Prijava

jel kolegica ili koleginica?

Neka im dođe na vrata sa flajerom za jehovine svedoke, i pita ih da dođu na ritualno spaljivanje odeće u nedelju u 15 iza crkve Svetog Marka. Ako ih to ne uplaši, jebemliga, neka pljuje.

ПА НАРАВНО ДА ОЋЕ ТО ТАКО ВЕЛИКЕ МАТЕРИЦЕ ШАЉУ ДОЛЕ НА КОСОВО ЦРНА РЕКА И ОРГАНИ НА ПРОДАЈУ, ВИШ ТИ ТО

NEKA IH POZOVE NA KOLAČE A U KOLAČIMA ARSENIK.

ILI DA IH POZOVE NA ARSENIK, A U ARSENIKU ANTRAKS!

Kulturno - nikako. Nekulturno - svakako. Može da proba na razne načine tipa kaže im da to što su oni čuli nije bila muzika tj. još uvek se ne kvalifikuje kao ista, međutim onda sledi odgovor vrste A TIĆE ME UČIŠ ŠTA JE MUZIKA?! U MOJE VREME SI SMEO DA SPAVAŠ U PARKU PUN PARA I DA SE NEBOJIŠ DA ĆE TI IKO I DINARA UKRASTI! Tako da, svakako, nekurtula.

Постоји ли начин да се избори са таквима БЕЗ бежања од њих?

Može da isključi telefon kad legne da spava.

Постоји ли начин да се избори са таквима БЕЗ бежања од њих?

Da im se najebe bliže i dalje rodbine bez polne diskriminacije, zato što sa takvim govnima lep način nikad ne uspeva.

Нек остане у кухињи.. једноставно...

Neka bude visoka normalno i tako da se oblači, a ne tu mimosveta pa da uznemirava pošten narod. I da ne dovodi metalike ustan. Šta treba da nekom đecu napastvuju jeltako takoje?!

I da povadi minđule da ne bi ja klještima čupo!

Jel to ovde neko hoce picke? :D

Za svako uznemiravanje pozvat miliciju. Ima ko prima plate da resava vas slucaj.