Prijava

Na primer, zbir svih brojeva na ruletu je 666, čak znam lika koji ume u oba smera da ispriča sve brojeve na ruletu (pa vi vidite gde je trošio mladost), bez obzira od kog broja da krene, mada obično od nule...

Moj šurak zna koji su brojevi na kojoj polovini, kako se ulaže da sa najmanje para imaš najveću verovatnoću da dobiješ i još neka čudamuda od ruleta, meni to sve isti kurac staviš čip i gledaš točak...

A Ajnštajn je najobičnija kretenčina koja na dva magarca seno ne bi podelila, ali je Amerikancima trebao nemački Jevrej da vodi nauku, svi ostali nuklearni su bili previše Naci...

Moj šurak zna koji su brojevi na kojoj polovini, kako se ulaže da sa najmanje para imaš najveću verovatnoću da dobiješ i još neka čudamuda od ruleta, meni to sve isti kurac staviš čip i gledaš točak...

Velika mala, i ostale gluposti... :)
Ali koliko znam, to deluje samo na elektronskom ruletu, na običnom je isto kao i na Lotou, da igraš svaki put iste mogućnosti, verovatnoća da će te nekad u beskonačnosti usrati ta sedmica, jeste kao i da će te usrati baš taj prvi put... (ne računam to što ima beskonačno izvlačenja)...
Jbg, ja potegao fiziku, samo te trange frange... Ipak, "sva nauka je ili fizika, ili sakupljanje markica"... (Ernest Raderford, ako se dobro sećam)...

EDIT:

A Ajnštajn je najobičnija kretenčina koja na dva magarca seno ne bi podelila,

Ako si mu rekao... :)))

Puž mož da spava 3 dine bez hrane.

Гистав Ајфел је смислио халтере, јер му се жена жалила да јој спадају чарапе (ако је веровати мом водичу са матурске екскурзије). Свака њему част за Кулу и силне мостове, али мислим да су халтери далеко већи допринос цивилизацији.

Bumerang može da leti (i da se vraća) i u beztežinskom stanju - testirano na svemirskoj stanici Mir.

Ali koliko znam, to deluje samo na elektronskom ruletu, na običnom je isto kao i na Lotou

Ma da, to sam zaboravio, on samo elektronski i igra. Ja znam samo jedno pravilo kod ruleta: kuća jedina dobija.

Zadnji iz dinastije Luj je bio na vlasti 20 minuta, ispalo neko sranje, podneo ostavku...

Bumerang može da leti (i da se vraća) i u beztežinskom stanju - testirano na svemirskoj stanici Mir.

Jesi bacao nekad bumerang? Taj Mir mora da je bio mnogo veliki, nešto kao Zvezda smrti, pa da može da se vrati. Mada, ako je neka mala igračkica od bumeranga, onda bi možda i moglo, ali onaj australijski koji potegneš iz sve snage - nikako.

Mir:
Length 19 m (62.3 ft)
Width 31 m (101.7 ft)
Height 27.5 m (90.2 ft)

Kako ti tu možeš baciti bumerang?

Fridrih Barbarosa je u Nišu (čini mi se, nisam 100% siguran), došao na sastanak sa Stevanom Nemanjom, gde mu je ovaj naš ponudio pomoć od 20 000 vojnika, ako upadne u nevolju sa Vizantijom (tad su bili Krstaški ratovi pa je Barbarosa krenuo da oslobađa "Isusovu zemlju"), i kada su sklopili sporazum, Stevan Nemanja se potpiše perom, a ovaj stavi prst u mastilo, i potpiše se palcem... E SrbijoooooOoOOOoo!!! A gde ste sad patriJote?!...
Knjaz Miloš (koju vodu pijete), sam se bi je dao "Knjaz" titulu, bio je knez, ali je hteo da se razlikuje od ostalih knezova, jer ih je tad u Srbiji bilo mnogo...i on je mislim smislio onaj klinac gore za pečat, kako ne bi stalno hvatao za suprotnu stranu pečat, i džabe se mastiljao...
A viljušku (dok su ostali jeli rukama, mi smo imali viljušku) koju mi veličamo... smo na poklon dobili od Britanske kraljice, kada je bila u poseti nama, da se ne lažemo džabe...jesmo mi bili emancipovani u odnosu na Germane, na primer, al daleko da smo mili najkulturniji narod...

Dobijem ja pre koje godine bumerang iz Australije. Krene malo da se vraća, ali nikada na mesto zločina. jebem li ga

Gušter kad se nađe u bezizlaznoj situaciji, sam sebi otkine rep, zbuni protivnika, i pobegne... Ali opet mu izraste novi, malo kraći rep...

Rimljani su bili toliko napredna civilizacija, akvadukti sranja, ovo ono, a nisu znali jednu nulu da izmisle... ako pogledate Rimske cifre, videćete da ne postoji nula.

Pun sam ovih gluposti, koje mi neće u životu trebati...

Ja znam samo jedno pravilo kod ruleta: kuća jedina dobija.

Pa naravno, što bi bile kladionice na svakom koraku...i da ti dobiješ neke pare danas, vratićeš ih sutra, nije problem nikakav... :) A i da ne vratiš, neko drugi će ti ostaviti mnogo više nego što si ti uzeo... :)

Jesi bacao nekad bumerang?

Imam jedan tradicionalni, jedan omega, dva trokraka i jedan trokraki za fastkeč, a polomio sam sigurno još toliko.
Može da se napravi bumerang sa radijusom leta do 5 metara, najmanji bumerang je 2,5 inča.
@oblakmatori Nijedan bumerang se ne baca isto, osim ako su u pitanju serijski napravljeni. Gledaj da bacaš sa što više spina, što jače, isprobavaj, upaliće.

Više ga nema. jebiga nisam znao to.

Znate da je moguće napraviti trik kojim ćete telo (napravljeno oblom figurom, npr, kao dve spojene kupe (spojene baze)), podizati uzbrdo bez utroška bilo kakve energije (Perpetum mobile), tako što mu je pomeren centar mase...

P.S. Bruce, ako spemujem ti reci, da se primirim malo, neću južno voće... lolololo

Рулет је изумео Блеиз Паскал
ЕДИТ: Слон је једина животиња која има ноге а да не може да скочи.
Ајкуле се крећу и док спавају.
На СП1986 у Мексику су измишљени такозвани ТАЛАСИ на трибинама.
Дуле Савић глумио самог себе у Муњама.
Мој ортак из средње кад год устане одради три серије по 10 склекова и онда буде насмејан и ведар цео дан.
Први пршљен од врата ка буљи је Атлас.
Диносауруси су изумрли.
Лав је постојао и у време диносауруса у идентично облику ко данас.
итд

На СП1986 у Мексику су измишљени такозвани ТАЛАСИ на трибинама.

A znaš li kako su izmišljeni? Tako što je jedan čovek prosuo piće po sebi i naglo ustao, te su ga i ostali ispratili. :D Bar sam ja tako čuo. :D

Диносауруси су изумрли.

a krokorokodili?

Dionysio
Znate da je moguće napraviti trik kojim ćete telo (napravljeno oblom figurom, npr, kao dve spojene kupe (spojene baze)), podizati uzbrdo bez utroška bilo kakve energije (Perpetum mobile), tako što mu je pomeren centar mase...

Deder, pojasni ovo.