Prijava

pazi, ako se pogledaju brojke samo, drazen izgleda kao olstar materijal sezonu ili dve - uglavnom ovako izgledaju prve 3-4 sezone top 20 nba igraca, on posto matoriji krenuo ne bi bio bas medju najboljima, ali recimo stojakovic nivo sigurno.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dra%C5%BEen_Petrovi%C4%87#NBA_career_statistics

DraC5Ben = Draženov robot

al generalno ste u pravu da je ostao na duze, verovatnije da bi pao na ol tajm best listama nego da bi se penjao

Mene iskljucivo interesuje koliko vas je uopste bilo rodjeno kad je Drazen igrao i koliko vas se seca detalja, utakmica i uostalom svega onoga sto se redje pominje na internet stranicama... Ja vam stojim dobar da takvog igraca na ovim prostorima niti je bilo niti ce biti.

ne secam se puno, mali sam bio, 8-9 god

ja se kroz fragmente sećam da je lik peglao evroligu tipa 35 komada u proseku, sa procentima od 60%

Sećaš se ti fragmenata moga kurca

Sasvim prosecna forica na predskolskom nivou, ima covek Vranje issue, pa je ljut na mene.

Boxor i Thilmo ne pisu haha zato sto je zaista nesto smesno, vec zato sto je upuceno meni, tipa ocenjujes clana, a ne definiciju. To je prosto jos jedan evolucioni kanal koji moraju da preskoce, u svojim 40-im se batrgaju sa mozgom 12-godisnjaka.

Batrgaš se ti na moj kurac vranjski

Pa tako si vikao dete od 12 godine kad ti skidalo dres na ulicu golčo

Šta radi Dončić na olimpijskim igrama au au

Francuzi pobedili drim tim

dončić ako nastavi ovako da šuri, može da postane legit konkurent za goata.. mada, znajući amere i njihov usrani mentalitet, nikad neće dobiti priznanja kakva zaslužuje jer je evropljanin

U godini kada imamo mvp nba, mvp evrolige, mpvp evrokupa i mvp aba lige, mi se ne plasiramo na olimpijske igra, to treba uspeti.

Могу ли да замолим пријатеље са Вукајлије за неки линк, ако неко има људски, сви сецкају. Хвала унапред