Prijava

Sejo, okani se ti ovakvih tema i stedi energiju za takmicenje. Opravdaj moj ulozeni kapital i pomozi mi da dobijem odabranu.

Ово за капитал разумијем, али како ти ја могу помоћи да добијеш одабрану...
Само да те још пита, јесу видио ко ми је противник...
:)

a jebote Riha, pa ne mogu da verujem da te toliko povredilo malo trolovanja sa duplog naloga?

evo izvini, jebiga, necu vise nikad.

a i ne pijem pivo.

Sejo_govedo
Ово за капитал разумијем, али како ти ја могу помоћи да добијеш одабрану...
Само да те још пита, јесу видио ко ми је противник...
:)

Pa, ko osvoji najvise "para" na kladionici, dobija odabranu. Billy obecao :)
Nisam video, ko je? :)

Ja bih pljunuo samom sebi, ali džabe kad posle ne bih popio, morao bih da zaboravim.

a jebote Riha, pa ne mogu da verujem da te toliko povredilo malo trolovanja sa duplog naloga?

Па и није баш. Заборавио сам Бушида, Чака и Пацова. Они су ме троловали док сам јуноша био. Ал' сам то и тражио.

Luks Učitelj
Ne bih nikom pljunuo u pivo, ne bih mogao. Platio bih mu pivo, neka ga popije, pa ako imamo štogod protiv: da se pobijemo kao ljudi. Kad rešimo, posle možemo na pivo opet.

Realno, moj arč-enemi objasnio. ;)
Al' kad bi' već morao da biram imao bi' dvojicu na spisku. Da citiram već jedan post od ranije za prvog:

lusesku
YeahBatchu

A drugi bi bio jedan mali smrdljivac koji drka klitoris (grč. κλειτορίς) na Syd Barretta i čije ime nije vredno pomena.
Eto.

jednoj Sanji iz Šapca(mamu joj debelu jebem),
bivšem direktoru i pojedinim kolegama koji mu se uvlače u bulju,
Srećku Jariću(stipsa neopevana),
pacijentu koji me je iznervirao juče,
hrvatu koji je naš stalni pacijent i non stop jede govna kad dođe kako je u Hrvatskoj mnogo bolje nego kod nas (ZADNJIH 5 GODINA SVE VRTI JEDNU TE ISTU PRIČU I POVRAĆA MI SE OD NJEGA)- u tri krigle bih mu pljuno... po srpski

Ishraknuo bih po jednog kvalitetnog zelembaća (svakodnevno isfurnjam kutiju lakija) u pivo svim onim debilima od kojih ne možeš proći gradom jer te smaraju da ti prodaju one jebene čestitke i razglednice šatro za pomoć deci bez roditeljskog staranja (i mnoga druga prodavanja priče).

- E, ćao! Može li jedno pitanje?
- Marš!

свим сморовима што по граду траже ризле

Е имаш ризлу?
- Имаш ти сира?

Ja redovno pljujem ljudima u pivo, narocito kada je neko vece okupljanje, a neko naspe samo sebi, a ne i meni.
Pridjem mirno, u moonwalk fazonu, i raknem mu u casu na njegove oci. Nakon toga mi daju to pivo i ja miran. Jebiga, nema vise jeftinih crnaca da sipaju pivo, moram da se snalazim.

свим сморовима што по граду траже ризле

Е имаш ризлу?
- Имаш ти сира?

Није ти добар приступ.

- Е имаш ризлу?
- Имаш траве?

Није ти добар приступ.

- Е имаш ризлу?
- Имаш траве?

Ја шта ти је искуство.
Не капирам што жицају злице. ОЦБ ролница еуро, може ти бити метар дана.

Ja imam pet kila onih starih hrvatskih žutih bez lepka, bilo jeftino, kad se ispraksuješ, lepak ti i ne treba.

Џору Давиду, Лоши и једном комшији. Руку на срце, том комшији бих се радије посрао у пиво. Може и у уста.