Prijava

dajte neku temu da predlažemo ljude za kaizena.

KACE VOJVODA VRATIM SIMESRBIN ĆE DA BUDE MODERATOR, A AKO KAJZEN NE BUDE POSLUŠAN MOŽDA SIME POSTANE I ADMINISTRATOR!!!

Њарнер фон Латинише и Чампи. И онда кад настане неко срање они као да оће да се одвоје, а ови остали не дају. И онда настане општи грађански рат због Вукајлије. И на крају дође Цукербергер и избомбардује нас из гаћа све заједно.

Može li neka kampanja da se odradi, ono, upaljači, hemijske i to? I prazna obećanja, naravno?

Valdemar. Pametan, ok čovek. Nikad nisam čula da se posvađao, upao u neke konflikte.Mislim da bi bio perfektan moderator.

http://vukajlija.com/recnik/autori/11065

Ed: Ako zoće, naravno.

1) Профа
2) Били
3) Џони

Џони Курајбер
Агилни

Johnny Kurajber
Billy Sharp

1. Запата.
2. Запата.
3. Запата.

Зато што Запата.

Уколико мене изаберете, ЈЕБАЊЕ на форуму ће бити у активним темама, без цензуре.

Нисам још никога толико замрзио на сајту да бих га предложио за модератора.

Ubedio si me!!!
ZAPATA!!!

Мој програм:

1. Могуће ће бити стављање личних фотографија на постер, ако неку кучку мрзите, фотошопираћете јој курац и ставити у постер који ће бити одабран.

2. Аутор СтрајаКг ће бити укинут декретом. Као и све игре речи на насловној ''лак за косу- онај који је превише лак па не може да коси траву хихихих''.

3. И наравно ЈЕБАЊЕ.

YeahBatch, Maggot i Leprikon.
Jer za moderatora su presudni primerno ponašanje i ozbiljnos'.

Umodujte Jebaca. On covek svo svoje slobodno vreme provodi na sajtu, pa da se ima neka korist od njega.

Ja svo radno vreme provodim ovde

DIŽEM RUKU ZA ZAPATU DOK PAMPRČIM PRECEDNICU IZBORNE KOMISIJE A MUDA MI LUPKAJU O GLASAČKU KUTIJU! JA GLASAM!