Prijava

Е овако:

Ова тема захтева искључиво машту. Пишите највеће небулозе, гадости, брље, исеравања по политичарима или пак неким другим јавним личностима, и сл... ШТА ГОД ВАМ ПАДНЕ НА ПАМЕТ, ослободите машту и искењајте со колико можете!

Као пример:

Ђуро и Куро седе на тераси и причају...

- Куро мајмуне,.. Звала нас је моја покојна сестра на свадбу, оћемо ли ићи да се напијемо и појебемо неке Дромфуље..?
- А могли би Ђуро педеру.. само да нас не изјебе мој зли брат Сретен!
- Какве он везе има са фабриком кривих постера?
- Чу каке везе, па он ти производи штапове за пецање..
и тако бла бла бла у бескрај,.. како год!

-----------------------------------------------------------------

Теле-шоп огласи.

Желимо да вам представимо изврстан препарат за бријање пич.. пардон главе и буље! Изузетно је ефикасан, брије чак и ивицу чмарних колутића. у колико позовете одмах,.. ја се извињавам ваше време је истекло.., можете добити додатак за тестирање аналних мишића и..... Шта већ.. и то све по цени од 999.99$
бла бла бла.........

-----------------------------------------------------------------

Ситни примери,.. ви свакако можете боље..!!!

Зашто пола овог сајта има 007 у нику?

Било је и превише спем тема на овом форуму

Ima jedan glup pa reko da napišem:

Ide konj putem, galopira i oklizne se i upadne u polje kukuruz. Pošto je bilo leto, vruće kukuruzi počeli da se se pretvaraju u kokice i da padaju okolo. KOnj mislio pada snjeg i crkne od zime.

Eto glupji ne može.

Па овако, већина аутора има ник као сопствени надимак, који су поприлично чести на сајту,.. али за сходно додају неке бројке и сл,.. а најпознатије бројке јесу 007! :Д

meni je najjači onaj kada na autoputu muja prestiže marko šarić na konju, dodje mujo na benzinsku i pita radnika na pumpi, "jel, a ko je ovaj na konju lik što prestiže sve na autoputu" a radnik odgovoara "a, nemoj se sa njim kačiti, on ti je lud"

Села баба прла аутобус уз бисквит, кад јој дође унук јер је она једном била двапут!

Машта жемо свашта!!!!

а најпознатије бројке јесу 007! :Д

27, 42, 40.000, 3.14, 666, 47...

Idu dva krompira ulicom i sretnu nekog velikog krompira. Kae jedan vid ovog sivonje, kae drugi de on ti je iz glamoča

ide glavni ulicom i glavni je od sve dece i boli ga kurac

Зове Мујо Хаса у фабрику, каже, де си Хасо, де ти је Фата, а њему Хасо одговара:
-Шоне007 сморио међеда.

zove duče rakjarda kad rajkadd umroa

Isli Mujo i Haso u Njemacku i kad su bili na aerodromu kaze Mujo Hasi:
-Mujo, bolan, kakos ostavt Fatu samu.
-Nije sama Mujo bolan, sa Mujom je, on je cuva.
-A, sta ces ako je Mujo svaler?
-Nisam ja svaler, Mujo, ja sam peder, ne bi ja na Muju.

ошо радјард код поа на вечеру, не знам како је баш прича ишла даље, али алан по је исцибанисао неку лајну која је завршила у политикином забавнику као афоризам

Leže 3 mrtvaca u mrtvačnici, unesoše četvrtog bez glave, a ova trojica oživiše od straha.

sedi glavni na pijaci i nađe novčanik

Хахаха, моја нова омиљена тема!

Каже возе се Слоба, Туђман и Алија за Дејтон. Пита њих Алија, а како ћемо се поделити, а на то ће Слоба: па не знам, нисам понео шпил. Ахахахахахахаа~!!!""!#

:D enemi barabčino, kakvi su ovo vicevi! haha

Instaliraju bosanci igricu i ne znaju da krekuju. I dodje Mujo i krekuje im a raja: MUJO HAKERUU!!

(Jel to bio Mujo ili neko drugi, do jaja su mi oni vicevi bili)