Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. Једино што вреди у овом вашем бедном клубу је Милосављевић. Господин човек, заслужује позив у репку.

    Tepić je ljudina

  2. милосав пушио ладан курац џДДД

  3. axxaxaxaxaxaxaax jebote axaxxaxaxaxaxa

  4. Hahahaha Slepi odakle vadiš sve ovo jbt!

  5. Juče gledao snimak, pravio alibi za danas. Vidiš ti šta je trener.

  6. TO SLEPI KRV TI JEBEM HAHAHAHA

  7. dule gospodin, možete svi vi komplet da mu se sagnete

  8. da li ste videli kako dule deli vaspitne?

  9. Gospodin dabome! Ahhahahahahaha.
    Razočaran sam konferencijom.

  10. ON SE MENI RAZRDO NA UVO
    A LIK NA TELEFON PRIČA
    dulo paranoja teorije zavere

  11. Daj bože da Dulo ne crkne večeras od srčke, šećera ili se ne obesi o kvaku.

  12. Napokon vidim kako ste se vi osecali prethdnih 15 godina.
    Nije vam lako, priznajem.

  13. e da ti kažem gazi mi smo mnogo lakše to podnosili

  14. Napokon vidim kako ste se vi osecali prethdnih 15 godina.
    Nije vam lako, priznajem.

    Vremenom se navikneš brt, vidjećeš, iz godinu u godinu je lakše i lakše.

  15. Sad kad krene Dulo posle konferencije da krene da hvata vazduh, ko ribe onako, kad skonta da je opet ispušio... :((((

    Pa zar je moguće, takav avangardni klub, "jedan od najboljih klubova Evrope", da ide po Temišvarima... :((((

    VUČIĆU VUČIĆU

  16. Kao neko ko od kad pamti za sebe prati i voli sport, naročito košarku moram da napišem ovaj jebeni status.
    Nikad u životu nisam osetio poniženje kao večeras što sam. Svi možete da pretpostavite zašto. Od malih nogu sam navijač Partizana, tima koji je Evropski velikan. Tima koji je godinama bio bitan faktor u Evropskoj košarci. Šta se desilo? Izgubili smo od tima koji je osnovan 2011. godine!? Osnovan pre nepune četiri godine i već igra Evroligu, evo sledeće godine već treću sezonu zaredom. Kako? Lepo, tim koji ima organizaciju iza sebe i koji ima dovoljno jake ljude i da ih gura. Dve sezone ne zasluže Evroligu, oni igraju Evroligu. Od tima koji je osnovan na granici zakona, tima koji je za nepune četiri godine skupio toliko navijača da može da napuni jednu Arenu. Teško pomodsrstvo na delu.
    Pamtim pobede nad mnogo jačim i većim evropskim ekipama, kao što su PAO, Makabi, CSKA, Fener. Posle svega mislim da je pravo vreme za promene i privatizaciju.
    Sistematski su uništavani košarkaški velikani sa Balkana. KK Bosna, Cibona, Zadar, Olimpija, evo sada i Partizan. Ko je sledeći?
    Valjda to nije bitno, pošto sada imamo Cedevite, Mega Lekse i FMP Dive.
    Ugasite sport u Srbiji, mračno doba stiže.
    Dobro pamtim sveeeeee...

    #preyadno