Prijava

Приоритетније је направити апликацију за мобилне но убацит' белу верзију.

Приоритетније је направити апликацију за мобилне но убацит' белу верзију

лал

Bela verzija, obavezno. Apsolutna podrška.

да враћаш белу верзију

Ja sam za "belu" verziju

OĆEMO BELO!

Posmatrano sa recimo, nacističke strane, sve ovo što ste izjavili je jako politički i rasno nekorektno. Rasisti.

Зашто се упуштете у полемику када Кајзена боли курац. Неће се ништа мијењати и ћао-здраво. Што прије схватите лакше ће вам бити.

@Radijacija
ti bijelu nijesi ni gledao. a ni bijele kobile koliko vidim ja odavde. i šta te bolli kurac udaram li kontru ili ne?

Sad bih trebao da te prijavim za vređanje ali neću jer nisam takav čovek.

Ti si se registrovao pre godinu dana a ja pre 3 i slovima TRI.
http://vukajlija.com/recnik/autori/13711

To što sam sve moje naloge kobejnovao sam nije tvoj problem.

JA pamtim belu verziju, dok za tebe ne verujem da pamtiš ni šta si doručkovao jutros.

Сад мало у твом стилу.
КУРАЦ, КУРАЦ ПРИЈАВИЋУ ГА ЗА ВРЕЂАЊЕ.
Престаните срати да се не локује тема.

prijavi ako smiješ. ili ćuti. ponašaš se kao da smo svi ođe maloumni. a Kaizen je zaboravio na bijelu verziju pa ti treba da ga podsjetiš.
ova tema je sama po sebi spem i žao mi je što sam postovao na njoj.
EDIT: ovo gore važi i za Radijaciju.

PANINARO NEMA ODGOVORA NA OVO.

EDIT: KOSTIĆU MOŽDA VOLIMO DA KLABINGUJEMO, ŠTA ZNAŠ!?

prijavi ako smiješ. ili ćuti. ponašaš se kao da smo svi ođe maloumni. a Kaizen je zaboravio na bijelu verziju pa ti treba da ga podsjetiš.
ova tema je sama po sebi spem i žao mi je što sam postovao na njoj.

Ај молим те нек ти буде жао па немој постовати на сајту никако.
Ја сам дао свој предлог ако ти се не свиђа напиши "против" и напусти тему.

uptavo sam to i napisao. i bio prozvan. zašto?

prijavi ako smiješ

A kako ovo kaže kao da je prijavljivanje stvar koju treba SMETI uraditi, a ne upravo obrnuto. BUDI PANINARO, PRIJAVI PANINARA!

sto ne hotujete fino ko svi normalni ljudi preko pvt-a?

Nije mi Tamara tu hehehehh.

Tu u stvari ništa nije smešno, idem da plačem.

Ај локујте ово, не можеш објаснити људима којима је ајкју мањи од дужине ките неке ствари. Рокните неког диносауруса да га заложите да можете наранити свог кућног рептила да трчи и да покрене ову јебену верзију из праисторије.
ај лок

Тако је Деветаре, време је да покренеш свој сајт који ће покренути човечанство у нову еру просветљења и напретка.

Bela, šta? A ja mislio... pih. Jedino Merci pametna.

Aj lepo svi da spemujemo Kajzenu pvt porukama, a komentarima defke, postere i reakcije. Il će da menja il će da banuju više od pola sajta i onda će Kazan da shvati šta se desilo i opet će da promeni verziju.

Дрогирана Веверица
Aj lepo svi da spemujemo Kajzenu pvt porukama, a komentarima defke, postere i reakcije. Il će da menja il će da banuju više od pola sajta i onda će Kazan da shvati šta se desilo i opet će da promeni verziju.

Kad ustane kuka i motika :D

Da se kolektivno samobanujemo?