Prijava

Ozbiljno... Pa Rusi, trećina ih izginula u Drugom svetskom ratu, trećina se međusobno pobije zbog komunizma - nema veze, obnove se i naprave svetsku silu. Pa se opet SSSR raspadne, opasulje se za desetak godina i naprave kakvu-takvu ozbiljnu državu. Švabe? Izgube dva užasna rata uzastopno, izginu ko muve, podele ih i maltretiraju: nema veze. Snađu se, i gde su sad? Turci? Japanci? Kinezi? Sve i oni isto, nije im to što su ratovali bilo nikakvo opravdanje da sednu i kukaju, već su se iščupali, samo mi smo eto u kurcu "zato što smo ratovali".

Ozbiljno... Pa Rusi, trećina ih izginula u Drugom svetskom ratu, trećina se međusobno pobije zbog komunizma - nema veze, obnove se i naprave svetsku silu. Pa se opet SSSR raspadne, opasulje se za desetak godina i naprave kakvu-takvu ozbiljnu državu. Švabe? Izgube dva užasna rata uzastopno, izginu ko muve, podele ih i maltretiraju: nema veze. Snađu se, i gde su sad? Turci? Japanci? Kinezi? Sve i oni isto, nije im to što su ratovali bilo nikakvo opravdanje da sednu i kukaju, već su se iščupali, samo mi smo eto u kurcu "zato što smo ratovali".

A čini mi se da se tako izvlačimo samo u ovih zadnjih desetak godina.

A čini mi se da se tako izvlačimo samo u ovih zadnjih desetak godina.

Neko vispren će sad da primeti kako je tome kriv Boris Tadić i žuti.

Žuta goveda, potomci crvenih goveda, uništiše srpski narod. Jesmo mi uvijek u ovoj mjeri u drugima tražili krivce?

Радикалско-милошевићевске ступидарије? Ступидарије? Шешељ и Милошевић као изговор? Теби свако ко напада Тадића и ДС је радикал и Милошевићев следбеник.

To sto je Tadic nesposobno retardirano govece ne menja cinjenicno stanje da su ti roditelji glasali za Slobu i Seselja, a tebe takodje uspesno izveli na pravi put.

Овде си ти глуп и безобразан, а не ја.

Evo ja pristajem da budem bezobrazan, a kusur zadrzi za sebe, veruj mi da ti vise prilici.

Ја се не примам на туђе постове, него други на моје.

To je zato sto si nesposoban da procitas i KOMPREHENZUJES (sto rek'o rahmetli Vaslinar) bilo sta van milosevicevsko-radikalske retorike i percepcije. Plus sto se niko ne prima na tvoje postove, vec se patriJotska grupa lako pronalazi u toj zajednicki naucenoj doktrini, dok iole pismen covek uopste ne zalazi u tvoja besomucno perpetuirana opsta mesta, a jos manje u diskusiju sa tobom. Ovde izuzimamo Valdemara, koji je po vokaciji mazohista i fetisista, te mu se oprasta ovaj duhovni blud.

fender, džeri, nije da zakuvavam, al ovo samo fizički konflikt može da razreši

Ako mislis da moze da se resi, ja sam za; nisam za to da se problemi guraju pod tepih.

To sto je Tadic nesposobno retardirano govece ne menja cinjenicno stanje da su ti roditelji glasali za Slobu i Seselja, a tebe takodje uspesno izveli na pravi put.

Да те разочарам. Моји никад нису гласали за Слобу и Шешеља. Увек су били опозиција. Имали смо много проблема зато што се нисмо јавно декларисали као Млиошевићеви обожаваоци. Моји су се држали по страни увек. Ја никад нисам гласао за радикале. За Коштуницу и Вељу јесам и за Тому кад је постао СНС.

fender, džeri, nije da zakuvavam, al ovo samo fizički konflikt može da razreši

Не закуваваш, само палиш ватру. И ја сам за. Само далеко смо један од другог. У сваком случају, може и да буде јачи од мене, ја сам луђи.

To je zato sto si nesposoban da procitas i KOMPREHENZUJES (sto rek'o rahmetli Vaslinar) bilo sta van milosevicevsko-radikalske retorike i percepcije. Plus sto se niko ne prima na tvoje postove, vec se patriJotska grupa lako pronalazi u toj zajednicki naucenoj doktrini, dok iole pismen covek uopste ne zalazi u tvoja besomucno perpetuirana opsta mesta, a jos manje u diskusiju sa tobom.

Иоле ниормалан и образован човек који мисли својом главом, размишља као ја. Ти не можеш да кажеш да ниси глуп јер твоја реторика је чиста елдепеовско-ђинђићевска јер ти понашаш као и сваки јаволимзоранашетамзањегаонјемитскобићеанепремијерчедаћедонетипреокретбористадићјеналепши - глупак. За тебе је јерес је сваки вид критиковања било чега што има везе европејством, са ДС-ом, ЛДП-ом и европским интеграцијама. Није моје размишљање радикалско већ ти немаш своје мишљење па покушаваш своју глупост да комензујеш користећи десетак страних речи и израза, напамет научених. Таквих Шапића као што си ти има овде много. Нажалост, превише вас је на Вукајлији, а на срећу мало ван Интернета. Нисам ја толики срБски патриЈота, колики си ти празноглави бескичмењак. Погрешан или исправан, ја бар имам став, док ти само копираш речи које користи овде још пар ограничених демагога и интелектуалца у покушају. Валдемара бих слушао и 2 сата, па макар се не слагао у свему са њим. Можда бих нешто и научио, али ми не пада на памет да прихватам ставове са неког коме су Милошевић и Шешељ изговор и разлог свега лошег и да је свако ко се не слаже са таквих њихов следбеник, јер не могу да се сложим на неким толико ограниченим.

Ја никад нисам гласао за радикале. За Коштуницу и Вељу јесам и за Тому кад је постао СНС.

Dovoljno da svi misle da si glup.

Иоле ниормалан и образован човек који мисли својом главом, размишља као ја.

Mene bi bilo sramota da imam isto mišljenje kao ti. Čitam redovno tvoje postove ovde na forumu.

Ти не можеш да кажеш да ниси глуп јер твоја реторика је чиста елдепеовско-ђинђићевска јер ти понашаш као и сваки јаволимзоранашетамзањегаонјемитскобићеанепремијерчедаћедонетипреокретбористадићјеналепши - глупак. За тебе је јерес је сваки вид критиковања било чега што има везе европејством, са ДС-ом, ЛДП-ом и европским интеграцијама.

E ovo najviše volim, čim kritikuješ nešto što nije DS i LDP, odmah si LDP.

Луди Чак

Dovoljno da svi misle da si glup.

Довољно да схватим да си ти глуп. Јер онај ко још увек верује у ДС, ЛДП и Ђинђићеве визије је ретардиран или је жешће имао користи од тих странака па сад грчевито пљује по сваком ко упире прстом на њих.

A ko veruje u to? Ne daj bože da mislim da su DS i LDP dobri. Glup je i onaj koji veruje u SNS i ostale.

Dovoljno da svi misle da si glup.

Dovoljno da svi dobiju ZVANICNU POTVRDU do koje mere si glup.

Знаш шта? Нисам ја активиста СНС-а, нити председник никаквог одбора, јесам члан странке, али толико сам за претходних 5 година замрзео све што има са претходном владом, да ми је свако бољи од њих па и Тома кога нисам волео док је био у радикалима. Нагледао сам се у Београду гомиле лезилебовића који су шатро радили по министарствима, разноразним дирекцијама, институтима, који су имали дипломе, а никакво знање, изигравали експерте и најпаметније особе у Србији. А све је то био кадар ДС-а, већина са купљеним дипломама. Нпр. некоме је струка просторно планирање, а он (буквално) простире планове и то му је сав посао. Извини, али много сам имао проблема са члановима и присталицама Демократске Странке претходних година да сам веома алергичан на било шта што има везе са ДС-ом, величањем ЕУ и тиме да ништа осим Европе нема алтернативу.

А ви сви који немате став, који кажете да су сви политичари исти, који кажете да немате за кога да гласате на изборима, останите вечити незадовољници. Кад морамо да бирамо између више зла, изаберите најмање по вама, можда се нешто искристалише, можда се појави неко нов. Можда да је била већа излазност, можда би и Двери биле чланови парламента. Ето, још једне опције више. Можда није најбоља, али је нова, можда би нешто променили. Докле год апатично и хејтерски размишљате, без вере да може бити боље, остаћете вечито везани за те ваше компове и препуни горчине и сарказма ћете са гађењем гледати на све јер ће вам пљување свега и свачега бити једини смисао живота.

Кад год ја ударим на Бориса Тадића и ДС, одмах се појави неколицина вас који као осице налећете на мене. Јаки сте на тастатури, али сте мишеви у стварном животу. Ја сам убеђен да би били и буквално гладни да је ДС остао на власти, а ви будите довољно глупи па мислите супротно.

Jericho.
Dovoljno da svi dobiju ZVANICNU POTVRDU do koje mere si glup.

Је л' ти видиш колико ти испадаш глуп упорним потенцирањем тога да сам ја глуп? Не видиш јер си ограничен. И ти, а и твоји истомишљеници.

Vratiće se vojvoda!

А ви сви који немате став, који кажете да су сви политичари исти, који кажете да немате за кога да гласате на изборима, останите вечити незадовољници. Кад морамо да бирамо између више зла, изаберите најмање по вама, можда се нешто искристалише, можда сдр појави нешто ново. Можда да је била већа излазност, можда би и Двери биле чланови парламента. Ето, још једне опције више. Докле год апатично и хејтерски размишљате, без вере да може бити боље, остаћете вечито везани за те ваше компове и препуни горчине и сарказма ћете са гађењем гледати на све јер ће вам пљување свега и свачега бити једини смисао живота.

Ja sam izašao i glasao, a Dveri da su ušle u parlament ja bih izvršio državni udar, isto kao da je Tadić jebeni ostao na vlasti. A SNS nije "manje govno" niti će išta da se iskristališe, ista su govna kao i ovi, i pola vlasti je ostalo isto. I oni su kao i DS i kompanija dovedeni i namešteni na vlast.

Кад год ја ударим на Бориса Тадића и ДС, одмах се појави неколицина вас који као осице налећете на мене. Јаки сте на тастатури, али сте мишеви у стварном животу. Ја сам убеђен да би били и буквално гладни да је ДС остао на власти, а ви будите довољно глупи па мислите супротно.

Ovo je debilitet, jaki smo na tastaturi, vau, pa internet je. A ljudi koji su bili gladni pod Tadićem, ostali su gladni i sad, niko se nije najeo otkad je Toma došao.

Луди Чак
Ja sam izašao i glasao, a Dveri da su ušle u parlament ja bih izvršio državni udar, isto kao da je Tadić jebeni ostao na vlasti. A SNS nije "manje govno" niti će išta da se iskristališe, ista su govna kao i ovi, i pola vlasti je ostalo isto. I oni su kao i DS i kompanija dovedeni i namešteni na vlast.

Не ваља нико? И шта онда? Да извршимо колективно самоубиство? А можда би ти да завлада тотална анархија па ко преживи, причаће? Шта ти кад си толико паметан мислиш да би требало да урадимо? Не ваља овај, не ваља онај. Па за кога онда да гласамо?

A ljudi koji su bili gladni pod Tadićem, ostali su gladni i sad, niko se nije najeo otkad je Toma došao.

Ал' бар не гледам Шутановца, Ђелића, пласитфицирану Триванку, глупу, неписмену и неваспитану Маловићку, лопужу Милосављевића, врљооког Петровића, блентавог Драгина и Тадића који се извињава свакој будали кога је Вук Јеремић или било ко из Србије погледао попреко.

E, čitam temu i setim se koliko sam se uželeo čvaraka domaćih... uz malo paradajza, sira, par jaja može a i ne mora. Ručak k'o bombona. ;-)

Не ваља нико? И шта онда? Да се колективно побијемо? Или би ти да завлада тотална анархија па ко преживи, причаће? Шта ти кад си толико паметан мислиш да би требало да урадимо? Не ваља овај, не ваља онај. Па за кога онда да гласамо?

Da se digne neka revolucija, ili barem da se skine ova vlast na miran način. Da se bukvalno otera sva gamad koja se bavila politikom od 1990. recimo, pa na ovamo.

EDIT: Ni ovo kolektivno samoubijanje ne zvuči loše, ako ćete da se pobijete vi koji ste glasali za SNS, i ovi što su glasali za Dveri i DS, i LDP. I skoro sve ostale stranke.

Па 'ајде! Најављују се револуције по националистичким сајтовима, по европејским сајтовима, по фашистичким, по педерским сајтовима, по разноразним форумима, сви најављују неке револуције, одаберу сви неке своје вође које продају оне који су их изабрали за мале паре. И опет све исто. Која револуција? Ко да изађе и ко да предводи ту масу која се продаје за 20 евра.

Za 20 evra svrgno bi i ovog novog papu sa vlasti.