Komentatorska sekta: društveni fenomen ili opšta zabluda?

  1. Pa ima jebote, vidiš li ti?

  2. :facepalm: bem ti pretragu.
    :stidi se u ćošku 5 minuta:

  3. О животе луталицо...

  4. stidim se :( a tražila sam i nije iskočio izraz
    odo'

  5. Ma ne bre Provirone, nisam se osetio prozvanim, daleko bilo, već sam samo hteo da ukažem kako neki ljudi jednostavno kroz komentare komuniciraju. Samo to.

    Fala na lepim rečima svakako, jer sigurno ti je jsano koliko je teško Vukajlijašku bagru odvući od kompa, ajoš ih naterati da trče........au lololo

  6. И да се исправи овај назив теме, ово је неки баг.
    Треба да пише "Друштвени паразит или само стереотип?"

  7. Кацам већ на теми, имам и ја нешто да изјавим за дневник. Није ми јасно чему полемика око коментарисања, 2 године сам на сајту допринос ми раван нули али то на страну. Ја лично јаааако ретко коментаришем, али... Што би мене или било кога другога требао да боли курац што неко коментарише тамо некоме дефку па му довлачи плусеве и те муње. Зашто се толико оптерећујете аман? Па јеботе навлачи и ти ко ти брани, само немој сад неко да баци спику то је мени испод части и та срања, ако ти је испод части матори ћути и не серендај другима јебено. Толико. Уздравље...

  8. Provirone, pre nego što pročitam tvoj ceo post... ne brini, nisam se prepoznao u tvom uvodnom postu (u nekim kasnijim, drugih autora, pomalo), ali sam samo odabrao stranu u celom malom "ratu" komentatora i četera, uz višak slobodnog vremena. Sprdnja bre. Pa sa Čakom ću neke subote piti pivo, a nadam se uskoro ponovo i sa tobom.

  9. Pa sa Čakom ću neke subote piti pivo, a nadam se uskoro ponovo i sa tobom.

    Ja ću ga prvo našamarati u kraju lololo
    Mada pre neki dan kada sam ga zvao bio je nešto bolestan pa mu možda progledam kroz prste :)

  10. I bre, VOS je moja ideja, MOJA!!! +++

  11. +++

    Navika, jebi ga, lolo.

  12. I bre, VOS je moja ideja, MOJA!!! +++

    To jeste tačno. Ja sam nekako ispao idejni tvorac, ali Agilares je to smislio. Ja sam neki kao fazon realizator.

  13. Možete da me povredite, ali ne i da me povredite.

    P.S. Džoni - BEŽANIJA CELA CRVENO BELA LOLO

  14. I bre, VOS je moja ideja, MOJA!!! +++

    Кхм кхм кхм! :Р

  15. P.S. Džoni - BEŽANIJA CELA CRVENO BELA LOLO

    Bolje da si napisao da je dupe davao za pozitivne komentare i pluseve :D

  16. Pozdravljam vas ljudi, Smorka out! +++ ups, profesionalna deformacija

  17. P.S. Džoni - BEŽANIJA CELA CRVENO BELA LOLO

    Jes vidiš, možeš Buxnu da pozoveš i onda sam najeb'o lolo

  18. Кхм кхм кхм! :Р

    Što je najjače od svega Enemi i ja samo jedno godinu dana ranije diskutovali o tome i nešto hteli da napravimo.

    Neka bude VOS je NAŠA ideja.

  19. Što je najjače od svega Enemi i ja samo jedno godinu dana ranije diskutovali o tome

    Zašto ja ne znam za ovo?!? MINUS.

  20. BEŽANIJA CELA CRVENO BELA

    amin ;)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.