Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. https://www.youtube.com/watch?v=OAprHqRef2o

    Koji konjusar odvratni. A realno, morao je da oseti to sto mu kara zenu, da opipa malo..

  2. Jel moze neko da stavi Djenkin kurac

    Ali nemoj da bude neka random crnačka palamara nego ona siva slonova ko Bobi što ima.

  3. Да Црвена Звезда није убацивала лопту у кош, Партизан би победио.

  4. ali tepiceva rampa macvanu hahaha DJE CES KONJSKA GLAVO DJE

  5. Да Црвена Звезда није убацивала лопту у кош, Партизан би победио.

    лепо упакована проста истина

  6. haha ovaj opet doveo jaku na konferenciju

    JAKA RESIO UTAKMICU NIJE IGRAO PUNO

  7. jbg, ubise nas ofanzivnim skokom realno, dzenkins i kalinic nas dobili, pavlovic indisponiran otkad je dosao, ali da vam se sudi dosta stvari sudi vam se

    al jbg, izgubili smo, sto da se radi, niste nezasluzeno dobili i pozzzz

    kolko god vi pljuvali pavlovica, coek kad se uigra je bogotac za komplet vasu ekipu caozdravo

  8. Nestali mu članovi uprave...kidnapovao ih neko...

    a jebote koji je ovo mozak...

  9. ахахаха слушајте Радоњу, Даниловић гепековао Човића лоло

  10. Radonja: rekao bih da je mec bio na evroligaskom nivou.

    GROBLJE IGRALO EL OVE GODINE JBT

  11. Pavlović je kreten u rangu Blažića. Mrtva je trka. Samo što ovaj nikoga nije povredio za sada. Oni bi mogli da održe derbi u oktagon ringu komonto, njih dvojica. Samo njihovo psihičko odusutvo sa ove utakmice je više osetio Partizan. Jer u ovakvoj utakmici, efikasnoj mislim, mi bez Pavlovićevih poena ne možemo, a sa druge strane, odsustvo Blažiča se nije osetilo.

    I da, ipak dečko ne udara namerno, nesportska na Mačvanu. Posle ove utakmice ne mogu ni da mislim da je nenamerno udario Milutinova. Isto kao što ne mogu da kažem da Pavlović poteže pesnice nenamerno. Mogao je i Dženkinsa da opali po glavi u jednoj situaciji. Mislim početak drugog poluvremena da je bio.

    Da se osvrćem na igru na ovoj temi neću, toj se zatrpava. U svakom slučaju zaslužena pobeda, sporcki pozdrav.

  12. JAKA RESIO UTAKMICU NIJE IGRAO PUNO

    TRU STORI

  13. ali da vam se sudi dosta stvari sudi vam se

    hahaha esam reko

  14. HAHAHAHAHAH DJE NAM UPRAVA JBT

  15. Ukrali vam upravuuuuuu

  16. imaš mobilini telefon?

  17. Kakva je to lobanja...

    odlično vi igrate kakav vas bolid vodi...

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.