Komentatorska sekta: društveni fenomen ili opšta zabluda?

  1. Sekta me primila u svoje okrilje.

  2. Jesi zaklao kokošku i pio njenu krv?

  3. Риха Дисидент

    Sistem povezanih sudova. Ostavi nekome 10 pozitivnih komentara čovjek će doći da ti pročita defke koje će u 99% slučajeva ocjeniti +! To je tako.
    Mene zanima zašto se mali broj komentatora odlučuje na negativne komentare tj. komentare nakon što defku ocjeni minusom.

    to je to. ubo sustinu.
    riha bjese u sekti? lolo

  4. Ne, nego sam aplicirao preko sestrinske, sekte postovanja na forumu :)

  5. I u sektu preko veze, e Srbijo zemljo ko izađe poslednji nek ugasi svetlo lololo

  6. Mene zanima zašto se mali broj komentatora odlučuje na negativne komentare tj. komentare nakon što defku ocjeni minusom.

    Zato što, osim u retkim slučajevima, posle pola sata moram zvati moderatore da mi skidaju hejt nekog nadobudnog balavca koji još nije naučio da frustraciju vlastitom glupošću izbaci masturbacijom.

  7. de, bruse, i ja i ti znamo da ne pisu samo balavci glupave defke koje zasluzuju negativne komentare.

  8. Зато што ти залепе етикету хејтера као Рихи, а Риха још и није страшан, само мало више кука по одабранима, ал добро.

  9. Nije Riha hejter. Isto su tako i Buriju zalepili tu titulu, a nije. Pogledajte mu glasove, a ne šta priča na pojedinim defkama gde je uzo da komentariše.

  10. Рихи је оцењивање у плусу, тако да није хејтер :)

    Погледајте Стормборн или Тхилмоа лоло :Д

  11. Meni je Javio (i naročito njegov bicebice) omiljeni komentator, kada krene da pljuje po gomnima od definicija. Mnogi klinci ga doživljavaju kao hejtera a čovek je pozitivna legenda.

  12. Ајде бре, ако се ја с неким распричам у коментарима шта вас боли курац. Колико глупа и непотребна тема.

  13. Meni Agilni 2 puta negativno komentarisao definicije, odem mu na profil, obrišem 5-6 definicija i od tada nemam taj problem sa njim.

  14. TAKOE DŽORDI RECI IM

  15. Sad ga samo lajkujem.

  16. Zato ti i sve defke žive!!1
    Inače Džordi objasnio!

  17. I dalje niste shvatili suštinu.

    Ajd da ponovim. Ne komentariše se zbog pluseva, nego je to nekim ljudima vid komunikacije na sajtu. Neki ljudi tripuju da je čet sranje, da je forum onako nešto, zanimljiv cirka deset minuta i najviše bleje na defkama i sa drugim ljudima koji su u tom fazonu, komuniciraju i sajber se druže na omiljenom sajtu.
    Niko ne komentariše zbog pluseva.
    To je izmišljotina pojedinih ljudi koji ne kapiraju da ne koriste svi sajt na način koji i oni koriste.

  18. Pa svesni smo svi da je nepotrebna tema, al' kakva korist od toga...

  19. To ti Džoni u svoje ime pričaj ja se jebem za pluseve, opšte je poznato da sam nekad dok se nisam jebao za pluseve bio samo Kamen al se onda pustio u promet i tako promenio nik da ljudi mogu odma da prepoznaju.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.