Анегдоте које имају везе с говнима

  1. То је била нека плавичаста магма.. маса... и она је тако плутала и нестала...

  2. Docimer pre dve godine pravio žurku za rođendan u domu, bila masa ljudi i teralo se celu noć. Inače ceo sprat ima zajednički wc i tuš kabine posebno. Neko se te večeri junački iskenjao u jednu tuš kabinu, zatekao neki komša ujutru kad krenuo da se tušira. Prvo jedan drug probudio ceo sprat da dođe da vidi, posle uzeo jednu kofu s vodom, ušao u susednu kabinu i pljusnuo po govnetu da ga spere a ono se rasturilo i počeli iz njega da gmižu neki crvi, gliste, jebem li ga šta li je. Ceo taj dan nisam mogao ništa da jedem.

  3. ахаххаха боктејебо има стока паразите хахаха

  4. Ја сам једном ставио ногу изнад гованца док ми је пета била при земљи. Рекао сам другу да ме згази, он кренуо и ја склонио ногу. ОПААААА!

  5. YeahBatch
    ахаххаха боктејебо има стока паразите хахаха

    A sumnja se da se to jedan tvoj zemljak isro. Užičanin neki dva metra, ujutru kad svi dolazili da vide govno on samo stojao sa strane i smeškao se, a to veče se baš bio olešio.

  6. Idi bre Mlatoni u kurac, ja nisam gadljiv čovek al crvljivo govno sunce ti poljubim gadno mi i samo da pomislim.

  7. Jedna riba iz BL se pokenjala u separeu ovog jednog kluba. U gaće. Ili tange, nebitno, ali ispod bijelih hlača. To je malo sjebalo stvar kontam.

  8. ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ова тема ми је поправила дан :Д

    Рецимо, прича 1:
    Мој друг један има фамилију у Иригу, и углавном, тамо има неки његов друг Дуца који је луђи од њега, што значи да је луд у пичку материну. И каже овај мој друг е Дуца ај ме сликај код потока, и Дуца да га слика тако да га ухвати у кадар па се све више и више удаљава и упадне лик у септичку јаму. Овај мој друг умире од смеха, не може себи да дође, а Дуца излази напоље сав у говнима, узима неко парче лима и дере се КЛИСКОООООООО и сјурује се у поток онако говњав и прска говна и воду на све стране. Друг не верује, пао је човек на земљу колико се смејао.

    прича 2: исти актери, играју они жмурке и мој друг се сакрије у неки жбун а са друге стране жбуна неки Циган кења. Био је сакривен ту пар минута пошто су играли да нема померања из скровишта, мало се није онесвестио.

    прича 3: опет исти друг(рекох вам да је луд). Био је код бабе у Немачкој и исрао се по поду од купатила некако пошто није могао да стигне, и онда је узео ролну тоалет-папира(неразвијену) и брисао тиме док није потрошио свих 5-6 ролни. После побацао све то у ЊЦ шољу и загушио наравно, а говнурда остала.

    прича 4: Један лик је требао да буде с нама у соби на екскурзији, ал се мењао са неким смарачем па је смарач био с нама. Е овај што се мењао је први дан у новој соби добио неки вирус и усрао се, али је спустио гаће па је траг гована ишао од улаза у собу до купатила па мала гомилица на вратима од купатила(како је отварао врата) и круна на дасци од ЊЦ шоље. Частили смо смарача тај дан.

  9. mozda sam pricao ovo na nekoj temi, nebitno.
    uglavnom, doso brat iz bg-a kod mene, i smaramo se tuda, blejimo, konjine od 20 godina obojica i on dodje na ideju da gadjamo automobile jajima. mi na brdu, a magistrala ispod, ne mere te savata ni bolt odozdo. gadjamo tako, ali smorimo se brzo i brat opet dodje na genijalnu ideju. odemo kuci, ja mu dam kesu, socijalnu onu, tanku, on ode u vece i iskenja se u nju i napuni vodom iz samo njemu znanog razloga. odemo opet na isto mjesto i cekamo, skontamo da bi bacanje takvog proektila na auto bila steta jer bi ga omasili 90% i cekamo prolaznike, a s obzirom da je bilo oko pola 12, cekali smo dugo. tad nailaze neki coek i zena, stariji, idu putem ispod nas, i brat odlucno ustaje, zamahuje onom kesom i baca ka njima. kesa se nekako zapetljala u neko zbunje a govna se prosula na put iza ovo dvoje, oni su se samo cimnuli i nastavili dalje, jer kontam da je bilo suvise mracno da skontaju da je neko bacio govna na njih.

    druga je kratka. bio sam u bg-u prije par godina, u sred bijela dana, mislim da je bilo oko 3-4 sata. mjesto dogadjaja cu da pokusam da opisem jer ne znam ime ulice. od kruznog toka na slaviji kad se ide ka Tasu, prva ulica lijevo, posle onog malog parka odma, znaci skoro sami centar bga, vido sam lika kako je sisao sa bajsa, skino gace, pokenjao se, i nastavio put lagano kao da nista nije bilo.

  10. Prije nekih 15ak godina cijela familija ode na lokalno kupalište, na Bardaču. Tu su kao bazeni punjeni nekom jezerskom vodom.
    I kad kažem cijela familija mislim cijela familija. Deda, baba, ujaci, ujne, tetke, sva djeca itd. Nas jednu 20ak.
    I to se cijeli dan roštilja, pije, jede, kupa, zajebava i sve što ide uz takav vid zabave.
    I u jednom momentu babi mojoj se prikenja i ode ona u vc.
    Nako nekih 20 minuta izlazi baba i sva ponosna i olakšana onako samo u kupaćem dolazi do nas kad ono oba lista joj cijela usrana. Noge obe od zgloba do koljena zasrane skroz.
    I da zlo bude veće nije znala od panike i sramote šta će i samo uleti u bazen takva usrana.
    Do kraja tog ljeta se nisam okupala u tom bazenu.

  11. Ово нема везе с говнима, ал је генијално.
    Тренирао сам пливање дуго времена.
    Тренер: Немој случајно да се неко испишо у базен има она хемикалија па ће вода да постане љубичаста.
    пар секунди касније
    Бошко: е тренеру зајебали су вас продали су вам покварену хемикалију

  12. pričao mi ortak kad je bio kod bivše devojke, da se njen brat israo i toliko zapušio WC šolju da je baba uzela ofinger i izlomila govno da bi moglo da prođe ololololololololololo

  13. haha Sub kako dobra priča u tri reda, od čega treći lolokanje

    Ja sam bio sa četiri ribe na moru, ukratko sralo se više nego što se jelo, i jedna je konstantno zapušavala šolju. Pokušaj da se problem -zaobiđe- rezultirao je neuspehom, i u nekom trenutku došlo vreme da se zasuču rukavi. Bukvalno. Plastična izolacija od dvaes kesa do lakta, i pročačkaj Vehbija govno rukom.

  14. sad sam se setio price jedne s kampovanja, cornuli smo iz hovela neku stolicu, metalnu, a sediste i naslon plasticni, to se moglo skinuti, vadili smo taj donji deo i koristili ko WC solju u kuruzima, ukratko, jedan lik cito novine dok je kenjo, gurno noge ispod stolice i posro se po nogama

  15. Za onaj plavi koktel potvrdjujem svojim primerom, i ja sam se usro ziv psihicki i fizicki kad sam video...

    Jedna riba iz BL se pokenjala u separeu ovog jednog kluba. U gaće. Ili tange, nebitno, ali ispod bijelih hlača. To je malo sjebalo stvar kontam.

    Ne mozes se usrati u tange :D

    http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201104/86925/zajebana-stvar.jpg

  16. Koja je fora sa crnkinjom iz Toma i Džerija, zašto je sebe snimala dok kenja i zašto je to gledalo preko 70 miliona ljudi i većina pozitivno ocenila?
    http://www.youtube.com/watch?v=BYW6C44zo24

  17. Usrasmo sajt, ljudi!!!!

  18. ukratko, jedan lik cito novine dok je kenjo, gurno noge ispod stolice i posro se po nogama

    http://www.dodaj.rs/f/1V/Hd/44TSjyd8/442738194b679ea1bd399f9c.png

  19. A sumnja se da se to jedan tvoj zemljak isro. Užičanin neki dva metra, ujutru kad svi dolazili da vide govno on samo stojao sa strane i smeškao se, a to veče se baš bio olešio.

    Како се зове тај? Можда га знам.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.