Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. A pod dva, procitaj postove mongoloida Fendera jer se njemu obracam i pogledaj kako on odgovara na cinjenice koje sam napisao.

    Е, мајмуне, ти ћеш некоме да кажеш да је монглоид, не знаш ни шта значи та реч.
    Привиђа ти се бацање новинара и играча Партизана у синоћ у Пиониру, па онда кажеш није било синоћ него (прет)прошле године у Железнику. Ти си прс'о начисто. Нико се са тобом не свађа, ти се свађаш са свима.
    Што би Шоми23 рек'о:
    УГИНИ
    Г
    И
    Н
    И

  2. Gazi tebe bendža više ne radi, pređi na largaktil..

    DALO 0 SLOBODNIH BACANJA,NIKAD TUŽNIJE JUTRO U SRBIJI NIJE SVANULO HEJ

  3. sta mi rece ono "jebac" pogledaj ko vam sedi u upravi? lololo.

    zato sto je majmun koji preti sudijama, samara igrace i ostalo.

    jel onim sudijama koji nas lepo pokrase protiv buducnosti? pa da, trebalo je ruku da im pruzi.

    e ako moze samo kraci postovi, ne logujes se cuku vremena a 10 strana teme

  4. inace hteo sam i ja u upravu zvezde al nisam ni lopov a ni bivsi sudija

  5. dobar avatar janpi
    dobar u prečku materinu

  6. inace hteo sam i ja u upravu zvezde al nisam ni lopov a ni bivsi sudija

    Čudi me da te nisu primili, pošto si očigledno degenerik super bi se uklopio.
    LOL
    O
    L

  7. Inače zamislite šta je u glavi ovom Akojonu, koliko li se on pita gde je došao, i šta mu je ovo trebalo u životu. Zašto šaljete lošu sliku u svet Partizanovci decxko? :(

  8. U UPRAVU ZVEZDEE
    HTEOO SAM I JAAAA
    ALI NISAM LOPOOV
    NI BIVSI SUDIJAAA

    NA NA NA NA NA NANA NANA NAA

    u subotu grmi rajko!

    ma nisam ni pokusao azzo al kaki sam simpatican brzo bi me zavoleli

  9. Kad je emisija onig kvazi novinara sa sos kanala?

  10. Вечерас у 11 и 15, после Вести.

  11. Garant ce greskom da pusti snimak kad je paća osvojila aba ligu, ko onomad kad je partizan bio zadnji a on postavio tabelu od prošle godine.

    Biće zadovoljstvo gledati ga kako se mrcvari uujeaaaaa

  12. u hodniku ispred svlačionice je napao Duška Vujoševića, tako što je videvši da on prolazi, prekinuo razgovor telefonom i vulgarno ga opsovao. Ceo incident je direktna posledica te provokacije.

    napao

    tako što ga je vulgarno opsovao

    Zakonom je dozvoljeno udariti nekoga ko te opsuje?

  13. Goveda, ja opet pitam, sta je 20 grobara na drugoj tekmi prisutnih, i zasto niko o tome ne prica nista? Zato sto smo mi gospoda i boli nas kara za vasih 20 ljigavaca! OPAAAAA

  14. Ej al oni igraju evrokup, opet jebote ahababahahah

  15. slazem se buljaga. si video majketi napusavaju clana vase uprave-robijasa sto je jebo mrtvu majku vujosevicu ejj. A STA CEMO SA ONIM LIKOM STO JE NAPRAVIO ZAJEBAN POKRET RUKOM?? DOKLE U SRBIJI DA BACAJU GANGSTERSKE ZNAKOVE NA NEJAC???

  16. лол, газимудо, види се да си ова генерација која не памти поразе.