Фрка око афлатоксина у намирницама- смишљено сјебавање привредне конкуренције, параван за политичка превирања и смењивање министара или, једноставно, ''Миле није видо кад је прошо камион затрованог куруза?''

  1. Ja vam reko da je to sa mlekom sam da zamazu oci zbog kosova...

    Uuuuuuu vala bas, vaher mange caje... (otvaram prozor i pucam), Saban Genija!!!

  2. To je sve smišljeno odradjeno od strane Imleka da bi na tržište probili organsko mleko i sir. Prilično je simptomatično da se ta afera pojavi u trenutku kad oni izbacuju proizvod u koji su uložili ogromna sredstva i u trenutku organske konvencije u Bg-u dakle čista nameštaljka. Inače mleko uopšte nije zdravo za ljude kao što se misli. Mleko se pije zbog kalcijuma i proteina, ali nas organizam jako malo izvlači iz mleka. Dakle mleko je zdravo ali isključivo za tele.

  3. Ko je odrastao pijući vodu u Odžacima aflatoksin može dodavati u jela umesto soli. Ne može da mu škodi ni malo...

  4. Ma dajte breeee, gledam ono ispijanje mleka juče za govornicom...kao debilima da se obraća. Ono je zaista teško vređenje svačije inteligencije....kao kad je Tomica Milosavljević ničim izazvan u Velefarmu uzeo iz čista mira da popije Brufen koji je navodno stigao rinfuz, pa samo kod nas pakovan.
    Dokle više breeee?

  5. još mi gori onaj Vojvođanski što kuka zbog dece, a mleko nije kupio od 1987. godine...

  6. Ma gluposti! Sigurno je sve sa mlekom ok klasična prazna priča. I da nije, ništa strašno popiti te alfatosine neće vam sigurno biti ništa.

  7. AndreyArlovski je 100% u pravu što se tiče Imleka,a na rts neki dan odma posle dnevnika išla reklama za to organsko mleko ololo

  8. To je sve smišljeno odradjeno od strane Imleka da bi na tržište probili organsko mleko i sir.

    Значи, ипак није да скрену пажњу са продаје Косова? Или да Монсанто хоће да почнемо краве да хранимо гм сојом?

    http://www.dodaj.rs/f/2q/ze/B2KvMJa/35134827.jpg

  9. Mada je svakako bolje, ukusnije i povoljnije sojino, pirincano, heljdino, proseno mleko.

  10. Sad će sigurno da se pojavi neko stranjsko mleko koje je sasvim slučajno uvezla neka firma čiji je vlasnik nečija šurnjaja.

  11. sve ti priznam sem ukusnije - od sojinog mleka i tofua sam podrigivao i prdeo kao bolesni stafordski terijer, sam pravio sir, jebali me jeftini proteini za bodibilding...

  12. Raspitajte se. Monsanto već odavno posluje u Srbiji.
    A jeste nešto prikriveno iza te priče o mleku.
    Garant im valjaju arapi neki kredit a oni ćute.

    Arlovski je najbolje napisao!
    KOJI ĆE NAM KURAC MLEKO?
    Enzimi za preradu mleka u našem organizmu su postojali kada smo bili mali. Možda do polovine prve godine života.
    Piti mleko je isto kao i prosipati ga...
    Ne dobijaš ništa a dolazi do velikog rasipanja.
    Ista je fora i sa tim zelenišem jer slepo crevo je samo reminder da smo nekada bili biljožderi. I te zeleniše mož da jedeš al samo praviš štetu jer ne možeš da ih adekvatno iskoristiš.

    JEBEŠ MLEKO! JEBEŠ BILJKE!
    DAJ MRSAAA!

  13. sve ti priznam sem ukusnije - od sojinog mleka i tofua sam podrigivao i prdeo kao bolesni stafordski terijer, sam pravio sir, jebali me jeftini proteini za bodibilding...

    Sojino mleko je hranljivije i ukusnije od obicnog dok je tofu realno odrvratan i precenjen. Ne verujem da si ista postigao proteinima iz tofua jer pored cinjenice da soja ima dosta proteina ona vise odmaze nego sto pomaze u bodibildingu zbog velike kolicine zenskih hormona i masti...

  14. Ne valja muškarcima da jedu puno soje.

  15. sojino mleko pijem u postu - tofu je govno koje nikad više neću staviti u usta, a što se tiče proteinske vrednosti, jebiga, osamdesetih jedini izvor informacija bio Petar Čelik, lako ti je sad mudrovati kad se sve zna, a onda se išlo kod pirata da ti preko veze nabave snimljene intervjue u teretani pa onda dešifruješ šta onaj u pozadini radi da bi probao i ti... Fikret Hodžić držao teretanu u Prijedoru i nikad nije vežbao pred ostalima...

  16. ...e to su bila vremena. trololooo

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.