Prijava

čitam ovo što je napisao torazlu za raka i valjam se od smeha jer mi je sestra rak a skoro sve je suprotno od napisanog. Smešno je koliko se ljudi poistovete sa svojim horoskopskim znakom.
Pogledaj na netu neku sliku lepo uređene sobe i probaj da je središ po toj šemi. Možda naprasno otkriješ da imaš veze sa uređenjem životnog prostora.

dobro, shvatili smo da uberhejtuješ horoskop :)

dobro, shvatili smo da uberhejtuješ horoskop :)

Ne hejtujem, mnogi ljudi mlate pare od astrologije, hrane porodice, to je dobra stvar?
Tema jeste zajebantska ali sam krenuo u tom ozbiljno/ciničnom maniru ne mogu sad da se prebacujem na kolosek zajebancije, treba mi neki žešći stimulans za takvu tranziciju. Nagradno pitanje: Koji horoskopski znak su hejteri?

Opaaaa , pobijate mi teoriju o Rakovima, a kad sam rekao da Bikovi voze Lade (eventualno Moskvica sa Ladinim motorom) onda cutite...;)
Moj najbolji prijatelj je Rak, i uopste najbolji prijatelji kroz zivot su mi bili Rakovi, i otac mi je bio Rak Bog da mu Dusu prosti i Majka mi je rak oboje rodjeni 7. jula, e da i sad se setih, uglavnom su ateisti Rakovi muskarci, a zene pa nisu...
I taj moj drug je majstor unutrasnjeg dizajna, bas dobar, ALI NJEGOV STAN je kurac zivi... Pun malih budzaka, nekomforan, a slupane grdne pare.
I uopste i mi ne smeta da mi osporavate teorije, al ako nije kako ja kazem, napisite kako jeste.
A potrebu da osporavaju horoskop kao kategoriju, bas najvise imaju izrazenu Vodolija i Rak...

Има ли неко неку лепу реч за Рибе, мрзи ме да тражим.

Imam ja. Muskarci Ribe su sjajni drugovi, i ako ne mogu bar ce naci neku utehu i bar ce da te saslusa. Nije im bas izrazena moc logike i cesto ne mogu da se snadju u logickom prosudjivanju, ali imaju jaku intuiciju i jak osecaj koji ih vodi ka resenju. Imaju veliku emocionalnu inteligenciju, izrazenu intuiciju, kazu da su flegmatici, ali pre ce biti da su sangvinici.

Imam ja. Muskarci Ribe su sjajni drugovi, i ako ne mogu bar ce naci neku utehu i bar ce da te saslusa. Nije im bas izrazena moc logike i cesto ne mogu da se snadju u logickom prosudjivanju, ali imaju jaku intuiciju i jak osecaj koji ih vodi ka resenju. Imaju veliku emocionalnu inteligenciju, izrazenu intuiciju, kazu da su flegmatici, ali pre ce biti da su sangvinici.

Kako se izračunava podznak?

Nagradno pitanje: Koji horoskopski znak su hejteri?

Jarčevi? Ne znam lol

Kako se izračunava podznak?

http://www.astrotheme.fr/partenaires/ascendant.php?partenaire=9999&lang=en

Ја сам Вага, подзнак Шкорпија и нисам одушевљен својим подзнаком јер су ми и мајка и сестра дупле Шкорпије. Није да не пратим хороскоп, али и хороскоп ме к'о и све друго у животу зајебава, онда и ја мало зајебавам хосокоп и тако...

Ја се не слажем да астролозима да је свачија судбина негде записана већ да судбина скуп могућих завршетака неког животног циклуса, а да ми сами бирамо како ће се тај циклус завршити.

У сваком случају сматрам да на основу хороскопског знака и подзнака као и наталне карта можда и може да се верно опише нека особа, али да се хороскопом предвиди будућност, то баш и не. Увек кад читам неколико различитих хороскопа и да за исти дан пишу тотално супротне ствари. Астролози су ти који тумаче кретање звезда и планета и питање колико они уствари то добро раде. Али оно што је мени пало на памет пре неког времена, како би изгледала израда хороскопа да нпр. постоји људска колонија на Марсу. Којим би онда хороскопским знаком владала Земља и шта би се десило са Шкорпијама и Овновима којима влада ова планета? :))))))))

Takvo pitanje samo Vagi može da padne na pamet. :P

Odlicno pitanje! Pa samim tim sto zive na Marsu izgledao bi dosta drugacije pretpostavljam...
I slazem se sa tobom glede dnevnih horoskopa.

Nagradno pitanje: Koji horoskopski znak su hejteri?

vodolije recimo i jarčevi

Има ли неко неку лепу реч за Рибе, мрзи ме да тражим.

Osetljivci, lete u nebesa i nikako da budu realne, umetničke duše, trpe sve i svašta, ali kad preseku - preseku za sva vremena... tako nešto sam ja čula, inače nemam pojma...