Prijava

Sipaj radžu (rakiju) u mleko da se dezinfikuje! Će pobije sve alfa, beta, gama i ostale toksine!!

E, maline su super.

Mogu da rastu đe oćeš i kako oćeš. Jbg, živica ko živica.

Ćaća i ja smo prije par godina napravili jedan red malina, čisto da se ima onako za svoje potrebe. I ima bogami dosta, žderali smo, pravili malo vino, malo kolače, džem, a ima i u zamrzivaču.

Prošle godine smo turili kupine, da vidimo kako će to al kad uzmeš u obzir da je i to trnjika obična - mora da bude, kakva god da je zemlja.

Skočko, mogao bi i ti malo da se oprobaš u disk džokejstvu. :)

Kupine su dobre, moji imaju jedno 10 ari. Nema neki veliki posao oko njih, jedino tesko pada ako treba da se bere za 20-30 dinara po kilu.

ja sam gracko dete al' sam jednom ubijao krompirove zlatice.

не покушавам да тролујем, кад сам живо у србији, имао сам огромну фарму на селу.. било је то око 100 коза, 100 оваца, пар крава, чак сам и кобилу имао, ајшу.

пробао сам свакојако млеко, али одговорно тврдим да је најукусније козје, некувано! дакле помузеш, добро исцедиш, очистиш, и онако свеше попијеш. нирвана...

не препоручујем качкаваљ од козјег ил овчег млека, брзо се усмрди

E, maline su super.

Mogu da rastu đe oćeš i kako oćeš.

Ма из камена избијају!

Сад идем да садим шљиве ускоро код бабе у село, неки савети?

тришо, размак на 5-7 метара, немој да се зајебеш, лепо измери између сваког дрвета

Takoe komso! Ja odrastao na kozjem mleku, pio samo njega dok moji nisu razbucali stado pre neku godinu. Posle dugo nisam mogao kravlje da pijem, sve mi nekako dodje slabo, kao da razblazeno vodom.

Момци само Пољоинфо форум. Ту имате искуства из практично свих области у пољопривреди. Ја сам већ дугогодшњи члан. Није да рекламирам сајт ал ето постоји место где се наука и струка сукобљавају свакодневно.

матори, знаш где ми је кућа, баба и даље држи једну козу због млека, каци доле, оди, сад је код мене овамо, па ћу јој објасним ко си, нек ти да флашу, две, који ће њој курац, ионако ће умре брзо

Fala komso, al ja sam dole mozda 20 dana godisnje, a i kad odem nije mi bas kozje mleko na umu. :)

Ja ne pijem mleko jerbo sam netolerantan na laktozu, kad bi popio gutljaj ispovracao bi zeludac, tako da mozete misliti koliko me pogadja sve ovo...
Ionako je cela afera napravljena da se skrene paznja sa Kosova.

Ja od mleka prdim.
Nem pojma zašto.
Izbegavam sve mlečne proizvode osim jogurta i sireva.

pogledaj post iznad sebe

smatra li se uzgoj puževa stočarstvom?

Itekako, to je tzv "spora stoka" , i potraznja za cobanima koji ce ovu stoku da cuvaju je ogromna!

i naravno moraju da poseduju veoma spor tok misli da bi mogli da isprate to sve.

Зато у пчеларству мораш брзо да вијугаш...