Naši zaboravljeni glumci

  1. Pošto u zadnje vreme gledam gomilu filmova starije godine proizvodnje, primetio sam da imamo gomilu glumaca koji su nepravedno predati zaboravu, a danas se pričao jednom Bosiljčiću...
    Počeo bih sa ovim, meni možda i najdražim predstavnikom stare garde...

    http://www.asv-wolfenbuettel.de/schnoetel/zora/karaman.jpg

  2. У складу с називом теме, ево списка глумаца које сам заборавио:

    1. 
    2.   
    3.     

    Не могу им се сетити имена сад.

  3. Радјард Куплунг

    У складу с називом теме, ево списка глумаца које сам заборавио:

    1.
    2.
    3.

    Не могу им се сетити имена сад.

    hahahaahahaaaahahahaa ovaj prvi, misliš na onog što je glumio u onoj seriji, onaj, što je imao nos onako...? taj?

  4. Deluje mi bogobajžljivo, sigurno se sablažnjavao i on što se klinke "kurvaju" od četrnaeste. Dobar čovek.

    http://politikin-zabavnik.rs/pz/sites/default/files/3121/zanka.jpg

    Žanka Stokić (1887-1947) Rođena u patrijahalno vreme, udali je sa 14 za nekog abadžiju, međutim, zbog "idiličnog" bračnog života, pobegla je u neku pozorišnu trupu gde je u početku prala veš. U Žanku se zaljubio i uzeo je u zaštitu jedan glumac, jer u patrijahalno vreme to tako biva, ne može žena sama dok se muško, zaštitnik, ne sažali. Talentovana, brojne uloge, hrabra, suđeno joj, pomilovana je, ali je ubrzo i umrla. Spomenik joj nije podigla ni država ni pozorište, već verna služavka Magda.

  5. Онај са адамовом јабучицом.

  6. Svi crnogorci su srbi, a svi srbi nisu crnogorci.

  7. Jel se Žanka jebavala sa faitom u ćmar?

  8. Облаче, је л' то Столе Аранђеловић? Видео сам Столета пре једно месец дана у неком каубојском филму. Глумио неког руског терористу. :Д Зајебавам се, ал' био је неки олош... Глумио је и деда Флекица, ал' он је био на правој страни. Мислим да је чак и Душан Јанићијевић глумио, ал' нисам сигуран да л' је он ил' лик само личи на њега.

  9. RADJARDE MAĐIJO!

  10. Da. :( Ah lele mene... Ovaj nama.

  11. Crnogorski kandidat za precednika. Kaže nama treba 10 vojnika a la Rambo.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.