Prijava

Bela verzija, obavezno. Apsolutna podrška.

Па имаш и сад популарне, кликнеш на календар неки датум и ето. То бело било пар дана, не верујем да би се просек оцена одржао на дуже време.

Сви сте ви против промјене дизајна а кукате како нема оцјена. А кад су биле популарне па дефка пређе 50+ свршавали сте у гаће. Нешто се мора мјењати јбт

Ко хоће да пише, писаће и кад буде 1 оцена.

Сви сте ви против промјене дизајна а кукате како нема оцјена. А кад су биле популарне па дефка пређе 50+ свршавали сте у гаће. Нешто се мора мјењати јбт

и шта, нови дизајн ће натерати људе да више читају дефиниције? оће курац, ово је одавно сајт где клинци праве постере а мало старији клинци кењају на форуму. време је да се помирите са тиме.

Hahahha bio sam na beloj četiri puta sedmično i nisam se navukao, taj fazon lololol.

Ma samo nek se menja nešto, ovo je ubilo.

Što se ocenjivanja tiče, bela je bila kul, ali mene je mnogo nerviralo što mi je avatar bio maaaaala kocka, sa jedva vidljivom slikom, i nisam mogla ispod ništa da napišem. Navikla sam da to imam, i da gledam to kod drugih ljudi. Ove ostale opcije su kul.

Bela verzija Vuke je bila apsolutno najlepši sajt kod nas. Moderan, brz, sve pičilo, sve šljakalo. Nek uvede gazda mogućnost promene boje pozadine za nostalgične i to je to.

Е онда вратите ону прву ђе нема ничега па ко пећински људи ударајте у монитор са гузицом каменом и балите пред екраном. Да си ретардиран и да буљиш 3 године у исто говно без промјена смучило би ти се.

Ima ovaj dizajn neku svoju draž, ali ipak, ja sam za to da se ubaci moderniji dizajn, ali ona bela nikako. Ono me podseća da neku mešavinu microsoft worda i facebooka od pre par godina. I nije to samo zbog boje.

Укинути реакције и одабране дефиниције! Вратити дефку дана. На насловну страну најновије дефиниције.

Bela verzija, obavezno. Apsolutna podrška.

mene je mnogo nerviralo što mi je avatar bio maaaaala kocka

Kada je gazda postavio belu verziju, rekao je da je ta mnogo modularnija, sve je lakše ubacivati, menjati, dodavati. Siguran sam da bi profil strana korisnika ubrzo bila doterana.

Kada je gazda postavio belu verziju, rekao je da je ta mnogo modularnija, sve je lakše ubacivati, menjati, dodavati. Siguran sam da bi profil strana korisnika ubrzo bila doterana.

Ako bi se to sredilo, mogu i da podržim.

@Radijacija
ti bijelu nijesi ni gledao. a ni bijele kobile koliko vidim ja odavde. i šta te bolli kurac udaram li kontru ili ne?

шта ти рекооооооо

Jepse Danlo, pomislio sam da je Kazan otvorio temu da vidi imal raspoložnih za to menjanje.
Inače, podržavam svaku promenu ovde, makar to bilo i okretanje onog naopakog "k" gore levo kod bradonje.

paninaro
@Radijacija
ti bijelu nijesi ni gledao. a ni bijele kobile koliko vidim ja odavde. i šta te bolli kurac udaram li kontru ili ne?

Сад мало у твом стилу.
КУРАЦ, КУРАЦ ПРИЈАВИЋУ ГА ЗА ВРЕЂАЊЕ.
Престаните срати да се не локује тема.

meni apsolutno svejedno koja ce boja, al bi bilo superkul da se nesto konacno opravi.