Prijava

oni dovedu da evropsku utakmicu komentariše ZLATKO BOLIĆ . a lik tipa igrao protiv zdravlja iz leskovca.

Lolololo jeste. Umro sam, mada to i nije bila neka evropska utakmica da se razumemo. ULEB Kup je čisto ono da se kao igra sa nekim ekipama prosečnim od preko, mada ne znam....mi to nismo igrali lololo

Не знам ја ко пуца од тог фамозног комплекса

Kako imati kompleks od ekipe koju jebeš deset godina, i koja nije osvojila ništa 16 godina?

Dule je velemajstor trolovanja.

Mене не занима тај ваш мали клуб. Јер ти си само мали Партизаааааааааан
http://www.youtube.com/watch?v=4ON4WNYb9ZU !!!

Kako imati kompleks od ekipe koju jebeš deset godina, i koja nije osvojila ništa 16 godina?

Dule je velemajstor trolovanja.

Pusti to. Ja kada kažem da imaju kompleks i ne ulazim u dalju raspravu jer je to jasno kao dan. Nema šta da se objašnjava tu. Ako ikada bude trebao primer za definiciju kompleks, samo staviš FMP i navijači istoimenog kluba popularne "Limenke".

Ma malo podižemo adrenalin pa ćemo u verujem dobroj tekmi svi da uživamo. Sem Duleta, on će da se znoji i mlatara papcima.

Mogli su doduše Jeretina da zovu, ako onaj ume da sastavi uopšte rečenicu.

ala ste se usrali od fmp-a :D brate, ako ste toliko sigurni, što ne kenjate sutra poslije tekme, a ne večeras... pucate iz praznnog pišolja :D

Bolje da su Koštunicu doveli, on bi možda i znao da se ne igra EL nego Evrokup.

brate, ako ste toliko sigurni, što ne kenjate sutra poslije tekme, a ne večeras..

Ако си ти сигуран да ће сутра Манчестер да победи Евертона, што не чекаш да прође текма да одиграш кеца, а не пре текме да играш? :D

SUZAAAAA NA DLANUUUUU
BEŠE MORE SNAAAA
RUKU ISPRUŽENIH MENIIII
STAJAŠE ONAAAAAAA
RUKU ISPRUŽENIH MENIIII
STAJAŠE ONAAAAAAAAAAAAAAAA

pa kaže

OBRIŠI SUZE MALA MOJAAAAA
NEK OSMEH LICE TI KRASIIIII
OBRIŠI SUZE SUVIŠE SI MALAAAA
DA OBRAZ SUZA TI KVASIIIIIIII

SLOMLJENA OD TUGEEEEEEE
PLAKALA JE NEMOOOOOO
DRHTALO JE OD BOLAAAAA
SRCE NJENOOOOOO
DRHTALO JE OD BOLAAA
SRCE NJENOOOOOOOOOOOOO

PA IDEMOOOOO

OBRIŠI SUZE MALA MOJAAA
NEK OSMEH LICE TI KRASIIII
OBRIŠI SUZE SUVIŠE SI MALAAAA
DA OBRAZ SUZA TI KVASIIIII

Ако си ти сигуран да ће сутра Манчестер да победи Евертона, што не чекаш да прође текма да одиграш кеца, а не пре текме да играш? :D

zanimljivo poređenje LOLOLOL

Ако си ти сигуран да ће сутра Манчестер да победи Евертона, што не чекаш
да прође текма да одиграш кеца, а не пре текме да играш? :D

KAKVA JEBENA POBEDA! :D

Stvarno si ubo poređenje, Sreto, alal ti kurac. :D

Inače da bacim informaciju, sutra u 21:00 je meč. Prenos na RTS-u ako ne bude neki badminton, Bolji život ili Ja imam talenat.

Nedelja je dan za talente...

Sećam se bre kada je ovo bilo nešto normalno na Vukajliji. Otvarala se tema za prozivanje dan pre tekme i modovi je zatvarali sat posle tekme. Hoću ponovo to da uvedemo kao redovno, makar ove godine kada ste nekako sakupili ekipu koja će da izgubi od nas manje od 20 razlike. Možda.

E ljudi, je l' zna neko kako se zvao onaj tim iz Vršca, ne Hemofarm, nego onaj drugi što je prešao u Kg, pa se sad zove Radnički?

Ако си ти сигуран да ће сутра Манчестер да победи Евертона, што не чекаш
да прође текма да одиграш кеца, а не пре текме да играш? :D

huuuuuuuuuu al te izuo čoek huhuhuhuhuhuhu