Prijava

треба ограничити број певача и уопште музичких радника у земљи. сви се учантрали ту да џабалебаре, наравно потпуно беспотребно обитавајући ту и снимајући песме које нико не слуша, а овамо нема ко да вози комбајн.

tu ce da mi pevaju,a kombajni stoje.znas sta jos treba ograniciti?da mi ogranicimo i obrazovanje...sta se koji moj obrazuju,a manjak radne snage na njivi.jebo im ja mater neradnicku.kakva muzicka industrija koji moj,samo teska industrija,to je pos'o.ako nam je do pjesme,zapjevacemo nesto iz rodnoga kraja.

Пази санитарни, кад у индустрији нека фабрика избацује само говна врло брзо пропадне. Ова наша естрада се држи само због огромног медијског простора који добија и сељачког менталитета нашег.

nasa nije propala,nego je u ekspanziji.svuda bi muzika propala da nema prostora na tv-u,radiju,novinama...to sto smo mi seljaci,pa to prolazi,to je druga stvar.da nema tih glasova,sms-ova,kuraca palaca,sve bi se to vrlo brzo ugasilo.ovamo se nema kinte,a svi glasaju za 50 dinara porukom,a kada treba nesto humanitarno,bole ih kurac.

Турбо фолк би пропао одавно да је било подједнако места и за све остале музичке правце. Дакле, ако имаш у понуди Југа, БМВ, Фиат, Крајслер... Никад нећеш возити Југа. Ако имаш само Југа у понуди онда је друга прича. Е сад можеш рећи, па имају људи интернет па нека траже музику тамо, али курац, колико људи уопште има контакт са таквом музиком? Како знају шта да траже? Где да траже? Итд...

otkud ti to znas da bi propao?mislis da nasa raja voli vise ozbiljniju muziku nego narodnjake?mozda je nekom ekonomicnije da vozi juga,lakse mu je za popravku,manje trosi,jeftinije...zaso bi se cimao?a te fore,da baba ima kurac bila bi deda mozemo ostaviti za temu o mastanju i snevanjima...ljudi iz australije nemaju kontakt sa nasom mjuzom,nema je na tv-u koliko i ovde,imaju alternativu,pa opet bulju daju kada im dodje dara bubamara da peva.

mislis da nasa raja voli vise ozbiljniju muziku nego narodnjake?

Лејди Гага је неозбиљна музика па је опет боља од ових наших.

Све то што причаш је последица овога што ја причам. Мислиш да не би више волели да слушају Тому Здравковића, Тозовца или неке друге квалитетније народњаке а не гаћице и бундице? Или рецимо Лејди Гагу на српском? Дијаспора даје буљу за оно што долази из домовине, шта год да је. Слушају они и Чорбу кад оде.

ti pricas o stvarima kad bi bilo,sta bi bilo.mani te stvari.20 godina se slusa ista muzika.nije se nista novo pojavilo.zato je i normalno da to neko iskoristi.inace,ne idu oni preko turisticki,pa ih neko zove:"aj zapevaj malo",vec ih zovu.a zasto ih zovu,to je druga stvar.uostalom,ako neko zeli da slusa kvalitetniju muziku,moze da je nadje gde oce.nije ovo 63ca u mojmilovu,pa da slusas sta ima i sta moras.otkud ti znas sta bi raja volela?mozda bas zele da slusaju debilnu muziku jer im je to laka zabava,nece da razmisljaju.gledano hipoteticki,da smo mi radili drugacije,da nije bilo ratova,bilo bi nam banja.obrazuj raju,pa ce sa tim i ici muzika,film,pozoriste,piceke materine...

nije se nista novo pojavilo.

То што ти не знаш, не значи да се није појавило и да не постоји.

uostalom,ako neko zeli da slusa kvalitetniju muziku,moze da je nadje gde oce.

Где може да је нађе? На интернету? Колико људи зна да користи рачунар, а не интернет... Ни ми што знамо не пронађемо увек све.

otkud ti znas sta bi raja volela?

Раја сигурно жели квалитет, колико год неука била. Није музика нека претерана наука, може је свако схватити и видети шта је квалитетно а шта не, уосталом кад год је нешто за трунку квалитетније од осталог људи полуде за тим.

obrazuj raju,pa ce sa tim i ici muzika,film,pozoriste,piceke materine...

То је двосмерни процес. Не можеш да образујеш рају без музике, филма, музеја, позоришта. Теби ако не ради гомила музеја, ако филмови не могу да се снимају због мањка пара, ако је музика таква каква је, не можеш се ничему ни надати од раје. Још смо ми и одлични.

ja bas pratim alternativni vid muzike i kazem ti da se nije nista pojavilo sto je vredno pomena i sto nije reciklirano.a sada ti budi filozof,pa reci da jeste.kako sam ja nasao ono sto mi se slusa bez interneta i kompa?ti ces raji koja ne zna da koristi komp i koja je polupismena da das kvalitet koji ce oni da slusaju.prvo ih naucis da misle svojom glavom,obrazujues ljude,pa ce oni da odluce.otkud ti znas da neko zeli kvalitet?mozda neko zeli da pusti mozak na pasu,popije flasu rakije i urla uz narodnjake.sta je kvalitet?raju mozes obrazovati u skoli,kvalitetno.ko je kvalitetno obrazovan trazice nove i zanimljivije sadrzaje.rade muzeji,nema ko da ih posecuje.kada se gradi licnost?u detinjstvu.obrazovanje.uciteljice vode decu u muzeje,pozorista,mamine mame...zasto filmovi?imam kvalitetnih predstava.ako nema nasih filmova,ima stranih filmova.sada ti meni pricas da ljudi ne mogu da nadju alternativu.mogu,nego nece.lakse im je ovako.i u ostalom,ako neko voli nesto,ja mu sigurno necu truncati sta je kvalitetno ili nije.nekom je dobro,molim lepo.

ааа види, ладно променили име теме у БОСОНОГ 2013 :Р

ja bas pratim alternativni vid muzike i kazem ti da se nije nista pojavilo sto je vredno pomena i sto nije reciklirano.

Ни не кажем да људима дамо да слушају Моцарта, него мало попа, мало рока, не мора то да буде неки квалитет ал да људи имају избор.

Не могу више да причам на ову тему, јер ме вртиш у круг и тераш да ти објашњавам шест пута једно те исто, дакле на различитим смо странама па и нема потребе да се заједно бавимо овим.

ja bas pratim alternativni vid muzike i kazem ti da se nije nista pojavilo sto je vredno pomena i sto nije reciklirano.

A Acroholia što je objavila novi album, a?

Evrovizija bi imala smisla kad bi poslali neđu bio bi hit u evropi
http://www.youtube.com/watch?v=_Hh6MTeHjek

nabili ste 8 strana o beosongu. alal vam ćufte.

Промените назив теме у БиЈо сонг 2013.

Давид
треба ограничити број певача и уопште музичких радника у земљи. сви се учантрали ту да џабалебаре, наравно потпуно беспотребно обитавајући ту и снимајући песме које нико не слуша, а овамо нема ко да вози комбајн.

Има стварно превише певача, а од десетак углавном умишљених текстописаца и композитора ни ми музикални не можемо да дођемо на ред. Сви би да певају, али да буду соло певачи, нико не би да буде у бенду и да дели зараду. Сви хоће велике паре преко ноћи. Не иде. Некад се окупљало петоро-шесторо па лепо људи оформе бенд па праве сами песме, сами свирају. На оволико певача мало је композитора и текстописаца. Или смањити број певача, или спречити Марета, Браја, Марину Туцаковић и компанију да држе монопол кад је у питању компоновање и писање песама. Дакле није ту проблем Саша Поповић који је увек дежурни кривац него ова музичка мафија.

Марина Туцаковић краде годинама туђе песме и потписује се као аутор текстова. Онај идиот Браја склепа неколико стихова и за то узме 10 хиљада евра. За шта? Па је л' пише златним налив-пером, златним мастилом на пергаменту? Па ја сам школованији музичар од њега. Он је остао вечити апсолвент Машинског факултета, ја сам дипломирао! Опаааа!

Dosta sa oftopikom. I ove godine često hodam bosonog po kući jer me mrzi da tražim papuče.

A mister sanitarni čvor bi mogao da sredi malo tekst, kako bi neko mogao i da ga pročita. Zabole me glava negde na pola četvrtog reda.

baj d vej, pitam se što se tolka larma diže oko ovoliko bezveznih događaja. Koga boli kurac za beosong.