Prijava

Evo već dve godine kako baba ne može da me oženi, jer mi lice izgleda k'o milka s' lešnicima.
Išao sam kod 300 kozmetičara, cedili me, udarali mi neki laser, sve i svašta. Ništa nije pomoglo.
Nije da mi je lice u nekom haosu, ali uvek imam barem 10ak bubuljica, pretežno po obrazima i zulufima. I ne prestaju da izlaze, koliko god ih cedili i lečili.
Aj bez trolovanja i zajebancije, ako ima neko iskustva da mi preporuči neki narodni lek, tablete, kreme, šta god.

Manče, mazo sam. Bude bolje nedelju dana, pa razviju imunitet, lebimjebem

Izbaci slatkiše i grickalice, znači nikako čokolada, kikiriki i čips. I nađi nešto da jebeš, ozbiljno. Ja nisam im'o bubuljice kad sam jeb'o.

Onaj apotekarski klindamicin? Ima jedan dobar dermatolog u gradu, leči mog ortaka, smirilo mu se lice brda, a baš je u kurcu bio.

EDIT: Mislim ako si iz Beograda lolol.

Izbaci slatkiše i grickalice, znači nikako čokolada, kikiriki i čips. I nađi nešto da jebeš, ozbiljno. Ja nisam im'o bubuljice kad sam jeb'o.

+1
i batali klabing.

E, pa u zadnja dva meseca čokoladnu prob'o nisam. Veverice, vrlo konstruktivan predlog, lolo

Izbaci slatkiše i grickalice, znači nikako čokolada, kikiriki i čips. I nađi nešto da jebeš, ozbiljno. Ja nisam im'o bubuljice kad sam jeb'o.

Не знам за јебање јер не јебем, али ове чоколадице, пичке материне и тако то утичу доста на бубуљице. Избачи та срања дако се повуку.

Можда једноставно имаш такво лице, ко ће га знат'.
Боли те курац за пар бубуљица :)

Manče, apotekarski sam korisio, da. I iz Niša sam, jebiga

Иди до дерматолога у Авалску 13 на Врачару, био сам код њих прошле године. Смутили ми неке премазе за цуфа, премажеш пар пута дневно и за пар недеља вугла ти лепша него икада. Преглед је 600 кинти валда, ал вреди.

Не знам за јебање јер не јебем

KAKO IZLAZIŠ SA SAŠOM GREJ, A NE JEBEŠ JE?!

Seba med sapun. Njime peres lice ujutru i uvece. Mozes i jos jednom u toku dana ako si bas zagazio. Mene je baba ozenila,a bas sam grozan bio.

Moja keva kaže seljački sapun, ja nzm, burazer mi ima problema brda, sad je kupio Milojevića ovog, smirilo mu se malo, probaj.

Gazimudo, koristim ovaj Merimin. Mogu i sebin da probam.
Dajte nekog niškog dermatologa, ako zna neko, lolo

Rokutan sigurno pomaže, ali ako kreneš sa tim tabletama, moraš redovno da se kontrolišeš kod doce...

Imam drugara koji ovako nema bubuljice, al mu izađu ako pojede dve kockice čokolade, ili nešto slično i to u roku od 15 minuta. Oće i od gaziranog i masnog, jebiga.

mislim dok ti traje terapija...

E, za taj rokutan sam svašta čuo.

Kako grešite poentu. Čokolada ne sme naravno al sinovac dideš ti na ispitivanja razna da vide oni koje je žarište u organizmu koje stvara bubuljice. Možeš da ih zalečuješ doživotno al ih nećeš izlečiti.

Boxere, fora što kod bilo kog dermatologa da odem, on mi preporuči da privatno dođem kod njega u salon, da me "cedi". Niko neće propisno da me leči. Govečad doktorska