Prijava

da me sad uvaljaš u med i jebeš, neam pojma kako bi se sad pokazalo da se vrati defka dana...

E, sad da malo budem i ozbiljan: Ono što meni recimo smeta je da vidim autore koji hvale skoro svaku definiciju, i ne mislim da ljudi to rade iz nekih zlih namera, samo se ustručavaju i neprijatno im je da kažu nešto sa negativnim tonom. Kao primer da navedem moj drug i mnogo dobar autor Džoni Kurajber. Neće se Džoni naljutiti, dobar je i pametan čovek, samo kao primer navodim. Moramo vas eminentne autore malo i prozvati, ipak ste vi uzori drugim autorima i čobani, da ne kažem pastiri, ovog sajta. ;-)

E, ovo je loše i za Vukajliju, jer kad se loše i osrednje definicije hvale, ljudi nemaju dobru povratnu informaciju, ili što bi u Beogradu rekli fidbek, mislim da je ovo je generalno loše za ovaj sajt. Lično i personalno volim da čujem kritiku na svojim definicijama, i ne očekujem hvalospeve, jer ne može svaka definicija biti dobra. Ničija. Takođe i dajem kritike, jer mislim da one pomažu ljudima da koriguju materijal koji stvaraju. Glavni je moj brat blizanac i dobar čojek, ali njemu malo malo šuknem minus i kažem da je definicija govno. I tako svim autorima koje pratim. Ne očekujem da mi uzimaju za neko zlo, jednostavno tako je, mislim da su već naučili na to.

Već sam rekao ranije, to što iskritikuje neko definiciju nije zlo niti mržnja, nego je dobro - onda kad pohvali definiciju znaš da to stvarno misli. I stvarno mislim, da ubacim beogradsko "realno", realno, Rezervoar Dog bi mogao podići kvalitet definicijama, ipak je on postigao bitisanjem na ovom sajtu određeni nivo da bude uzor stotinama, pa i hiljadama autora. Po ponašanju je svakako uzor, samo da malo zaoštri kriterijum prema sebi. ;-)

Eto, nadam se da mi nećete zameriti, pozdrav od Luksa sfamelijom.

Bilo bi dobro, dok ne bi počeli komentari:
-IDEMO! 97:0
-Bravo Radijacijo!

I ostale pičke materine...

Вероватно би се људи сетили свих својих дуплих налога и мало би шетали да иду ортаку у госте да пале туђе компјутере и те форе. али не мислим да је било треша тада на насловници. Могуће је да би се комплетан концепт пореметио, поново би сваких пола сата неко објашњавао на ком принципу ради дефка дана, али могуће је и урадити то на други начин што већ рекох да не смарам нон стоп као неки конзервативац.

Eto, da ne citiram, ovo što Luks reče je primarni razlog zbog kojeg Bruce više ne piše. Ja pišem, ali Bruce je završio dok god je mod.

da me sad uvaljaš u med i jebeš

Ovo možeš da definišeš lolo

'bem li ga, nemam pojma, čitam defke, pišem, komentarišem, blejim na forumu, ponekad okinem i neki poster, malo manje reakcije i to je to.
Ima sranja, ima dobrih stvari, ima dobrih ljudi i generalno, ako zabodem na sajtu recimo sat vremena, pročitam smešnih stvari, dobrih tekstova, naučim nešto.....samo malo aktivnije treba da se priključe ljudi u čitanju, pisanju i posebno komentarisanju i to je to.

zzju,sad na tv neka marina visković, kaka pička jebote. želim je.

Lukse oni ne shvataju lololo
Zašto se meni kača titula hejtera kada kroz postojanja sajta nisam banovan za hejt niti je isti otkriven!? Pa neću ni ja da budem Švabo u dotiranom filmu.
Pravda za Rihu i njegove iskrene komentare!

Писање је битно. Постери и реакције су више за посетиоце без регистрације, забава на брзину. Ја волим да читам, некада сам то и радио нонстоп. сада све ређе, нека летаргија, шта ли... Него да се вратимо на суштину. Требало би забранити то честитање на дефци дана пошто људи божији, то није срећом већ кликом доспело ту.

ЕДИТ
није на дефци дана већ на одабраној, у којем ја времену живим!!!???!!!

Nisi banovan jer te ja čuvam kao nekad Murinja, volim tako da povremeno imam omiljenog hejtera :)

Mali Murinjo ko mali Džanki, dobri dečaci.

Poželjni su ne hejteri, već realni kritičari. Možda nas (koji smo izgubili kompas u poslednje vreme) se više uzme u pamet.

Neće se Džoni naljutiti, dobar je i pametan čovek, samo kao primer navodim. Moramo vas eminentne autore, malo i prozvati, ipak ste vi uzori drugim autorima i čobani, da ne kažem pastiri, ovog sajta. ;-)

Pa pazi, ja mogu da zaoštrim malo, ali nekako, od mene je jako teško dobiti minus. Ali baš teško. Mora da bude plagijat ili neko teško govno da bi dao minus. Mislim ja mogu da zaoštrim svakako, ali znam kakav sam kad zaoštrim....onda odem u suprotnom pravcu totalno :)
A nekako gotivim da pohvalim neke novije autore ili one koji su tek krenuli, sećam se kacam ja kren'o pa kad neko zvekne koment neki iz top deset lože....baš mi prijalo.
U principu ja sam od početka takav i trebao bi zaokret iz fundamenta za tako nešto da izvedem.

EDIT: Naravno da se neću ljutiti, 'bem mu mater :9

Казан дуведе дугме поред оног плус минус омиљеТо да буде "ЧЕСТИТКА"!

Казан дуведе дугме поред оног плус минус омиљеТо да буде "ЧЕСТИТКА"!

i da se naplaćuje, dabome.

Казан дуведе дугме поред оног плус минус омиљеТо да буде "ЧЕСТИТКА"!

I za komentare, za forum, i za čet da bude to dugme. Ako ćemo lizati dupe jedni drugima daj da to radimo sa stilom.

EDIT: Hvala Brus na tutorstvu lolo

Nego nekako nismo došli ni do čega konkretnog majku mu.
Dobro, vidim da je neko opšte slaganje da se mora biti dosta krtiičniji u komentarima, što je izvodljivo svakako.

Да питам ја само нешто. Сме ли да се напише у коментару "Срање дефиниција" а да то не вуче бан или тако нешто?

fora je u tome pašoni da se kritika (negativna) okarakteriše uglavnom kao hejt prema autoru, a ne prema definiciji. konkretno mislim na omladinski pogon sajta.

Срање дефиниција

Ja tolerišem, mada više cenim kad uz to napišeš još i neko obrazloženje.