Prijava

E ljudi, je l' zna neko kako se zvao onaj tim iz Vršca, ne Hemofarm, nego onaj drugi što je prešao u Kg, pa se sad zove Radnički?

Swisslion i mislim da nije bio iz vršca.

Sećam se bre kada je ovo bilo nešto normalno na Vukajliji. Otvarala se tema za prozivanje dan pre tekme i modovi je zatvarali sat posle tekme. Hoću ponovo to da uvedemo kao redovno, makar ove godine kada ste nekako sakupili ekipu koja će da izgubi od nas manje od 20 razlike. Možda.

Bolje da ima neka stalno aktivna tema za prepucavanje tastatura i servera, ono k'o gladijatorska arena da bude bez pravila baz mogučnosti banovanja itd...

Mes čini da su bili iz Vršca, jebem li ga. Aj ako se neko seti odakle su, nek mi napiše.

Jes, Svislajon iz Vršca fuzijonisan sa KRagujevcom.

E vidiš veverice radnički je radnikčki koliko i zvezda zvezda...

KK Kondivik Vršac
(1994–2001)
KK Lions Vršac
(2001–2004)
KK Swisslion Vršac
(2004–2009)
KK Radnički Kragujevac
(2009–present)

A paz tek ove :D

KK Ivo Lola Ribar
(1975–1986)
KK FMP
(1991–2003)
KK Reflex
(2003–2005)
KK FMP
(2005–2011)
KK Crvena Zvezda Beograd
(2011)
KK Crvena Zvezda Beograd Diva
(2012)
KK Crvena Zvezda Beograd - Telekom
(2013)

Valjda će jednom skontati šta su :D

Ahahahaha paj ovo na engleskoj vikipeđiji

2000s: European Red Star project

Ahahahhaha

Jebi Vršcoaaa!
Bre, mi smo napravili fuziju, a ovi su samo došli. Nisu se fuzionisali sa original Radničkim uopšte, eno ih igraju neku domaću ligu, valjda prvu B, pod imenom Radnički 06.

2016- Crvena Zvezda Kahasol Ub.

Njeprikone prokomentariši xexe

2025- Crvena Zvezda Kondiva Žbevac

2036 - KK FMP Crveni Vršac Diva Telekom Refleks Kaha Elektrodistribucija Laboral Kragujevac Ulker Igokea

2020 - KK Crvene Železnice Srbije Carnex Dijamant Bohor Zvezda Jaše Tomića.

Ček, vi ste bili Partizan-Igokea jedno vreme, zar ne?

партизан класичан геј

2094 - КК Црвене Опа Гангам Стајл Ремац Јебо Га Ти Одабери Ми Нешто Звездине Диве

Признај. :Д

Ninka je suptilan k'o međed.