Prijava

Brus, i da ima, za ovu Dražinu sliku bi makar narodna milicija jebala mater tom što oće da spava. :D

zajeba mi foru, ja hteo da to namerno propustim :)

Za vreme STARE JUGE je mleko imalo -50mg/l aflatoksina.

nema klupa na Jelačić-placu :)

ja spavao u kafani pored varteksa. :)

Bruce
zajeba mi foru, ja hteo da to namerno propustim :)

E, jebiga. Ništa, sad me banuj, onako drugarski, komunistički. :)

Плочник Загребачког колодвора је био толико угланцан у Титиној Југославији да си мог'о марендисати с њега. За разлику од Београдске Ж. станице која је остала иста. Штрокава.

U vrijeme juge mogao si da digneš teško naoružanje i pravac slovenija ili rvacka , danas nema naoružanja a i jebeno preći ove nove granice en daju govna.

U vreme STARE JUGE si mogao duzmeš kredit kakav hoćeš i da izgradiš par kuća i da kupiš novog stojadina.

... i da ne vratiš kredit.

U vreme STARE JUGE si mogao duzmeš kredit kakav hoćeš i da izgradiš par kuća i da kupiš novog stojadina.

... i da ne vratiš kredit.

to možeš i sada.

ZA VREME STARE JUGE VLASTINARB JE BIO MODERATOR NA VUKAJLIJI A FACA BIO TRAJNO BANOVAN

ZA VREME STARE JUGE VLASTINARB JE BIO MODERATOR NA VUKAJLIJI A FACA BIO TRAJNO BANOVAN

Хахаха, добар!

I Zh*jk je bio moderator, komunjara.

ЕЈСС ШТА ЈЕ БИЛА ЈУГА ОБУЧЕМ БРАЛЕ НОВЕ ТРАПЕРИЦЕ ИЗ ТРСТА НЕМА КОЈА ДИЈЕВОЈКА ДА СЕ НЕ ОКРЕНЕ А ЈА САМО ШАЦУЈЕМ ИСПОД ОКА ОП СИ ВИДО ШТО САМ НАМИГО А ОНЕ СВЕ ФИНЕ СМЕЈУЉЕ СЕ И АШИКУЈУ А НЕ КО ОВЕ ДАНАС САМО ГЛЕДА ДИ ЋЕ НАКУРАЦ ДА СЕ ПОПНЕ ДАНАШЊЕ ГЕНЕРАЦИЈЕ НЕМАЈУ ПОШТОВАЊА НИМАЛО АЛА БРЕ ЈА СЕ СЕЋАМ КАД НИСМО ИМАЛИ ЛЕБА ДА ЈЕДЕМО А БИЛИ СМО СРЕЋНИ И ЗАДОВОЉНИ ЦЕЛА ПОРОДИЦА БРАЛЕ СИШЕ ЈЕДНУ КОЦКУ ЧОКОЛАДЕ НЕКАД СЕ ЗНАЛО ДИЈЕЛИТИ А ДАНАШЊА ДЕЦА НЕЗАХВАЛНА РУКУ БИ ТИ ОДГРИЗЛИ

ЗНАЛО СЕ НЕКАД РЕДА, ЕЈСС ШТА ЈЕ ЈУГА БИЛА, НИКАД ВИШЕ БИТИ НЕЋЕ ВРИЈЕМЕНА ТОГА

U vreme STARE JUGE, svi su jebali neke hrvatice i koječega.
(Ne znam šta ih sada sprečava...)

Pitaj ponovo za 30 godina. xD

A tek karanje na moru jao jao kako je jadran tada bio čist i plav ma milina božija, nego karam ja tako neku šveđanku onako rasna 23 godine,plava kosa grudi jaka četvorka a dve ruskinje se tuku koja će da mi posisa kurije oko na desnoj nozi. E moja omladino niko neće imati šta je juga imala ;(

U vrijeme stare juge jebali smo čehinje

KAKO SMO LIJEPO ŽIVELI JAO MA NIJE BILO BITNO NI KOJE SI VJERE NI KOJEŠTA DAL SI HRVAT ILI MUSLIMAN ILI NORMALAN.

...sam jeo dva kinder jajeta svaki dan.

...putovao u Čehoslovačku.

...ćale bio šlepan do teče automehaničara u Malom Beogradu od Slovačke.