Prijava

Занима ме колико од вас због неке тешке финанцијске ситуације, лоших фамилијарних односа, несхваћености ( емо ), или смртног случаја толи своју тугу у неким од разнобојних животних порока? ( амфетамини, жућко, кокић, џиџић, промискуитет, алкохол и све што иде приде ). Сматрате ли да тако решавате све проблеме или да сте тако једноставно куљ? Тако што бијежите од реалности? Гледате ли сутра или само моменат? Зашто не гледате сутра? Сутра је ипак сутра, оно долази
Може и искуство оних који су проживели поменуто, и шта сада мисле о својим данима лудила и слободно да дају неки савет

Ја сам завистан од дркања само. Дркам док сукрвица не крене.

Bežim u virtuelni svet lolo.

Зашто Храбри Џофри? Шта се крије иза тога?

Neki dan sam baš pisao na četu, kad mi se udavio najbolji drug.
I ako je to bilo davno tj. bio sam dete, ali uticalo je, i te kako uticalo za dalji tok mog života.

Луди Чак
Bežim u virtuelni svet lolo.

БЈежиш у ДОту

menijesamodosadno
SO МАЧ QUESTIONS

Нисам тео, имам испирацију

Има сигурно и бежања од проблема и реалности (мада сам понекад пијан још свеснији свега и скењанији), али мислим да пијем зато што волим. Обожавам тај блажени осећај. Мислим да бих се опијао и кад не бих имао никакве проблеме.

Pa to, pijem da bih se opustio, onako da budem taman. Ne mogu da zaboravim na probleme iako sam pijan. Osim na kratko kad je neka bleja, pa se sprdamo i to, mada čim se stiša sve, setiš se nekog sranja.

a jebiga, sutra dolazi pa dolazi, ja tu ne mogu ništa....

od opšteg govna koje me pretiska se uglavnom branim tako što kad mi je teško isplačem se, iskukam, izvrištim (uglavnom u jastuk da ne bih poplašila komšije), a onda donesem svesnu odluku da pomerim fokus na nešto drugo, pri čemu obiilato koristim internet, a potom i druženje. izolacija je nešto najgore što možeš da uradiš sebi....

Избегавам опијате кад сам у неком дауну. Страх ме, пичка сам, јбг.
Увек кад сам сјебан, покушавам да ''разумно'' нађем излаз.

Ja mislio ti otvorio temu vezanu za film Les Miserables, pa htedoh da bacim hejt lolol

Ja sam ogroman broj pogrešnih stvari u životu uradio trezan, a skoro nijednu pijan. Zaključak se sam nameće.

Doživeo razna sranja u životu - nikad se nisam opijao da bih ih lakše progutao. Takve stvari se najbolje svare u razgovoru sa nekim. Drogu rabim iz zadovoljstva. Bez razloga. Samo iz zadovoljstva.

ja kad sam krenula da čitam "lez" narafski sam pomislila da je lezbejska tema....

lemaja

ja kad sam krenula da čitam "lez" narafski sam pomislila da je lezbejska tema....

И ја исто. Разочарах се сад.

Jedno vreme, nekih godinu dana, sam pio pred spavanje paklić od 6 piva i žestine što se nadje. Drugačije nisam mogao zaspati, jer sam bio u žešćem kurcu. Izuzev par problema sa policijom, iščupane betonske ograde, snimka kako igram šotu oko neke Korejke, i 10 kila što sam dobio, bilo mi lepo.

Jab se drogiro da pobjegnem od realnosti zbog finansijske siutacije, al nemam para da se drogiram tako da se samo vrtim u krug :)

Pa bila skoro tema o lezbejka, bilo bi glupo.

On topic: Nisam imala pokušaje da menjanjem stanja svesti pobegnem od problema. Doduše, imam drugaricu koja pribegava alkoholu i pomiskuitetu,
ali jos uvek ne mogu da dokonam da li je to begstvo ili to radi iz nekog hedonizma.
Prilično sam sigurna da je ovo prvo, što me i brine jer ne nalazim način da joj pomognem.