Prijava

Da malo obrnem ugao posmatranja, kandidujem Vernera fon Brauna. Bio je raketni genije, SS oficir, pravio za naciste rakete kojima su ovi gađali Ingliže, u njegovim pogonima su zarobljenici radili kao robovi, umirali od napora, otrovnih isparenja, eksplozija, a kada su švabe pukle, prodao se Amerima i poslao ih na Mesec, tvrdeći da nije znao kako se postupa sa zarobljenicima. Sve u svemu, čovek je imao svoju genijalnu ideju o letu u svemir i nije birao sredstva da je realizuje - per aspera ad astra samo što je u trnje gurao druge.

Borio se protiv Turaka, nabijao ih na kolac. Mejnstrim.

Zapravo nabijao je svoje ljude na kolac da poplaši Turke

Ержебет је отелотворење зла али није геније, она треба да буде модел серијског убице за сваког ко се одлучи бавити том професијом.
И, ткз. "Зли Генији" постоје само у фикцији, зло и интелигенција нису компатибилни у реалности. :)

зло и интелигенција нису компатибилни у реалности

Ma nemoj, a Staljin?

Не знам да ли је Стаљин баш рационалан човјек био, не знам да ли би геније поступиа као што је случај са њим. Не тврдим да је геније, али јесте доминантни војни стратег.

Не тврдим да је геније, али јесте доминантни војни стратег.

Ne znam da li je ratnu strategiju vodio sam ili sa Žukovom, Rokosovskim i Vasiljevskim, ali vođenje toliko ogromne totalitarne države zahteva genijalnost. I još da ih ti ubijaš i satireš, a oni da te vole i da se kunu u tebe, i još da plaču kad umreš. Prirodnom smrću!!!

Мада, кењам ја, морално девијантни људи, емоционалне социопате избачене из колосијека нормалности могу бити интелигенти људи, и могу радити оно што људи називају злим. Онда је и Хитлер геније.

I još da ih ti ubijaš i satireš, a oni da te vole i da se kunu u tebe, i još da plaču kad umreš.

Да, то ме и буни. :)

Онда је и Хитлер геније.

Neko je napisao da je Hitler Mir-Jam totalitarizma. Mislim, austrijski ćifta... On nije jahao na nekoj novoj ideji, fašizam nije bio ništa sencacionalno: ekspanzionizam, nemački militarizam, kolektivizam, mržnja prema Jevrejima... Ništa novo, samo potencirano do maksimuma. A Staljin, on je jahao na talasu istorijskog progresa, on je pravio novog Čoveka, nezavisno od nacije, nezavisno od rase, bez obzira na žrtve i kukanje ucveljenih, surovo. I kad bi postojao Bog, ja bih ga zamišljao u obliku Staljina. Čak mislim da je negde četrdesetih godina 20. veka Jehova obrijao bradu i ostavio samo brkove. U čast majstoru.

Ne onaj na koga je Bora stvarno mislio već ovaj čije ime izgovara
http://www.youtube.com/watch?v=E-TcFLnILeg

I još da ih ti ubijaš i satireš, a oni da te vole i da se kunu u tebe, i još da plaču kad umreš.

Po ovome je i Kim Jong il genije, oplakaše ga idi bre čovek bi pomislio da ga stvarno vole. Mislim to što su ga se plašili do te mere da zbog partije plaču i kad je umro ne znači da su ga voleli a još manje da je bio genije. Bio je brutalan čovek, zajeban ali i poprilično glup. Ljudi se ne plaše pametnih nego surovih ljudi koji ne biraju sredstva. Ako tako gledamo i Hitler je bio genije, mali prdavac sa bolesnom idejom kojeg su se drugi plašili i sledili ga. Ni jedan ni drugi nisu bili genijalci što se mene tiče.

Добро, ови су плакали кад је умро Стаљин/Ким Јонг Ил зато што су га се и мртвог плашили, а наши оплакаше Тита баш зато што су га волели више од маме и тате.

Динкић јебени! лололо

Легло мозгова какво је вукајлија не може да смисли једног квалитетног злог генија. Срамота за планету!

markiz de sad
mengele
gebels
pol pot
idi amin
moj komsija

не видим зашто качите нај од нај, дефиниште ''генијално'' можда па ћете се договорити.
у сваком случају кога год да поменете, не верујем да ће бити згорег да се чује за ту личност.
ево он нпр. је за мене зли геније http://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Manson