Prijava

Ala napolitanke pljuštati će...

Deste ljudi

Imam da poručim nešto svima koji su javno vredjali Stevču i profa zbog toga što su modovi - Uspeh se teško prašta, seljaci.

I pre toga ako ste vredjali nekog od njih (Stevču posebno), pogledajte ga sad! Napravio je nešto ovde, ostavio je dečko traga. Isto tako će ostaviti i traga u životu. Dečko je video koliko ste ljubomorni, zna da ima čime da se diči i ponosi. KAD VAM JE LOŠU REČ UPUTIO?! NIKAD. Time što vredjate njega, ili profa samo pokazujete kakvi ste. Nemate dostojanstva da ćutite ili makar čestitate. Tako je to.... Ljubomora je čudo ljudi.

Pa ostavio sam i ja traga pa nikada mi nije palo na pamet da budem mod.
Prof što je mod nemam ništa protiv jer nema takmičenja tih ;)
A za stevča nemam komentar jer bože moj i pre je bilo ometenih modova u razvoju ali nije bilo cigana tako da ono jej

Ouvaj...mene niko nije vređao, fazon, nikad ovde...a stevco sto kulira prozivke potpuno je stvar nnjegovog izbora.

Biće promena, biće još modova, biće sranje i dalje, napravicu ja opet neko takmicenje, radujsja!

gamby je trebao da bude mod, ali je govno netolerantno. Bilo je rizično da ti mu tu "privilegiju" jer bi usrao sajt. Banovao bi sve i proglasio diktaturu. Iz pouzdanih izvora, ovo za gamby mod, poyy

Којај е поента ако је више модова него активних чланова

nastavite molim vas

Nije dugo potrajao nijedan modernator koji je pravio takmičenja. Takmičenja podržavaju kocku koja tolike ljude je oterala u zlo i zbog toga Bog Otac Sapsitelj ne gleda balgonaklono na to i zato učini da organizoatori ne budu modernatori više.