Prijava

sinovac dideš ti na ispitivanja razna da vide oni koje je žarište u organizmu koje stvara bubuljice

+1
Мени су летос нашли у епидермису младунче жар-птице.
http://static.skynetblogs.be/media/106968/344_0b88e142c68cd287016f062c8bc5e783.jpg

Hormoni tu igraju glavnu ulogu...

ti ko charles bukowski, on kaze imao takvo lice kad bio u pubertetu.

proci ce te kad omatoris malo. onda pusti bradu, da se ne vide krateri i tolko.
devojke i onako ne vole cosavi bejbifejs.

Aj ću da odem sutra u studentsku, da vidim neko da me pogleda. Jbm li ga više...

Hormoni care, hormoni. To reši i nema zime.

Jebo ne jebo posle nema bubuljica.
EDIT: koliko ti je godinica?

Највероватније ћеш морати да пијеш тестостерон у капсули.

Zovni profesora Milojevića nek ti ih lično cedi.

Уради тест толеранције на храну. Мислим да се на ВМА то ради. Можда постоје неке намирнице на које си алергичан или нетолерантан. Плус, што храна пуна адитива може да ти утиче на све то. Можда ти је све то реакција на неки од адитива и конзерванаса који се користе у прехрамбеној индустрији. Не знам колико имаш година, вероватно си доста млађи од мене, раде ти хормони, али и поред тога исхрана доста утиче. Ти можеш да поједеш чоколадну торту коју неко направи код куће, јер је здравије да то једеш него чоколаде Ш-квалитета, а које можда садрже адитиве и конзерванасе који ти сметају.

19 godina. Računam da bi do sada trebale da prestanu

brate imao sam problema koliko hoces sa tim kupi kremu od chajevca jebe kevu koliko je dobra.

Lepo računaš, nije do toga. Samo ispitivanja da se vidi zašto izlaze i izbegavaš posle šta ne smeš. Uzdravlje i pozdravi kotkuće.

Brate, ako konstantno budeš mislio na to nabićeš sebi kompleks, one će i bez lekova morati da prođu a ti gledaj da ih ne čačkaš puno da ne napraviš kratere.

Okini ruke, da ne cacas, jer onda se to sve raspicka

Ja muku mucim sa tim nekoliko godina, batalio sam mazalice i te kurce, nema šta nisam koristio, od Milojevićevih krema do kozmetičara, ali nista, malo se smiri pa opet. Sad vremenom i samo prestaje

Ma ne znam, mnogo dugo traju. Još od kraja osnovne.
Otići ću kod lekara duradi neko ispitivanje, ću izludim ovako

KAKO IZLAZIŠ SA SAŠOM GREJ, A NE JEBEŠ JE?!

Јебаћу вам сунце :Д

Inače, znam cure koje piju pilulu za kontracepciju, čisto zbog lica. Sve ih očisti, jer im smanji rad hormona. Jbm li ga šta ja da pijem onda, lolo

Већ сам ти написао изнад:

Радјард Куплунг
Највероватније ћеш морати да пијеш тестостерон у капсули.

Проверено ради, а и курац ће почети да ти се диже.