Prijava

Ovako, imam Windows 7 64 bit i kad god hoću da otvorim igricu ono neće da radi. Ja isprobao i Troubleshoot Compatibility i bacio ga u XP u kojem mi je odlično radio i neće. Zna neko šta da radim? Osim da obrišem igricu, to ću kad me smori...

Neće ti raditi jer je igra napravljena za starije verzije windowsa, ne verujem da se može namestiti da radi na sedmici. Probaj Shogun Total War 2 bolje.

Može da radi na sedmici bez problema, doduše to sam čitao na forumima na kojima sam čitao i ove savete... I koliko znam svaka igra može na sedmici ako se iskoristi Troubleshoot Compatibility, samo izgleda da treba još nešto

А јеси пробао десни клик на иконицу, Properties>Compatibility>Run this program in compatibility mode? Или је то то што си већ пробао?

Znači, meni će šljakati pes 4 na sedmici ako pokrenem putanjom kao što je enemi opisao?

Ма 'де знам, мени је то често успевало, ал не верујем да је баш правило. Нисам имао такав проблем ихахај. Инсталирао сам пре неку недељу Вормс Армагедон што је још старија игра па је радио без икаквих проблема.

А јеси пробао десни клик на иконицу, Properties>Compatibility>Run this program in compatibility mode? Или је то то што си већ пробао?

Jesam, i to i ono ispod open... Pročitao sam nešto da za tu igricu treba DX9 a ja imam DX11. Skinuo sam DX9 i sad ne znam šta dalje.

Znači, meni će šljakati pes 4 na sedmici ako pokrenem putanjom kao što je enemi opisao?

Otkud znam, probaj...

Treba da ga skinem prvo, a nemam neta, znači sledeći mesec ću znati.

Dx ne noze se izbrise i instalira stariji. Ja sam ovo imao problem sa max payne 1 i fora je da nadjes zakrpu. Vidi po netu sigurno ima negde

Probao, al' kurac.

Dx ne noze se izbrise i instalira stariji. Ja sam ovo imao problem sa max payne 1 i fora je da nadjes zakrpu. Vidi po netu sigurno ima negde

Na koju foru da nađem zakrpu?

E sad jebem li ga, probaj da kucas u guglu patch for medieval total war pa kada ti izbaci videces kojih pečeva ima i sta popravljaju. Probaj da potrazis i na zvanicnom sajtu igrice obicno ih i tu ima.

Ни на Висти неће да ради због неких графичких срања, што ми чудно пошто Варкрафт 2 сам цепао лаганица на њему..

Radi na 7 sto posto, oce da se desi da rikne krek, to se meni sto puta desavalo, i onda opet kopiram krek i on radi neko vreme i tako sve dok mi nije pukao film i trazio sam dva dana po netu dobar krek i nasao sam skidrow čini mi se i posle više nije bilo problema... Naravno uvek možeš da pokušas reinstal-instal. U svakom slucaju potrudi se, za takvu igru vredi...

Radi Medieval Total War na sedmici, ja sam instalirao i nema problema nikakvih. Compatibility je namešten na XP service pack 3. Instalirao sam posle DX 10 i 11 kad mi je trebalo, ali je Medieval nastavio da radi bez problema. Može da se desi i da ti je loša instalacija. Jel ti je Windows 7 ultimate verzija?

Мени ради, пират додуше. А раде и модови. Једино не ради унпацкер, ал то ти вероватно не треба.

Мада сам ја инсталирао Кингдомс одма, нисам пробао обичан.... Пробај ти да нађеш неку другу верзију.

Radi Medieval Total War na sedmici, ja sam instalirao i nema problema nikakvih. Compatibility je namešten na XP service pack 3. Instalirao sam posle DX 10 i 11 kad mi je trebalo, ali je Medieval nastavio da radi bez problema. Može da se desi i da ti je loša instalacija. Jel ti je Windows 7 ultimate verzija?

Imam ja DX11 i jeste mi Win7 Ultimate. Ja kad stavim compatibility na XP uopšte neće da radi, a kad sam koristio XP odlično je radio.

Мени ради, пират додуше. А раде и модови. Једино не ради унпацкер, ал то ти вероватно не треба.

Мада сам ја инсталирао Кингдомс одма, нисам пробао обичан.... Пробај ти да нађеш неку другу верзију.

Misliš da instaliram Kingdoms? Skinuo sam i običan i Kingdoms ali sam prvo pokušao da igram običan.

Misliš da instaliram Kingdoms? Skinuo sam i običan i Kingdoms ali sam prvo pokušao da igram običan.

Мислим. Пробај, не може да шкоди. Само онда не можеш да играш гранд кампању без неког мода.

Дај брате мало више информација, а не само ''игра ми не ради, шта да радим?''.... Тури принтскрин или који ''ерор'' је у питању или тако нешто, да се зна шта је проблем тачно.... Контам да треба драјвере неке да апдејтујеш (јер и ја сам имао тај проблем, ал' са Емпајером), ал' напиши шта ти је тачно проблем....

Radi, jebeno radi... Instalirao sam peč 1.02 koji pokriva i sedmicu i sad je sve u najboljem redu. Hvala na pomoći, plusiraću vam koju defku, može lok.