Prijava

СВИ КОМЕНТАТОРИ СА ПРЕКО 1000 КОМЕНТАРА ДА СЕ СПАЛЕ НА ЛОМАЧИ! АМИН!

Јесте, ал је Џони организовао, ја док сам се петљао све је ишло уз курац. лололо
Тако да, своје заслуге за идеју нерадо помињем. хД

amin ;)

Zato mene kada vide u kraju beže od finala ABA lige da ih ne bi zajebav'o.

u mom kraju ti to ne bi islo:)...ovde svako za zvezdu navija

u mom kraju ti to ne bi islo:)...ovde svako za zvezdu navija

U skoro svakom kraju Bežanije ja mogu da se šetam u Grobarskoj majici. Svuda su moji drugari :)

kakvo je bre ovo pederisanje i ljubakanje na zadnjim stranama? ja citam, ocekujem krv, kad ono kurcina, to za komentare ostavite jebemlivamsunce!

Cigani, Grobari, pederi, sektaši, cijela Vuka sada ih se plaši.

Pre svega, krivo mi je što su se Agilni i Kurajber pronašli prozvanim u vezi "komentatorske sekte", iako su brojevi komentara, da kažemo, u korist te teze. Elem, desetak ljudi s Vukajlije sam upoznao, s njih možda pet sam prozborio duže od pet minuta i najiskrenije mislim da je Kurajber jedan od članova koji su zaista najviše dali ovom sajtu (ok, on je i dobio, lolo). Ne mislim tu samo na više stotina odličnih definicija koje je napravio, već na real-life angažman van tastature. Koliko sam upućen, on je organizovao VOS i prateće manifestacije gde je legija s velikim brojem letargičnih vukajlijaša izašla na teren. Dakle, on je okupio sve (nas) seratore i izveo na beton i samo to je dovoljno da ja njemu apsolutno ništa ne zamerim do kraja bivstvovanja na ovom sajtu. S Agilnim je ta ista priča. Prozborio sam s njim par reči pre nekoliko meseci i apsolutno nemam šta njemu da zamerim. Baš iz tog razloga mi je krivo što sada ispada da Agilni i JK siluju komentare ne bi li napucali skor, a verujem da to velika većina razumnih ne misli.

HAH BRE PA RAZUMEO SAM DOBRO JEBITE SE SVI OD REDA!

Који сам курац прочито целу тему?

Који сам курац прочито целу тему?

Ovaj moj post treba obrisati i lokovati temu sa Jebačevim poslednjim postom koji je objasnio suštinu :)

ja baš razmišlja da čitam temu, fala na opomeni jebač.

Samo ti pročitaj, ima vređanja, prepucavanja, pičkaranja i ni trunke onog: ''mwah, mwah''.

Danas udaraju jače no ikad! Moderatori, mora se pooštriti politika komentarisanja!

Донт мес њит Зохан!

proviron
Danas udaraju jače no ikad

Proviron je ispod jedne SVOJE definicije danas ostavio 10 (DESET) komentara.

Inače, zamolio bih nekog od modova da obriše komentare na toj definiciji, ipak sam ja ovde glavni borac protiv komentatorskih svedoka.

gotovo ti je sad, primljen si u sektu sad nema napolje...

Proviron je ispod jedne SVOJE definicije danas ostavio 10 (DESET) komentara.

Ne može da se odupre našim moćima komentarisanja. Tako to ide.