Prijava

Ako postoji tema ''Platio bih mu pivo'' kako običaj i zakon nalaže red je da postoji i suprotnost. Elem, možete da pljunete nekome u pivo koga bi izabrali? Može nekome sa sajta, javnoj ličnosti, komšiji Slvku jer je nesrazmjerno glavat ili...

Ja bih rado pljun'o u pivo Zdravku Čoliću, ne znam zašto ali bih. Zvekno bi i pljucu u kriglu Sinu Dragnu i onom bljuzgavom Kičiću, nesuđenom tastu jer je šupak i Staniji Dobrojević jer mi nije dala a lijepo sam je pitao.

Hahahaha gotivna tema. Ja bih pljunuo Seki Sablic, mamu joj krestavu, jos bih i iz pete povukao! :D

ne bi nikom pljunuo u pivo jer ko pije pivo taj je dobar čovek, ali bi se rado napišao jednoj osobi u kafu...

Ja bih pljunuo u pivo na primer devojci koja mi se sviđa, i činjenica da je ona to popila učinila bi da se osećam lepo na jedan prilično, prilično čudan način.
Edit: naravno, nikada ne bih uradito to bez njenog znanja :)

Риха хејтер... лололо

Не знам, не верујем да би' икад иком буквално пљунуо у пиће, али рецимо симболично овако... Оном власнику Пинка, Маји Николић (певачици), ћуркама које гласају за Бориса Тадића зато што је леп... то бе цонтинуед

Ja bih pljunuo u pivo na primer devojci koja mi se sviđa, i činjenica da je ona to popila učinila bi da se osećam lepo na jedan prilično, prilično čudan način.
Edit: naravno, nikada ne bih uradito to bez njenog znanja :)

Veciti fetišista (jel ova reč postoji?)...

Ja bih rado pljun'o u pivo Zdravku Čoliću

Znate onu foru kad je neki lik startovao Zdravka koji je sedeo u kafiću, da mu se javi (Desi "Mare") kada za 10 minuta prodje sa devojkom, da bi ispao faca (ibjasni mu kako je ona a i on njegovi veliki obozavaoci). I ide on za 10 minuta sa ribom i kao Čola njemu:"Desi Mare. I mahne", i ovaj njemu:"Šta gde si Mare, pičko što mi se ne javljaš da mi vratiš lovu!?? !!".

Istresi mu cigaru u pivo umesto pljuvanja i kući neće znati dode.

Znate onu foru kad je neki lik startovao Zdravka koji je sedeo u kafiću, da mu se javi (Desi "Mare") kada za 10 minuta prodje sa devojkom, da bi ispao faca (ibjasni mu kako je ona a i on njegovi veliki obozavaoci). I ide on za 10 minuta sa ribom i kao Čola njemu:"Desi Mare. I mahne", i ovaj njemu:"Šta gde si Mare, pičko što mi se ne javljaš da mi vratiš lovu!?? !!".

Хехехе... Први пут чујем, ал' уклапа се у приче које сам до сад им'о прилике да слушам о Чоли. Ја сам чуо да је он много добар чо'ек. Нека наша комшиница, нит' је лепа, нит' је нешто богата.. жена у четрдесетим, путовала авионом негде и Чолић јој тамо на аеродрому помагао, носио торбе и то. :Д

Znate onu foru kad je neki lik startovao Zdravka koji je sedeo u kafiću, da mu se javi (Desi "Mare") kada za 10 minuta prodje sa devojkom, da bi ispao faca (ibjasni mu kako je ona a i on njegovi veliki obozavaoci). I ide on za 10 minuta sa ribom i kao Čola njemu:"Desi Mare. I mahne", i ovaj njemu:"Šta gde si Mare, pičko što mi se ne javljaš da mi vratiš lovu!?? !!".

ne mora ni biti istinito, jaka priča :D

Оном власнику Пинка, Маји Николић (певачици), ћуркама које гласају за Бориса Тадића зато што је леп... то бе цонтинуед

dodao bih i ja par njih da sam dokon, ali ima puno govana, što naših, što stranaca.

ne bi nikom pljunuo u pivo jer ko pije pivo taj je dobar čovek, ali bi se rado napišao jednoj osobi u kafu...

http://news.sky.com/sky-news/content/StaticFile/jpg/2011/May/Week4/16001803.jpg
EDIT:samo da dodam da nemam pojma ko je ova na slici. Al mi deluje kao neka kojoj bi se Brus ispisao.

Додај и слику, брате. :Д

Veciti fetišista (jel ova reč postoji?)...

Ali nisam takav na svim društvenim mrežama, na LinkedIn-u se predstavljam kao poslovan čovek, na Fejsbuku kao porodičan, i tako dalje.

Само чекам да неко спомене некога са сајта. :)) Мада не верујем, нико не жели да се замера, сисе.

Ја бих пљувао у пиво само ако је то оно од лимуна. У ово друго је гре'ота. Дакле, пљунуо бих у геј пиво Пекију д џему. Мислио сам да постоји још неко, али изгледа да је то то. Чудно, баш сам мислио како је списак дужи.

И чему набрајање гомиле људи са естраде/из јавног живота када бисмо скоро сви пљували њима? Да почнем с те стране списак би био далеко дужи.

vljajsnbunaru!
edit: jes da je banovan i da ne može da odgovori,al ko ga jebe ehe
plus, kontam da je gei i da ne pije pivo. bedak.

EDIT:samo da dodam da nemam pojma ko je ova na slici. Al mi deluje kao neka kojoj bi se Brus ispisao.

Da zlo bude najveće, ova tvoja ladno liči na tu moju...

UBR: Za Čolu sam ja čuo priču (iz relativno pouzdanog izvora) da je ceo rat plaćao insulin Kemalu Montenu. E sad, to ne bi bila neka frka da nije zahtevao da Kemal nikad ne sazna ko plaća insulin jer njih dvojica ne razgovaraju još od neke svađe pre rata...

Čola je do jaja lik. Strina moja je radila kod njega, čuvala mu decu, žena mu je rospija, ali je on kralj. Kaže mi, dođe ona na posao, i žena hoće da se hrane zdravo, kuva neke splačine, a on naruči jagnjetinu i sve i zove moju strinu da jedu, u fazonu, jebeš ona sranja :)

U pivo ne bih nikom pljunuo jer to je nepristojno.......nekoj radodajki bih rado pljunuo u pakšu u ovo ponedeljačko smrdljivo popodne.

ma lažem, ne bih nikad pljunuo nekom u pivo, možda ga taj i ne popije, a ja sam alav.

Jednoj ženskoj osobi sa ovog foruma, ali samo njoj.

Sa sajta naravno moram nekome pljunuti.
Javio-u njemu bih pljunuo u pivo pa bih zajedno pio sa njim. Zbog toga što me je tovario sa duplog. Onom granjki, kako se zvaše, onaj što troluje. Vjerovatno je dupli. Ne znam koji me je ondulator banovao prije 15ak dana zbog navodnog vrijeđanja na temi u kojoj je to čak i dozvoljeno u nekim normalnim granicama. E tebi bih ondulatoru decxko pljunuo u pivo. Kada se sjetim, nastavit ću pljuvati.