Prijava

Osobe koje mnogo piju i ne paze šta jedu su mnogo ružne iznutra, naročito ako u njih ulazite via anus, da ne kažem - čmar.

provirone, imaš li to kameru u čvabalu?

Nemam kameru, ali zbog navedenih razloga ulazim čisto na prednja vrata. Elem, čak i u restoranima krš se iznosi na zadnja vrata, ako me razumeš.

ma da. čmar je ionako samo futrola za govno.

Радјард Куплунг
Зар није Боцвана ко Јужноафричка република, оно, Енглез, Холандез и екипа, социјално, здравствено и тако то?

pre 6 minuta

jeste, srednja i juzna afrika nego ne dopisah...

paninaro
ma da. čmar je ionako samo futrola za govno.

http://s21.postimage.org/yho5g8phj/pjer.jpg

Meni se nekad desi da zamislim jetru, creva, želudac žene sa kojom pričam, i njene trenutne fiziološke procese, i dok je ona u mome srcu od čistog čelika, vazduha i kristala, odjednom postanem svestan da je u stvari ona gnjecava od mesa masti i blata kao i ja, i onda na trenutak prestanem da pričam i duboko se zamislim. Ali šta ću, nastavim ubrzo.

Valdemar

Meni se nekad desi da zamislim jetru, creva, želudac žene sa kojom pričam, i njene trenutne fiziološke procese, i dok je ona u mome srcu od čistog čelika, vazduha i kristala, odjednom postanem svestan da je u stvari ona gnjecava od mesa masti i blata kao i ja, i onda na trenutak prestanem da pričam i duboko se zamislim. Ali šta ću, nastavim ubrzo.

Dok pravis tu kratku pauzu kontemplirajuci o digestivnom traktu sagovornice, ona verovatno misli da joj gledas u sise pa ne mozes da dodjes do reci.

Možda ima i toga, vidiš, to mi nikad nije palo na pamet.

Ај искрено ове површне ствари да се оставе по страни, ја не бих могао са рибом која би хтела да ме врти око два прста, да глуми неко и нешто да је, а да је површна ко... површина нека, не може нормално мушко никако да нађе.

Prvo, nedostatak lične higijene.
Pre par godina, moja drugarica bila sa nekim tipom u vezi i sve kao cveta. Jednog dana iznenada raskinuli. Našli se nas par da je ispitamo šta se desilo. Priča kako su se poskidali, ali je ona i u toj brzini spazila "tragove kočenja" ne vešu. Njegovom.
Ta priča mi se nekako urezala u pamćenje i baš mi je bljak.
Ili kad bih primetila da se okreće za devojčicama od 12,13 godina.

zato meni žena kupuje šareni donji veš. pametna je ona.

Ja nikad ne bih bio sa devojkom koja shvati da je varam :)
A šta su tragovi kočenja?

Valdemare tragovi kočenja su ti ostaci velike nužde, ako nisi dobro guzicu obrisao.

То ти је кад ти скоро изашло ал си га зауставио у задњем моменту таман да провири из гузце, зато је кочење и ако фејлује напуниш гаће.

Наравно да је свакоме нехигијена прва ствар која одбија. Неопрана одећа и обућа (не волим кад одећа мирише на неку јаку храну), превише шминке, неукус што се тиче облачења не волим, али тема је карактер, а не изглед и хигијена. Подразумева се да је особа чиста и уредна и да добро изгледа. Питање је шта у понашању може да буде толико одбојно код те особе да бежимо главом без обзира?

definitivno bi me odbilo ako bi u toku tog muvanja krenuo da se hvali kako je zajebao neke drugare, ili da ih ogovara i pljuje.

Иста ствар и за девојке. Не волим девојке које омаловажавају оне са којима се друже. То је јадно. Од такве особе може увек да се очекује нож у леђа. Међутим, ово је нажалост манир многих људи. Кад се виде (или комуницирају преко Фејса) - обожавају се, а кад се разиђу - пљују се. Не волим превише љубоморне девојке и оне које на сваких пола сата проверавају где сам.

Odbija me ako zarađuje više od mene.

ajde banujte ga vise

на ово питање не могу дати одговор