Prijava

Haha Bomb ti iz zanosa i sprdnje oko Zvezde si toliko to preneo na sve ostale tebe i toliko bulazniš da nije realno
Ne budi degenerik batke imaš 50 godina

Бохор
Haha Bomb ti iz zanosa i sprdnje oko Zvezde si toliko to preneo na sve ostale tebe i toliko bulazniš da nije realno
Ne budi degenerik batke imaš 50 godina

To je dokaz manjka intelekta i samopuzdanja, želja da kao društveni otpadak budreš prihvaćen.

Dijagnoza 99% ostaršćenih "navijača". Svi znami mnogo takvih, da li je i jedan normalan.

Svaka tema koja je ikad otvorena na ovom usranom sajtu je morala da prodje kroz fazu zvanu napravimo metropolu od mesta koja ima mrtvi ciganski vasar

Kad god čujem ŠABAC sjetim se onog starog klipa “mali ciga nabraja države i gradove” i kad kaže:

Š V A B A Č
V
A
B
A
Č

kolko se kvalifikuju iz grupe za svetsko sad?

znaci mogu da se kvalifikuju, ako bi mogli da pobede sve? sto verovatno nece?

Моћи ћемо и са скором типа 5-1 да одемо даље ако се потрефе неки резултати који нису нереални типа да Белгија изгуби од Грка и Турака (идемо, калкулације одмах сад, не бисмо били Срби да то не радимо) јер и ови ће се борити између себе, Летонци, Турци, Грци, Белгијанци и Британци....

Али са 6-0 је сиг.... Мало нас је и жреб усрао јер у фул саставима је боље да сад играмо са Грцима и Турцима него тамо у новембру кад нам буду Јован Новак и Душан Ристић играли....

Okači mačku o rep dok ga ne vidim na parketu u dresu. Predviđam neku "iznenadnu povredu" koja ga vraća u ameriku.

Kako god bude, dobro je za naše sportske rubrike i sajtove.
Ako ne ode:
VIDEO: Pogledajte ko je Jokiću zalepio bananu. Ne biste verovali!
Ako ode:
VIDEO: Da li je zbog ove banane Jokić napustio reprezentaciju?

Svakako sam s tom ekipom zavrsio od jula 2021 i onog fijaska kući sa Italijom. Za sva vremena. To je bio samo vrhunac nesposobnosti koju pokazuju od 2002. Gledao sam pre mesec dana Srbija-Belgija, ne kao navijac, nego kao neko ko voli dobar humor.

Na EP navijam za Španiju.

I ne, ovo nije zapata baca vračke, ozbiljno ta reprezentacija je obrisana iz moje glave i srca. Vise bi se investirao za rukomet iskr, a svi znamo koja smo tu bulja.

I ne, ovo nije zapata baca vračke

Tačno ono što bi bacač vrački i rekao. To je taj prikriveni optimizam, znam, bolujem i ja od tog sranja, mrzim ih zbog svega što rade ali svejedno bi mi bilo mnogo do jaja da osvoje. KAKVI SU DA SU, NAŠI SU JEBIGA