гледаш ако навијаш за звезду хњохњоњхоњхњохњоњхњоњхоњхо

  14. JA NAVIJAM ZA ZVEZDU JER JE ĆORAVI REKO DA ĆE BOLJE DA SE ŽIVI
    http://img20.imageshack.us/img20/6946/34645068.jpg

  15. Aj da se odjavim uz pesmu, pa se pišemo posle finala:

    HILJADE PORUKA
    I NIJEDNA NIJE KURVI POMOGLA
    UMESTO PEHARA
    U RUKAMA ĆE BITI NAŠA KURČINA

  16. Hahah, vidi š'o su se grobarčići usrali. Večeras ćemo vas poniziti, sam' da znate.

  17. Sinoć sam na Areni gledao, a kući ćale nema Arenu, pu.

  18. filipmilic^
    Ја се не бих хвалио купљеним титулама, тројкама из аута, гепековањем судија. Ваша доминација је уништила нашу кошарку. - onaj F4 isto smo podkupili sudije a? kako te sramota nije

    Није. Јер и тамо може да се намести пар утакмица и да направиш неки резултат. Дај, бре, да пусте српски тим да побеђује све редом? Евролигу освајају само они који имају највише пара, а сви сте се сплетом чудних околности нашли 2010. на Ф4. Као Макаби је био слабији од вас па сте га избацили. Није, сине, него кладионице су нудиле огромне паре да се направи изненађење. У врхунском спорту изненеђења нису честа јер су најјачи они који имају највише пара. Кад се деси "изненађење", то само значи да је у питању нека велика намештаљка. Ви сте се заслужено нашли на Ф4 2010. године? Мало сутра! Да ове године Звезда уђе на Ф4 овог Еврокупа, то би било сумњиво јер се зна да тамо морају да се нађу Валенсија, Уникс, па и Галатасарај јер они имају највише пара. Спорт је одавно непоштен и изненађења нису могућа.
    Од 11 ваших титула бар 8 су купљене, тј. на силу освојене и тачка.

    Теби, а и свим Гробарима би било боље да ћуте. Прозивате нас како смо у фудбалу куповали титуле, а све је било у духу оне народне: Вика на вука, а лисице једу месо.

    filipmilic^
    prvaci evrope, to smo isto sudije potkupili je li?

    Заборави на кошарку од пре 20 година. Тад се играло поштено. Откад се УЛЕБ одвојио од ФИБА и постао приватно такмичење, ту више поштења нема.

  19. http://www.pressonline.rs/upload/boxImageData/2010/3/16/98525/dule.jpg

    и сад ја њима објашњавам, немојте цигани кошарку, ретардирани сте, не иде вам, све из најбоље намере, реко пробајте можда крикет, ево чујем то је сад популарно, мучите се ту годинама, понижавате, и тако даље, али не вреди знате, они би хтели то, воле то ал не знају.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.