Prijava

Što sam utripaovao da je ovo bilo zaključano?

хњххехехењхњхњхњхехе, купачке форе, одувек сте ми били духовити :3

Drago mi je, veprikone. :3

духовити навијачи игокее хе хе

духовити навијачи игокее хе хе

He he

Неке од најгорих покушаја хумора видео на овој теми.

Lolo navijači FMP-a navukli kornfleks i od Igokee.

Неке од најгорих покушаја хумора видео на овој теми.

Misliš na ovaj pokušaj od Magnificent Steinera?

Ne, a sada ozbiljno.
Drago mi je što su malo procvetali jer su se sada suviše zaleteli da bi kada kola krenu nizbrdo pričali opet kako ne prate košarku.
A drago mi je što sam se uverio ove sezone koliki smo im kompleks navili. Ko Mandingov kurac veliki.

Aj u košarci, a tek za onaj sport u vodi sa loptom...

Мислим на комплет тему осим првог поста.

Што се тиче утакмице (ако икога занима то), сматрам да ће бити добра утакмица и да ће бити на крају највише 3 разлике. Дакле оно, последња два напада ће одлучивати.

Џони брате чујеш ли ти себе ? :)

Не знам ја ко пуца од тог фамозног комплекса, да је Дулету и компанији умјесто добро јутро ЗВЕЗДА ДРЖАВНИ ПРОЈЕКАТ а умјесто добар дан ЗВЕЗДУ ФИНАНСИРА ВУЧИЋ. Сезона није ни почела комплет ваша управа се навила на Звезду, ја бих рекао да су пустили мало смеђег у гаће, а сад да серу немилице.
А један пораз мање више :) ни први ни последњи :)

Džoni, brate, isprimao si se kao da imaš 12 godina. :D
A tek ćete sutra uveče da ga isprimate u guzu.

Ali najjače mi je, kad Cigani, po uzoru na nas, kad u evropskoj utakmici na poluvremenu dovedemo kao konsultanta nekog bivšeg igrača, tipa Tomašević i sl., oni dovedu da evropsku utakmicu komentariše ZLATKO BOLIĆ . a lik tipa igrao protiv zdravlja iz leskovca.

Pa biće gusto svakako. I meni deluje da će ući u neizvesnu završnicu svakako. Mada ja očekujem da nam se vrati za mnogo jakih neizvesnih utakmica koje smo za koš izgubili ove godine. Mora negde da nam se vrati jebiga, mada bih dao kup odmah da smo pobedili samo Barsu kući.