Komentatorska sekta: društveni fenomen ili opšta zabluda?

  1. Grujane, samo počni na svaku, čak i onu glupu defku da stavljaš komentare tipa "razvalio si", "svaka čast", "kako se ja toga nisam setio"...
    i garantovano ulaziš u sektu. Samo treba da budeš hiperaktivan

  2. Znači na svaku tvoju defku Vučice da ide i stavlja te komentare?!

  3. http://vukajlija.com/recnik/autori/2389/komentari
    Nađite dzimiju jedan komentar "+++" lolo
    A niko normalan ne može da kaže da nije čitao definicije

  4. auuuuuuu šuuuuuuuuukkkkkk

  5. TucanKamen, ako ćemo tako, onda svaki autor ima poneku glupu defku zar ne, čak i ti a to su one koje su slabo ocenjene? :)
    A i ti Kuzmane nisi ništa bolji

  6. mrzi me da citam svih 13 strana lupetanja, ali me zanima jel se sjeca jos neko kad je petnaestak autora (mozda i vise) postavilo neke flaficaste avatare sa ciljem da se lakse prepoznaju u komentarima? sjecam se brusa, dzonija, izi, smorke, bilo ih je jos, al ko ce popamtit.
    lolcina jebena, bio fazon, pratimo trag naseg glavatara do dobrih defki, a sasvim slucajno su te "dobre defke" uglavnom pisali autori sa tim glavatarima. SEKTA JE MIT!!11

  7. Tucani lepo reče, il' je kurcobolja ili nije što napade ove druge ako vam pište jaja za ocene. To nam je svima promaklo pre njega.

  8. SPALITI KOMENTATORE, ZABRANITI IM KOMENTARISANJE I OBRISATI NJIHOVE KOMENTARE!
    DOLE SEKTA!

  9. A Džimi je najjači lik sa sajta, ne mož' sa njim porediti ikoga lolol.

  10. Ja imam defke koje su ne glupe nego teška govnurdetina i zapitam se kako je neko dao plus na to i kako je to uopšte živo al ne brišem ništa da bi imo jači prosek i bio veći baja u ovo selo. Bole me kurci.

  11. NAPRED SEKTA!!!

    Pomešala si temu sa trasdžender sekta temom

  12. Grujane, samo počni na svaku, čak i onu glupu defku da stavljaš komentare tipa "razvalio si", "svaka čast", "kako se ja toga nisam setio"...
    i garantovano ulaziš u sektu. Samo treba da budeš hiperaktivan

    Poenta je bila da je tema proizvod onih koje mrzi da i sami ulaze u sektu. Izraz 'meni je to ispod časti' izmišljen je kao zamena za 'boli me kurac da se cimam'.

  13. Ваш плус, мени лебац.
    Ваш коментар, мени агрожив салама уз лебац.

  14. Moj tata radi u Agroživu! On je heroj!

  15. Ваш плус, мени лебац.
    Ваш коментар, мени агрожив салама уз лебац.

    Počni da komentarišeš, za par dana ćeš moći da izvoziš leba i salamu.

  16. Kad smo već kod toga ako ikad sretnem onog klinca morona iz te reklame za Agroživ, ispremeštaću mu bubrege i razbiću mu displej.

  17. Počni da komentarišeš, za par dana ćeš moći da izvoziš leba i salamu.

    АЛ ТРЕБА МИ ЈОШ ЗА КЕЧАПА! НИЈЕ САМО САЛАМА И ЛЕБАЦ!

  18. kako dobra tema, samo da se upišem pa ću kasnije komentarisati...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.